Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupy w sklepie GLOBI były własną inicjatywą naszych pracowników i za to została nałożona na nich kara.

 

Ok, ja nie mówię, że to zachowanie godne pochwały. Ale nie jest godne pochwały tylko i wyłącznie dlatego, że serwisanci dopuścili do sytuacji, w której postronni obserwatorzy mogli wyciągnąć niewłaściwe wnioski. I za to (=dopuszczenie do domysłów / niewłaściwych interpretacji) należy się kara, którą - jak rozumiem - dostali.

 

Natomiast twierdzę, że zbyt dużym naciąganiem rzeczywistości jest robienie z serwisantów upalaczy-debili, albo oszustów nadużywających własności klienckiej. Oni mają na co dzień tyle wozów i wykonują tyle jazd próbnych, że jeden WRX/STI w tę czy we wtę nie wywołuje na nich najmniejszego wrażenia. Tymczasem komentarze na forum, z którego pochodziły zdjęcia sugerowały, że zawodnicy upalają na zimnym silniku do odcinki, fruwają bokami i takie tam i że generalnie bawią się dobrze na koszt klienta.

 

Jak wiele osób wie, znam serwisantów z obu głównych warszawskich ASO. I dlatego ich bronię, bo o ile nie mogę ręczyć za ich wiedzę techniczną, to, poznawszy ich, mam zaufanie do ich uczciwości, a w zlinkowanym wątku zarzucono im jej brak.

 

Ergo: dla mnie to takie typowo polskie przypieprzanie się i szukanie dziury w całym. Ale trudno się dziwić, jeśli nawet głowa państwa i 80% rządu cierpi na manię prześladowczą i wyznaje teorie spiskowe. Przykład, jak widać, idzie z góry :twisted:.

 

EOT.

 

A poza tym pozdrawiam:

 

- Sielę, którego (+jego atrakcyjną przyjaciółkę) przypadkiem spotkałem na statoilu na Puławskiej. Najpierw go usłyszałem, potem zobaczyłem :twisted:

 

- man111, który zobaczył mnie na Chałbińskiego i się obraził, że ja go nie zauważyłem :mrgreen:

 

- kierownika WRX-a '03-'05, z którym jechaliśmy Okopową i Powązkowską dziś po meczy

 

- kierowników:

--zielonego outbacka zaparkowanego koło Hali Mirowskiej

-- tribeki, która tamtędy przejeżdżała

-- czarnego STI US-Spec WF xxxxx zaparkowanego w GalMok-u około 17:00 na poziomie parasola

 

Ufff 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który się nie przyznał na forum, że sprzedał GT :razz:

 

Bo wie, ze bylby lomot. A poza tym chwalic to sie mozna jak czlowiek sobie kupi subaru, a jak sprzedaje, to sie moze co najwyzej wstydzic. (chyba ze jest dealerem subaru i taka ma prace) :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zbiorczo...

 

dla srebrnego Forestera spotkanego dziś w Wieluniu na DK 8. I czarnego(?) Foresia spotkanego również na DK 8 już za Wieluniem (na Warszawę)... chyba widział pozdrowienia. Byłem zbyt zmęczony, żeby spamiętywać tablice. Wszystko koło godziny 18.

 

Pozdrowienia zaległe z niedzieli dla STI (WE 400**?) spotkanego również w Wieluniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Kowala widzianego wczoraj na towarowej (przecinał aleje )

gadał chyba przez telefon dziadyga :twisted::mrgreen:

pozdro dla Magilli a właściwie autka które widuje zaparkowane przy świętokrzyskiej

pozdro dla Sainta (znowu cię widziałem w korku :twisted: )

pozdro dla kierowniczki wolnego ssaka (impreza) stojącej przy świętokrzyskiej

i dla lansownika (nie widziałem kto ale słyszałem jak się bawił bovem wczoraj )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej zafiry, który, mijając mnie, wykonał wszelkie chwyty pozdrowieniowe - światła, klakson, kiwka i banan :). Niestety te dwie ostatnie rzeczy pojawiły się jako ostatnie, a po dwóch pierwszych założyłem, że to nie pozdrowienie, a ostrzeżenie i zacząłem nerwowo sprawdzać przełącznik świateł (nigdy nie wyłączam, ale wracałem z myjki i komuś się mogło omsknąć) i takie tam - nim wykonałem diagnostykę, zafira mnie minęła i już nie odkiwałem :).

 

Srebrna Zafira to mój służbowy samochód, ale jak jeżdżę swoim GT to nikogo nie spotykam więc macham nawet jak jeżdżę Zafirką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna Zafira to mój służbowy samochód, ale jak jeżdżę swoim GT to nikogo nie spotykam więc macham nawet jak jeżdżę Zafirką :)

 

No to teraz będę szczególnie czujny i będę zwracał uwagę na jeżdżące po Bemowie i okolicach zafiry :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna impreze pomykajaca po 16-tej we wtorek domaniewska a nastepnie wskakujaca do galerii momotow [i wjazdem] pomykala za mna [niebeskim kombiakiem] pozdrawiam tez z poniedzialku legasia na krakowskich numerach okolo 8-mej rano na pulawskiej i dworcu poludniowym - na moje "niesmiale" pozdrowienia odpozdrowil mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!! - a tak na marginesie to tych imprez coraz wiecej jest - smigaja w te i we wte - dzis np od nadarzyna taka po 16-tej jechala i sie z yamaha scigala - motor przegral !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla adamusa , kyory grzecznie przepuscil mnie przed wysepka :)

 

nastepnym razem pojedziesz przez wysepke albo z lewej :razz: :mrgreen:

 

i pozdrawiam Krebelke i Pumexa z ktorymi sie alkoholizowalismy wczoraj w Wodniku Szuwarku :mrgreen:

a dzisiaj sie spotkalismy pod "zrodelkiem" gdy mnie na rowerach zaatakowali :mrgreen:

 

a i pozdro dla STI na blachach WE zaparkowanego przy domkach na ul. swiderskiej niedaleko bylego vegas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawna Topolowa, od swiatowida do mehoffera jechal WRX 03-05 z gołą dupką myślałem że to Ty

ja na d... mam naleśnika :razz: :mrgreen:

 

qrna, no dosc blisko Cie na Konwaliowej widzialem i bylem swiecie przekonany ze nie masz :oops:

 

to ten tez mogl nie miec :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...