Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jechałem w trasię trochę "incognito" bo wozem niewłaściwej marki - więc miganie lub machanie ronią - mogło być źle odebrane - więc pozdrawiam wszystkich nie pozdrowionych :smile: - przy czym jedną Imprezę - czerwoną o numerach NIL .... gdzieś między Mikołajkami ,a Olsztynem widziałem dwókrotnie - a więc pozdro.

 

Jak mignie wam światłami gdzieś czerwony Nissan Navara - to znaczy że zbłądziłem (lub pomyliłem auta) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi-moda Azraela, spotaknego na Dźwigowej i Powstańców Śląskich. Booyaka!

 

Przemeq, dzięki, odpozdr.

 

cieniutkie chyba te weekendowe imprezy w stolycy skoro o tej porze jeszcze widzicie klawiaturę... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C, ja byłem na jednej imprezie nawet ale po kilku godzinach dyskusji o liberalixmie politycznym, marksiźmie i integracji międzykulturowej która się tam odbywała wymiekłem.

 

unikaj na przyszłość tego towarzystwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieniutkie chyba te weekendowe imprezy w stolycy skoro o tej porze jeszcze widzicie klawiaturę...

 

To nie kwestia imprez, a okoliczności :cool:.

 

... a te, jak wiemy, bywają smutne :sad:

ps. ale żeby o w pół do trzeciej widzieć klawiaturę... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w pół do trzeciej widzieć klawiaturę... :mrgreen:

 

Może u nas imprezy szybko się kończą, ale u Was najwyraźniej nie uczą, jak odczytywać wskazania zegarka - pisałem o wpół do czwartej, a nie trzeciej :razz:. A poza tym twierdzenie, że ja tę klawiaturę widziałem, jest mocnym nadużyciem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem o wpół do czwartej, a nie trzeciej

 

przy logowaniu zmienia mi się godzina :roll: ten temat był już z resztą poruszany na forum. Jeśli czytam jako gość - Twój post był 3:28 Po zalogowaniu się - 2.28 :razz:

 

W zasadzie mogłem przyjąć trzecią w nocy :mrgreen:

Poza tym od rana leczę kaczora browarkiem i mogłem coś pomylić... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem o wpół do czwartej, a nie trzeciej

 

przy logowaniu zmienia mi się godzina :roll: ten temat był już z resztą poruszany na forum. Jeśli czytam jako gość - Twój post był 3:28 Po zalogowaniu się - 2.28 :razz:

 

W zasadzie mogłem przyjąć trzecią w nocy :mrgreen:

Poza tym od rana leczę kaczora browarkiem i mogłem coś pomylić... :grin:

 

myslales o tym, zeby strefe czasowa w profilu zmienic :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslales o tym, zeby strefe czasowa w profilu zmienic :?: :mrgreen:

 

dzisiaj myślę tylko o tym, ile jeszcze browarów mam wypić żeby przestała mnie nap@#%$%$alać głowa :mrgreen:

 

ps. na szczęście odwołali mi zajęcia w szkole, bo nie wiem jak bym miał je prowadzić... :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnej zafiry, który, mijając mnie, wykonał wszelkie chwyty pozdrowieniowe - światła, klakson, kiwka i banan :). Niestety te dwie ostatnie rzeczy pojawiły się jako ostatnie, a po dwóch pierwszych założyłem, że to nie pozdrowienie, a ostrzeżenie i zacząłem nerwowo sprawdzać przełącznik świateł (nigdy nie wyłączam, ale wracałem z myjki i komuś się mogło omsknąć) i takie tam - nim wykonałem diagnostykę, zafira mnie minęła i już nie odkiwałem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w pół do trzeciej widzieć klawiaturę... :mrgreen:

 

Może u nas imprezy szybko się kończą, ale u Was najwyraźniej nie uczą, jak odczytywać wskazania zegarka - pisałem o wpół do czwartej, a nie trzeciej :razz:. A poza tym twierdzenie, że ja tę klawiaturę widziałem, jest mocnym nadużyciem :mrgreen:.

 

Ja jestem zdziwiona, że wogóle byłeś w stanie odpalić kompa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...