Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem z nieporętu do zielonki i na trasie zobaczyłem BLUE GT, trochę szybko jechaliśmy z naprzeciwka więc nie zdążyłem kiwnąć. Ależ miałem banana na twarzy jak wracając z zielonki minąłem kierownika gt po raz drugi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkiwka dla kierownika niebieskiego WRX 03-05 dzisiaj rano na Konwaliowej :cool:

pozdrawiam,pozdrawiam :mrgreen:

coś dzisiaj ciasno było :evil:

ale świń na lusterku nie widzałem :?:

 

bo jakos sie jeszcze trzody nie dochowałem :mrgreen:

 

Dałem Ci trzodę, to zepsułeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkiwka dla kierownika niebieskiego WRX 03-05 dzisiaj rano na Konwaliowej :cool:

pozdrawiam,pozdrawiam :mrgreen:

coś dzisiaj ciasno było :evil:

ale świń na lusterku nie widzałem :?:

 

bo jakos sie jeszcze trzody nie dochowałem :mrgreen:

 

Dałem Ci trzodę, to zepsułeś :mrgreen:

 

a Ty miales ja naprawic i nakleic i sie nie doczekam chyba :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam subaru_rallyfan_roman widzianego w Tychach wczoraj o 20.30 jak pomykał dostojnie ul. Grota Roweckiego. :) Ja stałem pod WKU i pastwiłem się wzrokiem nad Fiatami 500 - pozasłaniali znaczki i myślą, że nie widać co to :P

 

Machać do mnie następnym razem to się zatrzymam na pogaduchy :!: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy też byś ich tak bronił, gdyby znajomy do Ciebie zadzwonił opowiadając Ci z podziwem, że widział jak robisz na rondzie takiego boka że heeeej

 

Na pewno nie.

 

Zresztą miałem taką sytuację - jeden z forumowiczów był w serwisie DaWoj-a, gdy toczyła się rozmowa na temat założenia moich kół do ich SPRT, żeby SPRT nie stał przez dzień na kołkach (zmieniali z zimówek i następnego dnia mieli dopiero dostać letnie). Zadzwonił do mnie i powiedział mi o tym. Pozornie mogłoby się wydawać, z punktu widzenia przypadkowego obserwatora, że było to z ich strony nadużycie. Rzecz jednak w tym, że my tę sprawę uzgodniliśmy z serwisem.

 

----- Original Message -----

From: Maciej P.

To: Danuta T.

Sent: Tuesday, June 05, 2007 10:44 AM

Subject: Odpowiedź dla klienta w sprawie jazdy Subaru Impreza nr rej. WB 56119

Szanowny Panie,

dziękujemy Panu za inicjatywę powiadomienia naszej firmy o zaistniałym zdarzeniu i w odpowiedzi na wysłanego do naszej firmy maila w dniu 29.05.2007 roku /wraz z zamieszczonymi zdjęciami/ odnośnie wyjazdów samochodami klientów chciałbym Pana poinformować, że jazdy próbne są przeprowadzane zgodnie z wymogami standartów Subaru Import Polska a omawiane zdarzenie było przypadkiem jednostkowym. Pracownicy naszej firmy dokonujący ww. jazdy zostali ukarani karą wewnętrzną, jak również kierownictwu serwisu została udzielona nagana za brak nadzoru prowadzenia jazdy próbnej samochodem celem prawidłowego zweryfikowania usterek.Jednocześnie chcę nadmienić, że omawiane wyżej jazdy techniczne odbywają się na wytyczonej trasie, aczkolwiek w przypadku weryfikacji usterki zgłoszonej przez właściciela omawianego samochodu Subaru Impreza należało pojechać inną trasą niż wytyczona. Zakupy w sklepie GLOBI były własną inicjatywą naszych pracowników i za to została nałożona na nich kara.

Z poważaniem

Maciej P.

Kier. Serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla nastepujacych STI:

- czarna BI... (nr chyba 74 na szybie)

- niebieska WT...

- biala WR... (nr chyba 42 na szybie)

 

Czyzby trasa szosowa plejad biegla przez Gizycko? Dlugo jeszcze bedziecie w okolicy?

 

Bylem akurat na rowerku, a Forka zostawilem u gospodarzy w zagrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...