Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kiwka dla Śmiecha widzianego dziś ok 18 przy Hali Banacha ;-) Ledwo do Wawy wjchałem i już znajome auta :-)

 

Boże, Wurc czy ty jesteś uzależniony od internetu?! :mrgreen:

Idź Starówkę zobaczyć nocą albo jak samoloty nad Subaru Motelem startują a nie przy kompie siedzisz... :roll: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Co to za Starówka jak ją 60 lat temu wybudowali :P W Krakowie mam starsze kamienice w sąsiedztwie :mrgreen: .......

Te ..... z daleka od Starówki z takimi tekstami :evil:

Witamy w Stolnicy i pewnie zobaczymy się na Cynie :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozzdrowienia dla domestosa666 i Sylwii (imię prawdziwe :)), z którymi mieliśmy dziś okazję spędzić popołudnie dyskutując o systemach kanalizacji w mieszkalnictwie, futrynach i drzwiach łazienkowych oraz wspólnej trasie na Plejady :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za Starówka jak ją 60 lat temu wybudowali

Ale mamy najwęższą kamienicę na świecie. :mrgreen:Obrazek

 

Krakusy za to majo najwinkszy smok ... yyy ... znaczy smog w okolicy. Majo tyz wincy atrakcji, przykładowo w postaci wielki kupy ... tfu, wielki Kopy Kościuszki z który to przepinknie ów smog widać :cool:

 

Majo jeszcze sukienki, cy sukiennice jakieś i wielką uliczkę ... yyy ... psia mać cheba słoną Wiliczke ... znok mi sie namiszało a najwinksze asfaltowe ulice nazywajo Balice

 

Śmiech'us turystycznus pro Krakowskus

P.S. majo jeszcze ponoć sjakiś Wawel ale tam nigdy nie dotarłem bo majo za dużo piwnic z browaramy po drodze ... mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypatrzyłem Pumex'a i Krebelke w niebieskim mruczadle jak powozili we wtorek koło 17-tej Batorego w kierunku Waryńskiego ... prawie mnie rozjechali zresztą :mrgreen:

 

yyy... Smiechu - to po co lazisz po sciazkach rowerowych - w koncu to pas szybkiego ruchu :wink:

A tak powaznie, to sorry - nie zauwazylismy :) czym sie przemieszczales?

 

Aaaa... no i Matka - badz pozdrowiona :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... Smiechu - to po co lazisz po sciazkach rowerowych - w koncu to pas szybkiego ruchu :wink:

A tak powaznie, to sorry - nie zauwazylismy :) czym sie przemieszczales?

 

próbowałem jakoś wyjechać z Wiśniowej, ale się nie dało ... chwilę po Was przeleciał mi przed nosem jeszcze jeden WRX - grafitowy MY06. A przemieszczałem się za pomocą opla combo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...