Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla kierownika srebrnego bolidu z czerwonymi chlapaczami - spotkanego przy wyjezdzie na Marszalkowska spod Palacu Kultury.

 

ps

Piekna sztuka :D

 

A dziękuje i odpozdrawiam oczywiście - również piękną, białą sztukę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pokazanie, jak śmiga zaturbione subaru. Koło Plazy nawet nie myślałem żeby Cię dogonić!

 

Nie ma sprawy, zapraszam kiedys na przejazdzke. . .

 

Po sesji, bo póki co to mam problemy ze znalezieniem czasu na pójście do kibla :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy Land Roverów pozdrawiają się!

Jeżdżąc po Polsce zauważyliśmy ciekawą tendencję, nieznaną u użytkowników innych marek: kierowcy Landroverów pozdrawiają się na drodze – może to być błysk światel, podniesienie ręki lub machanie ręką przez otwarte okno (wersja letnia). W związku z tym chcemy zainicjować ogólnopolską akcję „Kierowcy Landroverów pozdrawiają się!” – Nieważne czy jeździsz starym, nowym , małym czy dużym Land Roverem – pozdrawiajmy się na drodze! Poprawi się nam samopoczucie a w przypadku jakiegoś zdarzenia może ktoś z „naszych” się zatrzyma by nas wesprzeć…

CHYBA KTOS Z SUBARU SE LR KUPIL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę niebieskiej Imprezy, bez tablicy z przodu

WRX MY'05 :?:

Jeśli tak to upolowałeś tego samego co ja, czytaj Bebna_wrc :mrgreen:

Next Ps. Beben nie zakladaj tej tablicy, to teraz Twój znak rozpoznawczy :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (anty)pozdrawiam kierownika w granatowym gt KR**, który dzisiaj w "pieknym stylu" :shock: wyjechał spod Tesco ok. 14.30 :???:

rondko pod prąd i centralnie na czerwonym z lewego pasa w prawo! :evil:

 

 

Czy Pan był taki, no, jakby to określić... duży..?

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (anty)pozdrawiam kierownika w granatowym gt KR**, który dzisiaj w "pieknym stylu" :shock: wyjechał spod Tesco ok. 14.30 :???:

rondko pod prąd i centralnie na czerwonym z lewego pasa w prawo! :evil:

 

 

Czy Pan był taki, no, jakby to określić... duży..?

 

 

 

:mrgreen:

 

Już nie chciałam pisać tego szczegółu :wink: ale jak już mnie wyręczyłeś to... tak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (anty)pozdrawiam kierownika w granatowym gt KR**, który dzisiaj w "pieknym stylu" :shock: wyjechał spod Tesco ok. 14.30 :???:

rondko pod prąd i centralnie na czerwonym z lewego pasa w prawo! :evil:

 

 

Czy Pan był taki, no, jakby to określić... duży..?

 

 

 

:mrgreen:

 

Już nie chciałam pisać tego szczegółu :wink: ale jak już mnie wyręczyłeś to... tak :mrgreen:

tow. Wiesław :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- niebieskiego WRX MY 03-05 - spotkanego wczoraj na ul. Suwak okolo 17.15

- czarnego Forysia XT WE XXXXX, ktory jechal za mna bocznymi drogami w okolicy Al. Krakowskiej wczoraj okolo 17.30

 

- Rolanda, z ktorym dzisiaj rano przebijalismy sie przez Tarchominskie megakorki

- niebieskiego WRXa MY 03-05 BSK XXXXX widzianego jak wjezdzal na BP Modlinska/Konwaliowa

- srebrnego Forysia WF XXXXX, z ktorym smignelismy Woronicza, a pozniej na ul. Suwak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że całkiem szybko dobiłeś do roboty :-)

 

okolo 40-50% czasu przejazdu trace na odcinek od domu do Grota. Pozniej to juz lajtowo - zwlaszcza, ze o dziwo na Wybrzezu Helskim od paru dni praktycznie nie ma korka.

A Sajgon faktycznie dzisiaj byl spory - korki na dojazdowkach do Modlinskiej- dawno tak zle nie bylo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...