Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla srebrnego Hawka WRX, którego wczoraj zaatakowałem w Białymstoku (nie mam pojęcia, na jakiej ulicy). Była czarna świnia na klapie, a więc i kiwka musiała mieć miejsce B)

No proszę... A ja myślałem że jak srebrny hawk w Białymstoku to tylko mój....;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Hawka WRX, którego wczoraj zaatakowałem w Białymstoku (nie mam pojęcia, na jakiej ulicy). Była czarna świnia na klapie, a więc i kiwka musiała mieć miejsce B)

 

Odpozdrawiam. Nie od razu zauważyłem atak, ale jak już czarny hawk pojawił się w lusterku wiedziałem, że kiwka być musi. :)

 

No proszę... A ja myślałem że jak srebrny hawk w Białymstoku to tylko mój.... ;)

 

Jest jeszcze taki mój - N/A ;), a jakiś czas temu śmigały jeszcze dwa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika białego, pięknego i burczącego STi oświnionego którego to wpuściłem dziś w GalMoku ok. 18:45.

Czarna Foka.

 

Pozdrawiam również, z postów poniżej widzę, że jesteśmy sąsiadami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko udzielam się w tym wątku, ale tym razem się wyłamię... Specjalne ANTYpozdrowienia dla pojeba (tak synku, jesteś skończonym pojebem...) kierującego niebieskim STI WX 49196, którego tuż przed 21 miałem nieprzyjemność spotkać na Dolince Służewieckiej.

Nie wiem jak małego fiutka trzeba mieć, żeby tak jeździć... Miałem się rozpisać, ale jednak szkoda słów dla takich palantów. Mam nadzieję, że jednak nie ma go na forum :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...