Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam pięknie oklejoną Subarowo Imprezę w jedynym słusznym kolorze skręcającą na światłach w kierunku Zalesia przed Piasecznem. Nadjechała od strony Piaseczna. Ja jechałem od strony Góry Kalwarii ale byłem za daleko na machanie czy mruganie.

Odpozdrawiamy :P

 

Pozdrawiam pięknie oklejoną Subarowo Imprezę w jedynym słusznym kolorze skręcającą na światłach w kierunku Zalesia przed Piasecznem. Nadjechała od strony Piaseczna. Ja jechałem od strony Góry Kalwarii ale byłem za daleko na machanie czy mruganie.

Odpozdrawiamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowców subaru spotykanych przed momentem w Szczyrku :

- GT w słusznym kolorze jechał za mną

- Forek III SBD srebrny

- Forek STURBO czerwony

- OBK srebrny

- Forek II gen. - srebrny

Niestety wszystkie bez "znaków rozpoznawczych"

 

Kolej na Wisłę :

- srebrne Justy G-3X (przy Jonidle)

- niebieska Impreza (wolny ssak) i Tribeca - obie przy sklepie sportowym,

- czarnego Forka (przy rondzie)

- srebrnego Forka pod dworcem PKP

 

 

 

Wysyłane z mojego Q5 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

 

Edytowane przez luki266
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Lancera na białym felunku o wiele mówiącym nr rej. WO EVO65 parkującego dzisiaj przed 16tą przy bocznej bramie cmentarza w Kozienicach.

 

fk6u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Forka z różową świnką na klapie, z którym sobie pomachaliśmy na S-ce przy Marynarskiej. Po raz pierwszy wymieniłem pozdrowienia z Foresterem tej generacji..... Zazwyczaj właściciele takowych zamiast odmachać, pukają się w czoło.... ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego hawka WRX WZ z logo AutoAdamski stojącego dzisiaj prawie cały dzień na Koszykowej pod moim blokiem przy spożywczym.

Seba, a widziałeś tego czarnego Lanosa u mnie pod stacją ;) Czasem stoi przy bramie Polibudy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę po tej Polsce i nikt mnie nie widzi??? ;-)

No popacz pan, wydziwia jeszcze. Bez problemu wygrał byś konkurs na najczęściej pozdrawianego forumowicza.

Aś się przyzwyczaił. :P

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Kierownika czarnej Imprezy, który wpuścił mnie pięknie w korku na MIckiewicza w Poznaniu wczoraj około 15.50 i ..kulturalnie porozstawiał :biglol: również dzwiękowo auta na pasach przy Akwarium. Szacun B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Forka z różową świnką na klapie, z którym sobie pomachaliśmy na S-ce przy Marynarskiej. Po raz pierwszy wymieniłem pozdrowienia z Foresterem tej generacji..... Zazwyczaj właściciele takowych zamiast odmachać, pukają się w czoło.... ;):)

Jeśli to był jednak białas a świnka była "dziewczynką" z kokardką i dodatkowo Ty zjeżdżałeś w prawo w kierunku Mokotów / Marynarska / GalMok - to ja byłem z moja osobistą małżonką - podróżowaliśmy jej bolidem :)

Pozdrawiamy :)

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...