Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka dla białego STi spotkanego w sobotę wieczorem na Shellu obok GalMoku. Piękny potwór :wub:

 

Jeżeli w sedanie i perła, a do tego jechaliśmy chwilę razem lotników to istnieje szansa że mòj więc odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Forka LCxxx dzis z ul.Płowieckiej.

 

 

odpozdrawiam:)

 

Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich kierowców Subaru spotkanych na trasie Chełm - W-wa - Chełm. Szczególnie dla kierownika srebrnego Forka z białą świnką na lusterku widzianego w Wiązownej około 13:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia: biały WRX lanos na -1 w Arkadii między słupami dziś około 16.30 i parę minut później wyjeżdżający z Arkadii srebrny Forek z wielką czarną świnią na klapie mijany jeszcze po chwili na Rondzie Radosława.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla WRX ze świnią i adresem forum skręcającego dziś rano o 9:00 z Urbanistów w Dickensa

Też widziałem i też pozdrawiam! Tylko, że chwilkę wcześniej jak skręcał z Grójeckiej w Korytyńskiego.

Pozdrawiam też ponownie sąsiadkę z czarnego lanosa. Toczyła się za nami Włodarzewską :)

Pozdrowienia dla WRX ze świnią i adresem forum skręcającego dziś rano o 9:00 z Urbanistów w Dickensa

Też widziałem i też pozdrawiam! Tylko, że chwilkę wcześniej jak skręcał z Grójeckiej w Korytyńskiego.

Pozdrawiam też ponownie sąsiadkę z czarnego lanosa. Toczyła się za nami Włodarzewską :)

 

Dzięki bardzo - serdecznie odpozdrawiam Was obu!

Edytowane przez vanillasky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro sprzed 20 minut z Alej Jerozolimskich przy którymś tam węźle dla:

-dogonionego srebrnego GT-ka WW, miganie było

-niedogonionego srebrnego OTB WPR60...

-mijanego czarnego nowego OTB lub Legacy

Wszyscy oczywiście ze swiniakami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego GT`ka, który mnie wczoraj obtrąbił na krzyżówce Domaniewskiej i Rodziny Hiszpańskich (coś koło 17:00).

 

kierowniczki... pozdrawiam :D

Pozdro sprzed 20 minut z Alej Jerozolimskich przy którymś tam węźle dla:

-dogonionego srebrnego GT-ka WW, miganie było

 

pozdrawiam :D

Edytowane przez Beatix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ekipę z dwiema niebieskimi Imprezami na parkingu podziemnym w Blue City.

 

Odpozdrawiam serdecznie w imieniu swoim*(machającego) oraz mojej Kochanki*(Szakala ) :D:rolleyes:

Oraz ja pozdrawiam koleżankę z forum co sobie stała na przystanku czekając na autobus koło mojej pracy :)

Wybacz zapomniałem nicka i imienia :blush:

Edytowane przez blackdogwwl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...