Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

któż to mógł być.....

 

jakas konkurencja widocznie sie pojawila ;) tak naprawde to widzialem tylko tyl auta i kolor blue mica.. stad pytanie o Ciebie :)

 

Może to byłem ja :D

 

dokladnie! :thumbup:

 

Brawo!!! dochodzenie przeprowadzone szybko a najważniejsze skutecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z wczoraj dla kierowcy niebieskiego/granatowego forestera WPR z Puławskiej z godz. 17-tej w stronę do Centrum, któremu strasznie się spieszyło poboczem :)

 

A to ja!!!!!!!!!!!! :D :D :D Dzieki, dzięki, dzięki :) :) :) Wzajemnie

 

PS. Goniłem Tatę, dlatego tak zasuwałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie nie wiem czy mam pozdrawiać dziwnie patrzącego się na mnie kierownika srebrnego Golfa V na blachach KR ze świnią na lusterku spotkanego na Żytniej tuż po 18:00 który na machanie zrobił dziwną minę :wacko:

 

Heh temu kolesiowi sprzedałem Golfinę :) jeśli miał czarną świnię na lusterku i białą na bagażniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice

Pozdrowienia dla kierownika czarnej Imprezy z trzodą na lusterkach, pomykającej ok. 9.50 w kierunku Mikołowa na wylocie z Katowic, :)

...a także zarówno dla kierownika czarnego OBK ze świnką na klapie, skręcającemu z 86 na A-4, któremu titnąłem ok. 10.30. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego bloba wrx WE, z którym sobie trochę pojezdzilismy od Maczka do Grojeckiej około 17tej. Czy to aby nie to auto, które 2 lata temu było wystawione w komisie w Promenadzie? Tez je oglądałem...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...