Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

autobus ten zaraz stanął na przystanku, a ponadto nie wykazywał typowych oznak bycia forumowiczem (typu kiwka),

 

...a to dziwne, bo autobusy z reguły wykazują typowe oznaki bycia... typu kiwka też...

 

:twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze pzodrowienia dla widzianych na Ktaowickim rondzie :wink: :

Zielony forester ok 13:40

Czarny wrx kombi 05 pięć minut później

i dla srebrnego Forestera widzianego o 14

 

Może tym razem ktoś z forum... :roll:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika niebieściuchnego WRX-a (chyba STi bo miał duuuże skrzydło :) ) kierującego się w stronę Dworca Zachodniego Trasą Łaziekowską (dokładnie widziany przy Pomniku Lotnika) około 17:45 oraz dla Kierownika zieloniutkiego mojego marzenia :wink: , czyli Outacka kierującego się ul. Towarową w kierunku Arkadii około godziny 18:00.

 

RS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Aflinte jadacego przez rondo kolo SIPu o 17.30 a chwile pozniej przejezdzal czarny Forester Michał Bajorek?? w Foresterze z tylu siedzial jakis chlopczyk. Ja stalem w kasku na wylocie na Zabierzow z kolarzowka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kanapy, którego mijałem parę minut temu na Sielskiej. Mrugałem, ale chyba za późno ;)

 

Pewnie trafiles akurat na mojego brata, ktory wtedy byl wlasnie w tamtych rejonach.Najprawdopodobniej nie zauwazyl Ciebie, dlatego nie odmigal :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kanapy, którego mijałem parę minut temu na Sielskiej. Mrugałem, ale chyba za późno ;)

 

Pewnie trafiles akurat na mojego brata, ktory wtedy byl wlasnie w tamtych rejonach.Najprawdopodobniej nie zauwazyl Ciebie, dlatego nie odmigal :) .

 

Bardzo możliwe, w sumie ja też za późno załapałem, że to Kanapenwagen :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla STI ruszającego z pasa do skrętu w prawo :oops: (cwaniaczek :evil: ) - Wilanów około 19:00.

I jak mam wytłumaczyć 6-cio latkowi zakochanemu w Imprezach taką sytuację :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depi ..czy Ty czasem zostawiasz swoje "malenstwo" na parkingu w Tesco Kapelanka?

Mogę odpowiedzieć? Chyba chodzi o ten samochód. Mam nadzieję, że Moniqa poznajesz to "maleństwo" :D

 

haa czyli dobrze mi sie ostatnio zdawalo :mrgreen: depi..to musimy sie zgadac na jakas kawke ..Alex...Ty tez mozesz wpasc jak chcesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla STI ruszającego z pasa do skrętu w prawo :oops: (cwaniaczek :evil: ) - Wilanów około 19:00.

I jak mam wytłumaczyć 6-cio latkowi zakochanemu w Imprezach taką sytuację :?:

Powiedziec,że głuie CH... moga se każde auto kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...