Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla ceglastego Forka na Wpr widzianego na Alejach koło 19 -jechałem białym Jukiem.

 

Pozdro także dla wszystkich co dzisiaj wieczorem latali bokiem po parkingu w Jankach a szczególny respekt dla właściciela czerwonego Wrxa kombi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ceglastego Forka na Wpr widzianego na Alejach koło 19 -jechałem białym Jukiem.

 

Pozdro także dla wszystkich co dzisiaj wieczorem latali bokiem po parkingu w Jankach a szczególny respekt dla właściciela czerwonego Wrxa kombi .

 

Burasu :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Pozdrawiam właściciela czarnej Imprezy zaparkowanej wczoraj w Zgierzu na Parzęczewskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wlascicieli 2x forester NA zaparkowanych odkąd pamietam w okolicy podchorazych , justy z holowki , klika obk z gagarina

 

okolice w ktorych sie wychowalem.. :)

a ja mieszkam i jakos mnie na spacer naszlo forki pod białą kołdrą ladnie sie prezentowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DK86 Pszczyna. 14.20.

Pozdrawiam załogę szaro-srebrno-lekkoniebieskiej Imprezy :roll: z czarną świnką na lusterku śmigającej w kier BB. Minęliśmy się na wysokości Lotosa :-D

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla GeFo555 :D

 

Odpozdrawiam!

Szkoda, że w tak nieciekawych okolicznościach.... Nie martw się, wyklepie sie :)

 

 

Pozdrawiam również niebieską wannę-GT-ka na warszawskich numerach, pomykaliśmy razem zakopianką w stronę krakowa, kiwka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior. Pewnie zarzuciło go na zakręcie. Przypadkiem. 20 razy

Przypadkiem zadziałało lepiej niż espresso :cool: Chwała mu :]

 

hehehe Chyba nas wszystkich zarzuca ostatnimi czasy Jakaś wada fabryczna?

Też to zauważyłam :cool: Ale jakoś mnie to nie martwi :-P

 

Podsumowując pozdrawiam Juniora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ceglastego Forka na Wpr widzianego na Alejach koło 19 -jechałem białym Jukiem.

 

Odpozdrawiamy :mrgreen: Startowaliśmy razem przy Leroy-u, OIDP. Stwierdziłem, że jak na kobietę, to całkiem odważnie jeździsz. Małżonka zdecydowanie zaprzeczyła, jakoby za kierownicą nissana siedziała kobieta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika czarnego Forka, który pozdrowił nas awaryjnymi na esce na Trasie Toruńskiej, tuż przed tym jak odbiliłem na S8 :cool:

 

Przy okazji pozdrawiam mnóstwo Subaraków - w większości Foresterów, które widziałem w sobotę w Olsztynie i okolicach. Subaraków tam jakby więcej niż średnia krajowa, ale świniaka nie widziałem żadnego :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj dla Kamelemnona w Blue City no i mojego Szakala oczywiście i Monisi:))

Dzisiejsze pozdrowienia dla Pani w niebieskim Hawku STI co stała sobie w korku na Radzymińskiej koło godziny... .08:20 w stronę Pragi :)

Edytowane przez blackdogwwl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...