Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

bordowego Forka widzianych wczoraj około godz. 14 na ulicy modlińskiej w Warszawie

 

 

jeśli to w sobotę to mogłem to być ja B)

 

Odpozdrawiam, ale Ciebie nie zauważyłem :unsure:

Tak w sobotę :) jechałem w przeciwnym kierunku. Tam niedaleko jest chyba cpn BP kiedyś też się tam widzieliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze pozdrowienia dla spotkanego w okolicach ul. Kolejowej K-ce ciemnego /grafitowego?/ legaca ze świnią na tylnej klapie. Wymieniliśmy kilka słów przez CB, niestety nick wyleciał mi z głowy. Kierownik poleciał ogniem w stronę Leclerc`a /chyba atak na hopę przed parkingiem :D /

Pzdr.

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza trasa na mokotów i nazad owocowała w spotkania :D:

 

Pozdrowienia dla kierownika grafitowego oświniaczonego Evo spotkanego na Zesłańców Syberyjskich. Jechaliśmy obok Ciebie w tunelu ok. 14:30 ale brak reakcji :(

Drugie pozdro dla granatowego Outbacka z korka w stronę (do Zesłańców) Również świania na lusterku.

 

Kierowca zielonej Imprezy n/a na Armi Krajowej. Machanko było :) Ale świnek nie widziałam :)

I na koniec z osiedla wyleciał Forester XT czarny z koroporacji Ele-Taxi :)

 

Taki wysyp dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadły śniegi i pojawiły się prosiaki w Białymstoku :)

pozdrawiam kierownika zielonego forestera jadącego za moim legasiem na 1000-lecia pp oraz zielonej imprezki kąąbbi z jasnymi zderzakami (beżowe, może szare) - Andree82? skręcałem pod Galerię Białą a Ty leciałeś prosto Branickiego :)

Edytowane przez bolz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijałem dziś parę subaraków ( pozdrówka dla wszystkich ) ale żaden nie miał świniacza :( . Widziałem na rondzie przy Białej legaca w sedanie więc to byłeś Ty? Odpozdrawiam :) A zderzaki mają złoty odcień (jak są czyste co teraz niestety niemożliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika rajdowo oklejonego STI blue mica, który mnie obmachał wczoraj rano na Marysinie Wawerskim przez bramę, zanim wyprowadziłem Subaru z garażu. Mojego auta nawet jeszcze nie było widać - Gościowi wystarczyła moja kurtka Subaru :-D

Lubię to! :-) Fajny początek dnia :-)

Pozdrowienia także dla roześmianej mieszanej załogi srebrnego Forka że świnką, z którą machaliśmy sobie radośnie na pl. Unii Lubelskiej chwilę później, około dziewiątej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a jak zaczaiłeś że to ja ?

Dobra pamięć wizualna ;). Dzień wcześniej raczyłem oczy zdjęciami z pojeżdżawki u Verta i po spotkaniu w Kołbieli przypomniałem sobie, że widziałem w temacie Ślizgawki wpisy dwóch forumowiczów z białymi sedanami STI. A że jeden z nich ma w informacjach wpisane "Żelechów" to stwierdziłem, że Kołbiel to nie był przypadek... ;) A miejscowość Żelechów pamiętam doskonale, bo w zeszłym roku, fotografując tam ślub, spadłem ze schodów w Urzędzie Stanu Cywilnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia także dla roześmianej mieszanej załogi srebrnego Forka że świnką, z którą machaliśmy sobie radośnie na pl. Unii Lubelskiej chwilę później, około dziewiątej :-)

 

Odpozdrawiam w imieniu żony i własnym. Kurcze, chyba nie za dobrze odśnieżyłem mojego NIEBIESKIEGO forka, hehe ;) - ale fakt - relingi i fele czyste srebro :).

 

pozdro,

 

Lech & Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla sredbrnego GTka widzianego na tymczasowych blachach w sobote póxnym wieczorem po makiem na konwaliowej :-)

Musisz się jeszcze nauczyć rozróżniać wersie Imprezy - bo to nie był GieTek :D

nień bez pojazdu jest dniem straconym, co? Przepraszam- chodziło o WRX`a... daleko było, snieg padał a ja nie miałem okularów :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...