Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika niebieskiego bloba STI obmachanego dziś koło 18:30 na Puławskiej w Piasecznie.

I zaległe dla kierownika czerwonego hawka WRXa kombi - mimo ze samochód ze swinka na lusterku, to kierownik był bardzo zdziwiony, ze mu machalem :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika czarnej Imprezy nr WGJ albo WGM z małym spojlerem wczoraj jadącego ok 12.30 al.Jerozolimskimi w kierunku mostu Poniatowskiego
Jeżeli WGM, to może elmo...

 

Tak, zgadza się, to musiałem być ja. szubaru, odpozdrawiam serdecznie :Dsebachon, Ciebie też pozdrawiam :mrgreen:

 

1298232003006-%28n1298370108413%29.gif?1317475846

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicza z Outbacka pozdrawiam - kiwka dziś na Wilanowskiej (zagapiłem się :roll: )

A dziękować, Twojego forka trudno przegapic.

 

Pozdrowienia z wczoraj dla kierowniczki na Dolinie Służewieckiej ze srebrnego GTka bez turbo który gadał jak z turbo :)

Impreza w barwach "Tynek".

 

aaa i zapominam zawsze :)

Pzdr dla kierownika który bardzo często parkuje srebrne S-turbo z dużą świnia na ul.Długiej

Pozdrawiam!

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicza z Outbacka pozdrawiam - kiwka dziś na Wilanowskiej (zagapiłem się :roll: )
Anakinsky!

Śmigasz czasem z rana Czerniakowską do Centrum? Ostatnio stojąc na światłach przy Gagarina (od "dołu"), coś bardzo niebieskiego i bardzo kanciastego widziałem... :twisted: Nie jestem pewien, kiedy... Może to było wczoraj? :D

Niestety trzeci na światłach byłem, nawet mrugnąć nie było jak :-(

Smigalem, teraz rzadziej... Moze to mstar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierowniczki na Dolinie Służewieckiej ze srebrnego GTka bez turbo który gadał jak z turbo :)

Impreza w barwach "Tynek".

Odpozdrawiam w imieniu narzeczonej, skoro teraz gada jak turbo to nie będę Nas narażał na migreny jeżdżąc bez silencera 8) -to Jej pierwsze pozdrowienia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...