Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kolegę Adaho namierzonego na parkingu podziemnym jednej z sypialni Warszawy - zostawiłem małe pozdrowienia ;)

 

P.S. chyba mieliśmy okazję się już poznać w innym czterokołowym hobby ?

 

Dziekuje, wlasnie zobaczylem pozdrowienia! Mile zaskoczenie. Odpozdrawiam oczywiscie :) Zdaje sie, ze wiem, o jakim hobby mowa, wnioskujac po podpisie. Szykuje sie come back :) po krotkiej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to się w wikend kręcił zielonym, oświnionym Foresterem 2006 z boxem dachowym po Krowodrzy w Krakowie?? :twisted: Rejestracja zaczynała się od literki D i wskazywała na zielonogórskie (chociaż tego pewny nie jestem :P ) pochodzenie kierownictwa.... :twisted: Przyznawać się, kto się kręcił po mojej dzielnicy i nie zrobił zapoznawczego spota....?? :evil: :wink: :mrgreen:

 

 

literka D jak sama nazwa wskazuje na Dolnośląskie,ale zielonogórskie jak sama nazwa wskazuje ( :mrgreen: ) zaczyna się na...F :mrgreen:

 

 

 

Taaaak...?? :shock: Hmmm, a DZI, powiedzmy :wink: To jaka będzie miejscowość....?? :) Przysiągłbym, że ZG, ale może mi się coś potentegowało... :roll:

 

najbliżej DZI jest DZL czyli ZłotoRyja.

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla blackdogwwl i pasażerki, którzy namiętnie do mnie machali z "NieSubaru" i myśleli, że nie jorgnę :mrgreen:

 

Pozdrawiam również :D Nawet jakbyś stał dalej bym Cię wypatrzył z pasażerką ;D Bo często nie widzą tego "nieSubaru" ;>

Cały drogę do domu z uśmiechem wracałem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla gooryego, którego sprzęt stał dziś zaparkowany na Marszałkowskiej przy Zielnej. Ja szedłem nogami, pozdrowiłem samochód i jego kierowcę telepatycznie 8).

 

pozdro, pozdro.

 

Ja zapewne w tym czasie stałem w korku czekając na windę w "Centrum Zielna" [masakra]

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czerwonego civica ze świnką na tylnej szybie, który zaparkował o 9 pod dawnym "KC" i wczorajsze pozdrowienia dla kierownika srebrnego forka spotkanego około 18 na trakcie lubelskim, kiwka była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały drogę do domu z uśmiechem wracałem ;D

 

 

 

Kiedy w końcu zamiast z uśmiechem, wrócisz z Imprezą do domu? :wink: :P:mrgreen:

 

No oglądałem 2 i wczoraj jedną i to nie jest to! :( Dalej szukam będę miał wolne to pozwiedzam tu i tam za Subarakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam lekko zaspanego Primara, wczoraj na Basztowej a dzisiaj na Mogilskim z białego EVO X C0 KOTKU ;)

Odpozdrawiam dopiero dzisiaj :D Co do zaspania, to masz rację - to moja droga do pracy, więc o tej porze dopiero wstępny rozruch :wink:

A tak w ogóle, to się zapatrzyłem na fajną furę z fajną rejestracją :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego GC na Katowickich blachach widzianego dziś około godziny 13:00 na drodze Katowice-Tychy. Ładnie poszedłeś kolego :P

 

Jechałeś za mna, specjalnie nie jechałem szybko by móc jak najdłużej posłuchać Twojego Subaraka :wink: W tunelu przy Spodku dzwięk był obłędny :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich napotkanych :D dzis na MotoOrkiestrze na Bemowie :D

Szczególne pozdro dla strefy dla dzieci.

 

Słyszałem piękne teksty dzieciaków: Tato, tylko ja nie chcę szybko :-( Wielki szacun za pomysł :-)

Pięknie na wejściu prezentował się Subarak Hogiego, przyciągał wzrok :-) gratki i pozdrowienia :-)

Cytrynka C4 i wiele innych oświnionych, których nie dało się nie zauważyć również pozdrawiam :-)

A jaka ta Cytryna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...