Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A kto to się w wikend kręcił zielonym, oświnionym Foresterem 2006 z boxem dachowym po Krowodrzy w Krakowie?? :twisted: Rejestracja zaczynała się od literki D i wskazywała na zielonogórskie (chociaż tego pewny nie jestem :P ) pochodzenie kierownictwa.... :twisted: Przyznawać się, kto się kręcił po mojej dzielnicy i nie zrobił zapoznawczego spota....?? :evil: :wink: :mrgreen:

 

 

literka D jak sama nazwa wskazuje na Dolnośląskie,ale zielonogórskie jak sama nazwa wskazuje ( :mrgreen: ) zaczyna się na...F :mrgreen:

FZ/FZI to zielona góra,a FZR to...ścigacz Yamahy :D

 

Pavel daj jakis namiar aby płytke ci podesłac:) bo nie chce mi sie zrzucać 300 fotek na picase czy innego maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- Lewena i jego latorośli, którzy dziarskim krokiem zmierzali w stronę wejścia do Zoo, około 17. Miałem zagadać, ale nie byłem (i nadal nie jestem) pewien, czy to Ty, a nie chciałem wyjść na głupka; fajnie Forysław burczy, słyszałem go już z daleka

 

:D Wlasnie odnalazlem ten post... :roll: Odpozdrawiam! Mlody byl w fazie "zwierzatka"... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to się w wikend kręcił zielonym, oświnionym Foresterem 2006 z boxem dachowym po Krowodrzy w Krakowie?? :twisted: Rejestracja zaczynała się od literki D i wskazywała na zielonogórskie (chociaż tego pewny nie jestem :P ) pochodzenie kierownictwa.... :twisted: Przyznawać się, kto się kręcił po mojej dzielnicy i nie zrobił zapoznawczego spota....?? :evil: :wink: :mrgreen:

 

 

literka D jak sama nazwa wskazuje na Dolnośląskie,ale zielonogórskie jak sama nazwa wskazuje ( :mrgreen: ) zaczyna się na...F :mrgreen:

 

 

 

Taaaak...?? :shock: Hmmm, a DZI, powiedzmy :wink: To jaka będzie miejscowość....?? :) Przysiągłbym, że ZG, ale może mi się coś potentegowało... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiągłbym, że ZG, ale może mi się coś potentegowało... :roll:

 

ZG to FZ :mrgreen:

 

Understood :mrgreen: Ja też Cię Aga pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr. dla kierowcy czarnego Leona ze świnką na klapie (rej. nie zarej.) titniętego ok. 11 na Korfantego za Spodkiem. :)

Reakcja kierownika była, tylko zielone się zapaliło i nie wiem, czy nie pomyślałeś, że jakiś nerwowy z tyłu trąbi. Chyba jednak ostatnim rzutem oka dostrzegłeś moją trzodę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forka turbo, który mi dzisiaj pomachał na Jana Pawła w Wawie. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego ze strony nie-imprezy i nie-oświniaczonej... :wink:

 

No i też pozdrowienia dla Forka, który ze świnią na klapie zaparkował na "moim" Placu Konstytucji po godzinie 11-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...