Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po 21:00:

:arrow: dwie wanienki widziane na starówce (czerwona i zielona)

:arrow: Legacy spotkany na Jerozolimskich na wysokości metro centrum, jak Cie zobaczyłem to zaburczałem

:arrow: niebieski bug-eye sti parking na bankowym

 

POZDRO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla buca z szarego GT z blachami WR..... ok 17 na ul. Wilanowskiej w Warszawie . Śmieci to się wyrzuca do kosza a nie przez szybę w czasie jazdy . Normalny obciach zrobiłeś :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy przeslicznego, niebieskiego STI na szwajcarskich blachach, w towarzystwie ktorego przejechalem dzis w wawie kawalek niepodlegosci i pulawskiej ok godz 17/18; skreciles w walbrzyska a ja pognalem prosto. Piekny okaz :)

 

Plus pozdro dla kierownika chyba srebrnej imprezy z blow-offem i zdaje sie z wgniecionym lekko nadkolem, ktora ok godz 22/23 smigala w te i nazad KEN'em na wysokosci Multikina , +5 pkt smaku do heinekena w ogrodku MK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Hogiego obtrabionego wczoraj na Ursynowie - spieszylem sie na mecz w kosza i nie mialem czasu przystanac :mrgreen:

 

Odpozdrawiam, najlepsza pizza na Ursynowie tylko w Rimini. :mrgreen:

 

ona kiedys byla dobra, podobnie jak np SP Positano, teraz jest mooooocno srednia

dobra jest w Olivce ale tam jest w cholere malo miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalił mnie - wygląda genialnie na tym samochodzie :-) do tego tak wypucowany i widać że zadbany - połysk lakieru - stałem, gapiłem się jak szpak w p..e i moja baba musiała ciężkich argumentów użyć żeby mnie ruszyć :-))

Był z boxem na dachu? Jeśli nie, to żałuj. Forek Anakinsky'ego z boxem (tego samego koloru) wygląda jeszcze lepiej ;)

Tym razem bez BOX-u (BOX-a ???) ...

Teraz jak już wiem gdzie grasuje będę tam częściej zaglądał żeby go zobaczyć :-)

Tylko z BOX-em to raczej "na wierzchu" - do podziemnego chyba byłoby ryzykownie ...

no byłoby zdecydowanie... :mrgreen: Panowie, dzieki Wam za wyrazy uznania, box wisi spokojnie w garażu :wink: A ja do LCL rzeczywiście często zaglądam ale czasem biorę żonowoza, czyli Legacy...

 

pozdrowienia dla Anaksy (chyba dobrze zapamietalem pusownie) blue forexa na belgradzkiej chwile temu
odpozdrawiam :wink:

 

pozdro dla Hogiego obtrabionego wczoraj na Ursynowie - spieszylem sie na mecz w kosza i nie mialem czasu przystanac :mrgreen:

 

Odpozdrawiam, najlepsza pizza na Ursynowie tylko w Rimini. :mrgreen:

 

ona kiedys byla dobra, podobnie jak np SP Positano, teraz jest mooooocno srednia

dobra jest w Olivce ale tam jest w cholere malo miejsca

Olivka się IMHO trochę popsuła, ale polecam pizzę w Kwadrans Pizza na bazarku - mega jest :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Hogiego obtrabionego wczoraj na Ursynowie - spieszylem sie na mecz w kosza i nie mialem czasu przystanac :mrgreen:

 

Odpozdrawiam, najlepsza pizza na Ursynowie tylko w Rimini. :mrgreen:

 

ona kiedys byla dobra, podobnie jak np SP Positano, teraz jest mooooocno srednia

dobra jest w Olivce ale tam jest w cholere malo miejsca

 

Oliwka rzeczywiście nieco się pogorszyła po zmianie szefa kuchni (tak mniej więcej od roku).

Niezła jest też Deska (też w Galerii Ursynów tylko od strony Belgradzkiej), ale jeśli chodzi o pizze to Basilia (KEN 24) jest najlepsza! Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Hogiego obtrabionego wczoraj na Ursynowie - spieszylem sie na mecz w kosza i nie mialem czasu przystanac :mrgreen:

 

Odpozdrawiam, najlepsza pizza na Ursynowie tylko w Rimini. :mrgreen:

 

ona kiedys byla dobra, podobnie jak np SP Positano, teraz jest mooooocno srednia

dobra jest w Olivce ale tam jest w cholere malo miejsca

 

Oliwka rzeczywiście nieco się pogorszyła po zmianie szefa kuchni (tak mniej więcej od roku).

Niezła jest też Deska (też w Galerii Ursynów tylko od strony Belgradzkiej), ale jeśli chodzi o pizze to Basilia (KEN 24) jest najlepsza! Polecam!

w sumie masz racje... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piciu napisał(a):

pozdrowienia dla Anaksy (chyba dobrze zapamietalem pusownie) blue forexa na belgradzkiej chwile temu

odpozdrawiam :wink:

 

 

o to, to to... tylko że nie pamiętam wszystkich nicków, zwłaszcza na htc - pardon ;) Nie sprzedajesz forestera swojego przypadkiem ?:)

 

PS. pusownie - hmmmmm, co ja miałem na myśli, to nie wiem .... ale byłem trzeźwy bo służbowym jechałem ;)

 

-- 23 maja 2011, o 16:11 --

 

Odpozdrawiam, najlepsza pizza na Ursynowie tylko w Rimini. :mrgreen:

 

Pizza Bazylia na KEN - lepszego ciasta nie jadłem. Plusem jest piec opalany drewnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnego STi któren najpierw cudnie puścił mnie środkiem na światłach przy Armii Krajowej/Borowskiej (na dwóch kołach byłem), a potem poooooszedł z donośnym psyknięciem bov-em i ogólnym warkotem lewym pasem. ślicznie to brzmiało wszystko.

pojęcia nie mam, czy świnia była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w stronę Żor 11 km od Skoczowa.

Pracujesz w Nierodzimiu w Perrocie :?:

 

NIE

własna działność w Strumieniu.

 

Tutaj właśnie można mnie spotkać - trasa Drogomyśl - Strumień + okolice (Skoczów, Cieszyn, Chybie)

Nierodzim rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...