Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

1. 0SauroS0, który zostawił karteczkę z pozdrowieniami w drzwiach zaparkowanej subarynki

8) Mieszkasz w tej okolicy? Jeżeli tak, to pozdrawiam sąsiada :mrgreen:

 

w rzeczy samej - Fenix. a Sąsiad gdzie mieszka?

Sąsiady, mordy wy moje :D

Ja Kazimierzowska przy Narbutta

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

1. 0SauroS0, który zostawił karteczkę z pozdrowieniami w drzwiach zaparkowanej subarynki

8) Mieszkasz w tej okolicy? Jeżeli tak, to pozdrawiam sąsiada :mrgreen:

 

w rzeczy samej - Fenix. a Sąsiad gdzie mieszka?

Sąsiady, mordy wy moje :D

Ja Kazimierzowska przy Narbutta

Pozdro

Więcej się nas tu panoszy :) Madalińskiego przy Łowickiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) Mieszkasz w tej okolicy? Jeżeli tak, to pozdrawiam sąsiada :mrgreen:
w rzeczy samej - Fenix. a Sąsiad gdzie mieszka?
Sąsiady, mordy wy moje :D Ja Kazimierzowska przy Narbutta (...)
Więcej się nas tu panoszy :) Madalińskiego przy Łowickiej
Ha! :-) Ja pracuję na Starościńskiej, z oknami na Wiśniową i Kazimierzowską w tle :-)

Niebieskie auto parkuję często na Narbutta/Wiśniowej/Melsztyńskiej :-)

Narbutta między Sandomierską, a Wiśniową to kraina Subaraków - Legasi i Forków :-) Zazwyczaj widzę tam ze trzy-cztery sztuki z plejadami w logo, parkując rano :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

1. 0SauroS0, który zostawił karteczkę z pozdrowieniami w drzwiach zaparkowanej subarynki

8) Mieszkasz w tej okolicy? Jeżeli tak, to pozdrawiam sąsiada :mrgreen:

 

w rzeczy samej - Fenix. a Sąsiad gdzie mieszka?

Sąsiady, mordy wy moje :D

Ja Kazimierzowska przy Narbutta

Pozdro

 

Ale, ale, przecież "Feniks" to Żoliborz, a Kazimierzowska przy Narbutta to Mokotów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Lewena, którego czarne STi zostało wypatrzone na krakowskich Alejach na wysokości Biblioteki Jagiellońskiej 8)

Chyba nie moje... Jest prawie identyczne, kóre parkuje na Łobzowskiej... :wink: Ja dziś nie jechałem alejami, tylko je przecinałem 8)

Tak, czy owak, odpozdrawiam!!

 

PS W Forku założyłem czarne chlapacze Prodrive, koła 17'', amorki tył - wygląda GITES! Szkoda tylko, że znów go przytyka... :P:evil:

 

-- 7 kwi 2011, o 18:41 --

 

Vasquez ... Super auto:)

 

Jak może być super, skoro jest NIEBIESKIE... :!: :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce srebnego GT z przyciemnionymi szybami tylnymi i czarnymi lusterkami ze swiniakami :)

 

Przemieszczalismy sie razem Walbrzyska w strone DOlinki kolo 18. Troche wstyd bo moj legac nie wyglada az tak dobrze jak moglby wygladac (ruda dziala) i w obliczu pieknej srebnej imprezki budzil raczej niesmak ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

1. 0SauroS0, który zostawił karteczkę z pozdrowieniami w drzwiach zaparkowanej subarynki

8) Mieszkasz w tej okolicy? Jeżeli tak, to pozdrawiam sąsiada :mrgreen:

 

w rzeczy samej - Fenix. a Sąsiad gdzie mieszka?

Sąsiady, mordy wy moje :D

Ja Kazimierzowska przy Narbutta

Pozdro

 

Ale, ale, przecież "Feniks" to Żoliborz, a Kazimierzowska przy Narbutta to Mokotów :wink:

 

 

Dokładnie tak :) Widocznie nie jeden Feniks w trawie piszczy.

Żoliborz -> okolice Toyota Bielany :)

 

Jutro z Kowalkiem jestem wieczorem ustawiony na małą pojeżdżawkę po mieście. Wybieramy się na Pragie po staba dla mnie. Gdzieś o 20 się spotkamy. Ktoś może chciałby się podłączyć? :) Zrobimy zbiorowy przelot przez tunel przy wiśle :twisted::twisted::twisted:

 

Taki offtopic delikatny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam z wczoraj Hogiego, który przebulgotał mi na Fabrycznej w Markach i starałem się go dogonić. Ale mi nie wyszło ;) Oraz serdeczne pozdrowienia dla parki znajomych ze spotów jadącym czarnym ślicznym Blobem (nowym nabytkiem), których goniłem spod świateł na Jerozolimskich i po różnych kombinacjach dotarłem im na zadek :D Mrugnąłem światełkami i ten piękny widok awaryjnych :roll: Potem kombinacja staniemy obok nich, a tu niespodzianka :D My się znamy ;D Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego STi, które dzisiaj cały dzień stało przy dworcu w Katowicach. Świnia jest !

:shock: Jak to przy dworcu?! Przecież dworca nie ma ! :shock:

 

Ja też go pozdrawiam, bo widuję go przy Mikołowskiej. Nawet raz parkowałem obok przez godzinę i jestem z tego bardzo dumien. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

2. białego oświniaczonego STI zaparkowanego na foksal koło 13:40

 

Odpozdrawiam. :) Pracuję tam od niedawna (firma zmieniała siedzibę) z powodu sprzedaży auta "na co dzień" jestem jak na razie zmuszony jeździć STi 150km dziennie do pracy i z powrotem... Nie wiem ile jeszcze wytrzymam tankowanie co drugi dzień :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam M@rcina i Gosię, których kolejny raz NIE widziałem podczas gdy machali, trąbili a nawet przykleili białego świniacza na czarnym samochodzie.

Jak tylko zwiększe kwote AC będę cały czas patrzył na przeciwny pas ruchu jadąc Puławską :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...