Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

1. 0SauroS0, który zostawił karteczkę z pozdrowieniami w drzwiach zaparkowanej subarynki

2. białego oświniaczonego STI zaparkowanego na foksal koło 13:40

3. i czarnego wrxa ze świnką ruszającego spod świateł na Kruczkowskiego koło 14:45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogiego pozdrawiam z Łomianek - dzięki za siekierę - znalazłem w bagażniku...

 

Urbanka w jego superszybkim transporterze pozdrawiam. Dzielnie żeś wypatrzył konwój foresterów 8)

 

Dla Harvestera, co to przez Konstancin wczoraj ok. 17.30 pomykał także pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej było równie miło - pozdrówki dla kierownika błękitnego Hawka z dużym skrzydłem, dojeżdżającego Bobrowiecką końca w stronę Stegien. Też obmachane w obie strony :-)
Szkoda, że uciekłeś na światłach :) Miałem na tylnej kanapie w fotelach kubełkowych ;) dwóch, młodych(4 i 5 lat) Imprezomaniaków, którzy koniecznie chcieli Ci odmachać osobiście 8)

Pozdr!

To następnym razem zwolnię i zaczekam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika nowego grafitowego STI, włączającego się do ruchu z Włodkowica w Ruską ok.17.00 :wink:

 

Pozdrowienia dla kierowniczki? nowego grafitowego STI, mrugniętej na Skarbowców ok. 18.00

 

Być może to było to samo auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zaparkować na wprost wejścia do kościoła. :P

 

Byłem u Batmana składać się na kwiaty, syn ma w tym roku I Komunię. 8)

Też się tak zastanawiałem jadąc tamtędy wczoraj... Hogiemu nie przyznali odszkodowania i poszedł organizowac fundusze czy jak? :lol: :wink: :twisted:

Tak czy siak, pozdrawiam serdecznie :)

 

Odpozdrawiam. 8)

 

Modliłem się, żeby rzeczoznawcom Warty przywrócono mózgi. :mrgreen:

 

-- 7 kwi 2011, o 01:13 --

 

Hogiego pozdrawiam z Łomianek - dzięki za siekierę - znalazłem w bagażniku...

 

Odpozdrawiam.

Dziwnie się patrzyli w ASO jak gość w garniturze wyciąga wielką siekierę z bagażnika imprezy i wkłada ja do czyjegoś forka. :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Lewena, którego czarne STi zostało wypatrzone na krakowskich Alejach na wysokości Biblioteki Jagiellońskiej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi co sie kebabem zajadal wczoraj ok 14 na Niepodleglosci przy niebieskim bugu. :mrgreen:
:-D Odpozdrawiam! To z Tobą rozmawiałem, Fabio?

Hihi! Rozglądałem się za przejeżdżającymi Subarakami w to piękne popołudnie i widziałem jednego Legasia i jednego Forka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla niebieskiego buga obmachanego na Konstruktorskiej kolo 12tej

 

Pozdrowienia z dzisiaj:

srebrny WRX z czarna maska i klapa bagaznika na WD po 10tej na Dolince

niebieski STI ok. 10:30 przelatujacy przez skrzyzowanie DOlinki i Nowoursynowskiej

czarny hawk STI na WY stojacy właśnie na parkingu Platinium, ktorego widze z okna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Tobą rozmawiałem, Fabio?
tak to ze mna. Dobry ten falafel? Jakas nowa meta na studencki obiad :mrgreen: Zglodnialem..
Powiem Ci, że niezły... To kebeb z baraniną, w cienkim cieście, którego tam zamykają na minutę w opiekacz i jest chrupiący - mniam, mniam :-)

Polecam miłośnikom kebaba z baraniną. Al. Niepodległości w bezpośrednim sąsiedztwie SGH, zaraz za Rakowiecką, po schodkach w dół :-D :D

Czy za to można dostać ostrzeżenie albo bana? Czy tylko podziękowanie? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...