Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Kury, który zostawił mi wczoraj w Wierchomli taką oto wiadomość:

[ ]

 

Uploaded with ImageShack.us

:mrgreen:

 

Przy okazji życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku 8)

 

A który z Was odśnieżył mi wczoraj pod WIERCHOMLĄ około 16.00 tablice rejestracyjne :):idea: ?

 

Po paru minutach wydziałem jak odjeżdża srebrna Impreza GT, a później Forester z boxem na dachu...

 

To nie ja, ja bym odśnieżył Ci całe auto oprócz tablic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam klasyczną Imprezę Kombi N/A, którą spotkałem dzisiaj w Krakowie okolice Pleszowskiej / Białoprądnickiej / Opolskiej (Prądnik Biały) dzisiaj ok 14-15. Miałeś białego prosiaka na lewym lusterku, więc zakładam, że forumowiec :) Pozdrowienia (wyjątkowo) z czarnego Forestera z żółtym prosiakiem - wracałem z testów nowej skrzyni biegów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla załogi oświniaczonego forka, który pojechał z Puławskiej w Niepodległości dziś ok. 17 8)

 

Jeśli to wiśniowy Forek z czarnymi dołami na burtach, oświniaczony na klapie i obu lusterkach, to pewnie mój, tylko zabrany dziś przez żonę ;-) O tej porze powinien jechać gdzieś na odcinku od Radia do Wałbrzyskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla załogi oświniaczonego forka, który pojechał z Puławskiej w Niepodległości dziś ok. 17 8)

Odpozdrawiam (jeśli to o mnie chodzi) :) Kolega, który ze mną jechał, tak mnie zagadał że miałem nieco spóźnioną reakcję na na Twoje mruganie - ale mam nadzieję że było widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla (chyba) wiśniowego SVXa(!) wczoraj, pod OCH-Teatrem na Grójeckiej ok. 22:10...

Załoga mogłą być wcześniej, tak jak my, w Teatrze, bo wyjeżdżał z małej uliczki obok, po skończeniou spektaklu.

I pozdrowienia dla białego GC z duuużym skrzydłem i blachami W0 GRIZZ, którego mijam kolejny dzień rano, zaparkowanego na Sandomierskiej w okolicach Rejtana :-)

Do tego oczywiście Turbowanna srebrna widziana z rana, jak co dzień, pod Carrefourem na Czerskiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- kierowniczki srebnej Imprezy dzisiaj na Wyzwolenia,

- kierownika chyba STI również srebnego na Krańcowej,

- kierownika zielonego Foreestera na Głuskiej,

- ekipy srebnej zaturbionej Imprezy na Kraśnickiej,

 

Jakiś zlot czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla drivera złotego Legacy (chyba OTB), ok. 8 rano na Strażackiej. Czarny świniacz na lusterku lub świniacz na czarnym lusterku - ale był :) Mrugałem i machałem 8)

Karamba! Odmachałem, może trochę późno, bo jak zwykle myślami byłem już na przecince przez Chełmżyńską, a totolotek dał szóstkę i zamknął przejazd, więc wyłapywałem moje wszystkie kuce po całym OBK żeby się przeprawić w miarę energicznie na drugą stronę :)

PS: no i takie brudne szyby miałem, że mogłeś nie zauważyć :D POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla JackaD z ktorym spotkalismy sie wczoraj wczesnym popoludniem na Powsinskiej jadac w tym samym kierunku :)

 

Ale mam zaległości...odpozdrawiam oczywiscie :)

A z dzisiaj pozdrawiam kierownika/kierowniczke srebrnego forka mijanego pod wiaduktem na Dzwigowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ciemnego Legaca (H6...??), z którym wymieniliśmy kiwki na Alejach dzisiaj ok 13:40 :) Pozdrowienia od załogi srebrnego Forestera 2007 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Legacy turbo dziadka który na dwie godziny przed północą w Sylwestra kręcił bączki na parkingu przy wyciągu w Szczawniku (Muszyna) :mrgreen: numery KNS xxxx

 

Byłem na kuligu i siedziałem na saniach :oops: 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...