Skocz do zawartości

Adam Małysz a Subaru


WRXraider

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma wspólnego obecnie Małysz z jakimkolwiek samochodem Subaru? Ano nic! Nie te przyspieszenie, niskie loty, słabe oceny za styl, brak turbo, smętna mina i chudzina. Może by tak Adasiowi "sprawić" taką na przykład Imprezkę? Jak się chłop śmignie gablotką po osiedlu, to może przypomni najlepsze czasy 2001-2002 i znowu poczuje swój power? Wkurzają mnie już wyniki Małysza, więc co - zrzuta forumowiczów na Subarkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja gdzieś widziałem w jakimś programie (nie pamiętam w jakim i kiedy), że Małysz ma Jeepa Grand Cherokee

 

Mial przed Chryslerem.. dealer z Zabrza tak na prawde ma w rece i Jeepa i Chryslera..widocznie lacza ich jakies uklady...jest tez ewentualnosc ze przed sezonem dostali nowe auta bo troche km przez rok robia.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: "małysz - srałysz" że zacytuję Czarka z filmu Show :x

Gdybym jeździł nadal Subaryną i ktoś mi wypomniał, że Małysz też jeździ Subaru to bym puścił pawia. Widziałem w jakiejś gazetce jego bawarę taśmex-style, o której wspomniał Loki. Fuuuuuuuuuj! :paw:

Skoki skokami, niech mu się lata jak najdalej, ale chłopaki z krainy disco-polo niech się trzymają swoich BMW. Chyba, że komuś zależy aby wkrótce zaroiło się od fanów Adasia w Subarkach reanimowanych z niemieckich szrotów z dwoma pasami biegnącymi od zderzaka do zderzaka? :?

 

Pemo musisz wymienić świece w 2 i 4 cylindrze.

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy za turniej dostal w Austrii 3.0 V6 Quattro z tego co pamietam, ale wolal wziac pieniadze bo oplaty graniczne by go zjadly :D

 

To za co dostal A4? A na pewno dostal.

 

A nie bylo to tak, ze przez owe oplaty nie wzial 3.0 V6, a w Polsce na otercie lez dostal A4 TDI od Jana K.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostal, za to ze nie wziął tego 3.0 :) Jako nagrode pocieszenia, fajnie :)

Malysz jezdzi Chryslerem, mowil kiedys ze lubi amerykanskie auta...

 

GTA, wiem nie ma iskry :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym by tam nie jeździł, to głowy do "tuningowania" to on napewno nie ma. Te nisamowite malowania ozdobniające jego nadwozie i niesamowity aerodynamiczny zderzaczek mówią wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małysz już raczej takich kłopotów mieć nie będzie.

Jeśli będzie chciał mieć auto to sobie będzie po prostu musiał kupić.

A w Subaru Imprezie go jakiś nie widzę.

To auto dla mocnych/konkretnych ludzi ,względnie takich którzy wiedzą czego oczekują od samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JurekM. Małysz chyba jest osobnikiem mocnym i konkretnym. Obywatel nie posiadajacy takich cech w życiu by takiego treningu na dłuższą metę nie wytrzymał. To że jest drobnica o niczym nie świadczy. A to, że mówi cos o amerykańskich autach oznacza, że wie czego oczekuje od samochodu.

Nie koniecznie tylko nasze oczekiwania są jedynie poprawne politycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: "małysz - srałysz" że zacytuję Czarka z filmu Show :x

Gdybym jeździł nadal Subaryną i ktoś mi wypomniał, że Małysz też jeździ Subaru to bym puścił pawia. Widziałem w jakiejś gazetce jego bawarę taśmex-style, o której wspomniał Loki. Fuuuuuuuuuj! :paw:

Skoki skokami, niech mu się lata jak najdalej, ale chłopaki z krainy disco-polo niech się trzymają swoich BMW. Chyba, że komuś zależy aby wkrótce zaroiło się od fanów Adasia w Subarkach reanimowanych z niemieckich szrotów z dwoma pasami biegnącymi od zderzaka do zderzaka? :?

 

Pemo musisz wymienić świece w 2 i 4 cylindrze.

:twisted:

 

Ta gazeta to Auto Świat sprzed ok miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...