Skocz do zawartości

Nowy Legacy


haubi65

Rekomendowane odpowiedzi

It's alive!!!

Wedlug mnie wyglada dobrze, szczegolnie jak na Subaru ;):lol:

Zdjecia wersji podstawowej.

 

in77k6.jpg

2gslah5.jpg

2010subarulegacy.2010legacyactf34subaruasny4.img.jpg

2010subarulegacy.2010legacyactf34subaruasny1.img.jpg

2010subarulegacy.2010legacyactr34subaruasny1.img.jpg

 

Troche danych; 6 biegow w wersji podstawowej, wiecej mocy w kazdym silniku i podobno nie zmieniona waga.

http://jalopnik.com/5192037/2010-subaru ... and-taller

http://media.subaru.com/index.php?s=43&item=63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Naprawdę w porządku samochód. W przeciwieństwie do panzerwagenów dosyc duże okna. Ciekawe czy mocniejszy diesel będzie dostępny w Europie.

 

Po za tym sympatycznie brzmi

 

the 2010 Legacy 2.5GT models can accelerate from zero to 60 mph in under six seconds.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz jest tak ze samochody projektowane przez komputer i w tunelu aerodynamicznym beda do siebie podobne. Jezeli mamy sie juz czepiac, to tylne swiatla sa wziete z BMW 3 Coupe, a tyl bardziej przypomina lexusa GS.

 

Moim zdaniem nowy Legacy wyglada bardzo dobrze, nie ma takiego szoku jak w przypadku Imprezy sedan. Trzeba pamietac ze na tych zdjeciach jest wersja podstawowa na 16" kolach. Takie GT na wiekszej i ladniejszej feldze, z delikatnymi spoilerami pewnie bedzie sie prezentowalo lepiej i bardziej agresywnie. Brakuje jeszcze tylko wersji STi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba dokladnie z tylu przypomina BMW z przodu od razu widac ze to Subaru. Inny gril bez skrzydla i jest o wiele agresywniej i juz nie tak sympatycznie. Do tego odpowiedni motor 2,5 GT ale w Europie pewnie dyszel i 2.0 NA :razz: . Ja licze ze w OBK bedzie cos lepszego moze 3.6

 

troche wiecej zdjec

 

http://www.autoblog.com/photos/2010-subaru-legacy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam tego auta za udane, co do wyglądu na zewnątrz to można się spierać, ale wnętrze wygląda bardzo kiepsko w porównaniu do tego co jest teraz. Te wszechobecne tworzywa przypominają mi trochę Dodge`a. A tworzywo na tyle siedzeń przednich to chyba powinno być w klasie samochodów wycieczkowych. Pewnie nowy OBK też pójdzie w tym kierunku, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam tego auta za udane, co do wyglądu na zewnątrz to można się spierać, ale wnętrze wygląda bardzo kiepsko w porównaniu do tego co jest teraz. Te wszechobecne tworzywa przypominają mi trochę Dodge`a. A tworzywo na tyle siedzeń przednich to chyba powinno być w klasie samochodów wycieczkowych. Pewnie nowy OBK też pójdzie w tym kierunku, szkoda.

 

Mnie również kompletnie nie podoba się środek, strasznie "zalatuje" mi Vectrą, której byłem użytkownikiem przed Subaru. Fotele wydają sie być słabo wyprofilowane.

Jeżeli nie będzie mocniejszego dizla, to zostaję przy obecnym modelu.

 

Tył wygląda jak Lexus, ale nie wiem czy to dobrze czy żle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się nowy legaś podoba, ale chyba tylko dlatego, że nie przeżyłem takiego szoku, jak w przypadku naszej nowej imprezy :shock: (ten kto ją zaprojektował będzie robił laski w piekle :twisted: ) "Stary" model jednak był bardziej drapieżny, ten wygląda jak samochód dla starego pryka co wyjeżdża nim tylko w niedziele do kościoła z żoną w gustownym berecie i blokuje lewy pas wyprzedzając tira 3 minuty :wink: Podobny do lexusa - faktycznie. Ładne spokojne autko, ciekawe jak będzie wyglądało kombi no i wyczekiwany przeze mnie OBK :mrgreen: Ja jestem za nowym legasiem, mimo, że jest trochę "dupowaty" :mrgreen: :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebrzydki...

Tył faktycznie Lexus ( :sad: ), środek coś jakby Mazda 6 ( :smile:), szczególnie kierownica i siedzenia..

Nie przekonują mnie tylko te światła z przodu... jakieś takie za bardzo "wydumane" :neutral:

Dobrze, że nia ma kontynuacji linii lanosa z imprezy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te bezramkowe drzwi... pa pa pa :) Ale przynajmniej nareszcie w sedanie jest: primo składane, secundo dzielone opacie tylnej kanapy! To może zdecydować o zmianie modelu na nowy... (?) :razz:

 

A serio to cakiem niebrzydkie, przyzwoite autko, choć z wieloma zapożyczeniami stylistycznymi. Ale z butów to na pewno nie wyrywa... Środek mega plastikowy a'la Seat z wielką lśniącą srebrną centralną płytą. brrr. W tej klasie stosują już lepsze materiały i pomysły na zagospodarowanie centralnej konsoli. No i ten pojedynczy mizerny wydech... słabiutko... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wytloczone nadkola, te przednie reflektory, ta boczna linia... imho absolutny brak spojnosci, czyli tradycyjny Subarowski design z ostatnich lat: do kupy poskladano niby "modne" elementy z innych aut, ktore niestety do siebie niezbyt pasuja... no i mamy efekt koncowy taki, jaki widac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nadkola to akurat na plus

 

Zwłaszcza z tymi 16 calowymi kołami :lol:

 

Koła to oczywiście pierwsza rzecz do zmiany :mrgreen: , ale w artykułach pod linkami powyżej piszą, że będą 17 i 18-tki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sie podoba czy nie zweryfikuje rynek. mi sie podoba, z przodu od razu widac ze to Subaru.

Podobnie jak z nowym Foresterem. Tu lamentowanie a w sprzedaz w USA +100% w Canadzie +280% bez Forestera Subaru w USA byloby plajte. Legacy jest autem dla Stanow i tam ma sie podobac a nie w Europie gdze sprzedaja moze 20t w USA i Canadzie do 250 t .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...