Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, suberet napisał:

Czyli istnieje 6 stron ukrywanego przez nie powiem kogo dobrego humoru. Treści tam prezentowane zapewne godzą i są niewygodne dla określonych czynników.  

Нет цензуре!

 

Jakaś zmowa, "afera stronowa":biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, eddie_gt4 napisał:

Różne rzeczy widywałem na kuli haku, ale czegoś takiego to jeszcze nie... :blink::mrgreen:

 

 

 

20220515_070221.jpg

to jest analogowy czujnik parkowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradzione ;)

,,Droga była Żono.
Piszę to, żebyś wiedziała, że cię opuszczam. Byłem dobrym mężem i przez ostatnie 7 lat było bez problemów. Ale te ostatnie 2 tygodnie były piekłem. Twój szef zadzwonił dzisiaj i powiedział mi, że rzuciłaś pracę. Dłużej już nie mogę tak żyć. W zeszłym tygodniu obciąłem sobie włosy a Ty nawet nie zauważyłaś. Przygotowałem Twoje ulubione menu i nie zjadłaś. Założyłem moje najnowsze bokserki i nie zareagowałaś, zasypiasz przy zwykłych telenowelach.
Od kilku dni nie mówisz, że mnie kochasz i nie uprawiamy seksu. Albo już mnie nie kochasz albo mnie zdradzasz.
Bez względu na wszystko, zostawiam Cię.
To tyle od  Twojego byłego męża.
PS. Twoja siostra Marta i ja przeprowadzamy się razem do Szwecji.
Miłego życia, Twój były mąż."

,,Drogi były Mężu
Nic nie uszczęśliwi mnie bardziej niż ten list! Prawda, jesteśmy małżeństwem od 7 lat ale daleko Ci do bycia dobrym mężem. Oglądałam teienoweie aby uciec od Twojego narzekania i samochwalenia. Wiem, że fryzjer Cię skrzywdził w zeszłym tygodniu. Nie komentowałam ponieważ moja mama nauczyła mnie, że jeśli nie masz nic dobrego do powiedzenia to nie mów nic. Wyglądałeś jak dziewczyna w tej nowej fryzurze! Kiedy ugotowałeś moje ulubione menu, musiałaś pomylić mnie z siostrą; nie jadłam wieprzowiny od 7 lat! Jeśli chodzi o nowe bokserki, to cena 80 zł była jeszcze na przypiętej metce. Mam nadzieję, że to przypadek ale siostra pożyczyła ode mnie 80 zł w zeszłym tygodniu. Kiedy wygrałam 17 mln na loterii, rzuciłam pracę i kupiłam 2 bilety na Bali ponieważ pomyślałam, że taki wyjazd odświeży nasze małżeństwo. Jednak kiedy wróciłam do domu Ciebie już nie było i przeczytałam Twój list rozwodowy. 
Wszystko ma swój powód i mam nadzieję, że będziesz zadowolony ze swojej decyzji. Mój prawnik powiedział mi dzisiaj, że z Twoim listem rozwodowym nie dostaniesz ani złotówki z wygranej na loterii!
Życzenia szczęścia od twojej śmierdząco bogatej byłej żony.
PS. Czy kiedykolwiek ci mówiłam, że moja siostra Marta urodziła się jako Marek? Mam nadzieję, że to nie będzie problemem."

:D

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, suberet napisał:

Czyli istnieje 6 stron ukrywanego przez nie powiem kogo dobrego humoru. Treści tam prezentowane zapewne godzą i są niewygodne dla określonych czynników.  

Нет цензуре!

na zrzucie ekranu widać czy ja to wina... i nie jest to Tusk.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Aga napisał:

Powołajcie komisję forumową do zbadania tej afery :mrgreen:

 

Samozwańczo zgłaszam się na przewodniczącego komisji...brak mi jakichkolwiek kompetencji, mam wygórowane oczekiwania i nie posiadam doświadczenia w tej kwestii - doskonały kandydat :P

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Haha 2
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Neutrino33 napisał:

 

Samozwańczo zgłaszam się na przewodniczącego komisji...brak mi jakichkolwiek kompetencji, mam wygórowane oczekiwania i nie posiadam doświadczenia w tej kwestii - doskonały kandydat :P

 

Zgłaszam się, tym bardziej że ja również (jako, że się zupełnie nie znam) chętnie się powypowiadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Razem ze swoją oliwą będzie wiedział komu dobrze posmarować :biglol:

 

Jak już chyba wspominałem:

 

Legalizacja przychodów. 

Doradztwo. 

 

 

x16f5ead05e93c29340369028c9bfca33_PRALNIAFALAopissh.png.pagespeed.ic.6qJTM-fWLk.png

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Neutrino33 napisał:

 

Samozwańczo zgłaszam się na przewodniczącego komisji...brak mi jakichkolwiek kompetencji, mam wygórowane oczekiwania i nie posiadam doświadczenia w tej kwestii - doskonały kandydat :P

 

Godzinę temu, Fala napisał:

Zgłaszam się , tym bardziej że ja również (jako, że się zupełnie nie znam) chętnie się powypowiadam. 

ja w kwestii formalnej - kto będzie grał rolę Susukiego? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...