Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli było to mnie zabijcie, ale dawno tu nie zaglądałem, a jak tylko zobaczyłem ten filmik MUSIAŁEM go tu dać... :twisted::twisted::twisted:

http://shell.sinuspl.net/~maniak/flash/ ... Krzepy.swf

 

 

PS.

Dobra... BYYYŁO... Właśnie znalazłem.... :oops: SORKA... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest .....

 

Bóg stworzył osła i rzekł do niego: Ty będziesz osłem. Będziesz od rana do wieczora pracował i ciężkie rzeczy na swoich plecach nosił. Będziesz jadł trawę i będziesz mało inteligentny. Będziesz żył 50 lat.

Na to odparł osioł: 50 lat tak żyć, to dużo za dużo. Daj mi proszę nie więcej jak 30 lat.

I tak było.

 

 

 

Następnie Bóg stworzył psa i powiedział do niego: Ty będziesz psem. Będziesz pilnował dobytku ludzi, których będziesz oddanym przyjacielem. Będziesz jadł to, co człowiekowi z jedzenia zostanie i żył będziesz 25 lat.

Pies odpowiedział: Boże, 25 lat takiego życia to za dużo. Daj mi nie więcej jak 10 lat życia.

 

I tak było.

 

 

 

 

Później stworzył Bóg małpę i rzekł do niej: Będziesz małpą. Masz skakać z drzewa na drzewo i zachowywać się jak idiota. Masz być wesoła i żyć 20 lat.

Małpa rzekła: Boże, 20 lat żyć jako klown świata to za dużo. Proszę, daj mi nie więcej jak 10 lat.

I tak było.

 

 

 

W końcu Bóg stworzył człowieka i powiedział do niego: Ty będziesz człowiekiem, jedyną racjonalnie myślącą istotą, która będzie zamieszkiwać ziemię. Będziesz używał swojej inteligencji, ażeby podporządkować sobie inne stworzenia. Będziesz panował na ziemi i żył 20 lat.

Na to powiedział człowiek: Boże, bycie człowiekiem tylko 20 lat to jest mało, Proszę daj mi te 20 lat, które osioł odrzucił, 15 psa i 10 małpy.

 

I tak się Bóg postarał, że człowiek 20 lat żyje jak człowiek, później 20 lat jak osioł od rana do wieczora haruje i ciężkie rzeczy nosi. Potem ma dzieci i 15 lat żyje jak pies. Opiekuje się domem i je to, co mu rodzina zostawi. Później na starość żyje 10 lat jak małpa. Zachowuje się jak idiota i zabawia swoje wnuki.

I tak jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze auta... zdaniem internautów

 

Polecam ZWŁASZCZA komentarze :twisted:

 

Czasem zastanawiam się czy aby napisać taki komentarz to trzeba być mega kretynem czy mieć takie wysublimowane poczucie humoru żeby potem polewać z tych co na serio to wezmą :)

 

"Jaki jest samochód dla prawdziwego mężczyzny?

Tutaj, właśnie wróciłem na obiad z pracy-prowadzę dużą firmę i nie płacę haraczy.Mam GLOCK-a 9mm i zielony pas w kyokushinkai-kan, czy to oznacza bycie twardzielem wg ciebie ??

Mam dla ciebie informację-ja sam uważam się za twardego faceta i jeżdżę Audi A8 4.2 Quattro."

http://moto.onet.pl/1,164,8,19259661,53 ... forum.html

 

P.S. Przeraża mnie myśl ze są tacy ludzie, że oni tak na serio....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze auta... zdaniem internautów

 

Polecam ZWŁASZCZA komentarze :twisted:

 

Czasem zastanawiam się czy aby napisać taki komentarz to trzeba być mega kretynem czy mieć takie wysublimowane poczucie humoru żeby potem polewać z tych co na serio to wezmą :)

 

"Jaki jest samochód dla prawdziwego mężczyzny?

Tutaj, właśnie wróciłem na obiad z pracy-prowadzę dużą firmę i nie płacę haraczy.Mam GLOCK-a 9mm i zielony pas w kyokushinkai-kan, czy to oznacza bycie twardzielem wg ciebie ??

Mam dla ciebie informację-ja sam uważam się za twardego faceta i jeżdżę Audi A8 4.2 Quattro."

http://moto.onet.pl/1,164,8,19259661,53 ... forum.html

 

P.S. Przeraża mnie myśl ze są tacy ludzie, że oni tak na serio....

Powinien jeszcze dopisać: nie mam karku, a inteligencji starcza mi na podtrzymanie podstawowych funkcji życiowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...