Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijam,że Afroamerykanin to chyba czarnoskóry mieszkaniec USA, Afrykanin - no nie każdy jest czarnoskóry. No problem jest z tym cholernym Murzynkiem. No nie dajmy się zwariować.

 

Afroamerykanin to Amerykanin z afro na glowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja... Kawał dużo lepiej brzmi jak sie go słyszy a nie czyta, ale cóż...

 

Facet poznał w klubie fajna dziewczyne. Gadka sie kręci no i w końcu zaczęli się całować. No i sie tak całują już jakiś czas a dziewczyna co chwile odwraca głowe i pluje. Facet cierpliwue znosi ową dziwną sytuacje ale po pewnym czasie nie wytrzymuje i mówi:

- wiesz fajna z Ciebie dziewczyna, miło mi że Cie poznałem, ale czemu Ty tak co chwile plujesz??

Na to dziewczyna:

- a wiesz... wczoraj robiłam loda facetowi, który przedwczoraj robił jakąś dziewczynę w du.., która wcześniej jadła makowiec...

 

P.S. Moze sie niektórym wydać niesmaczny :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka matematyczna :)

 

Hiperpłaszczyzna rozpięta na ewaluowanej przestrzeni bazowej 25 wymiarowej posiada 17 ekstermów lokalnych. Niech k będzie dowolnym ciałem i zgodna z waluacją dyskretną dla hipotezy Jakobianowej. Domknięcie całkowite pierścienia izomorficznego definiuje wskaźniki sumacyjne. Ciała i pierścienie mają 1 różna od 0.

Ile będzie kosztować piwo Tyskie w Suwałkach na przełomie marca i grudnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się policzyć... ale muszę wiedzieć:

- czy rotacja rotacji w tym wypadku jest równa gradientowi dywergencji minus laplasjan?

- jeśli 1 jest elementem neutralnym mnożenia, to jakie inne ciała poza k mają ją różną od O?

- co jest grupą abelową tego ciała?

- czy w tym przypadku jądro homomorfizmu definiuje się jako kongruencję?

 

 

PS: skądś to znam... ;-) , i nie tylko stąd... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się policzyć... ale muszę wiedzieć:

- czy rotacja rotacji w tym wypadku jest równa gradientowi dywergencji minus laplasjan?

- jeśli 1 jest elementem neutralnym mnożenia, to jakie inne ciała poza k mają ją różną od O?

- co jest grupą abelową tego ciała?

- czy w tym przypadku jądro homomorfizmu definiuje się jako kongruencję?

 

Santa Maria Dolorosa :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PWN.pl to każdy wejść potrafi

No chyba że jesteś po paru głębszych, ale wtedy to już żaden problem takie rzeczy z głowy pisać

 

Ani jedno, ani drugie... Moja żona ma doktorat z takich rzeczy - za czuły pocałunek w karczycho dała się namówić na konsultacje... :mrgreen:

 

A po paru głębszych - to bym sam wymyślił lepsze... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za www.komunikacja.krakow.pl

 

03.01.2006

W pociągu "Pieniny" znaleziono pytona

 

Niebezpiecznie w PKP

 

Nietypowego odkrycia dokonał kierownik pociągu "Pieniny" relacji Warszawa - Rzeszów. W wagonie z przesyłkami konduktorskimi zauważył dwumetrową samicę pytona tygrysiego. Wąż wydostał się z kiepsko zabezpieczonego pudła po telewizorze - paczka miała dotrzeć do Tarnowa. Na dworcu głównym w Krakowie złapać węża pomógł policji zaprzyjaźniony biolog z UJ. Co ciekawe, kierownik pociągu był tak zdenerwowany, że zamiast jednego węża zobaczył dwa.

 

 

 

Bartosz Piłat

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowego odkrycia dokonał kierownik pociągu "Pieniny" relacji Warszawa - Rzeszów. W wagonie z przesyłkami konduktorskimi zauważył dwumetrową samicę pytona tygrysiego.

 

Patrzcie patrzcie jaka mamy wykwalifikowana kadre kierownicza w PKP :wink: Ja bym moze jedynie zaskronca rozpoznal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dopiero jest niesmaczny:

 

-Jasiu nie denerwuj dzisiaj małgosi bo małgosia ma okres

-wiem mamo... wyczułem w taty ślinie

 

błeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już całkiem Was pojebało w nowym roku :evil: To jest forum, to nie są machoskie or pedalskie pochihranki przy browarze, ludzie, troche smaku :roll:

Pan sobie winszujesz, Pan masz:

 

- Mamusiu, ja już nie chcę braciszka...

- Milcz gówniarzu! Będziesz jadł co ci uszykuję!

 

Happy now? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo użyłem mocnych sformułowań. Zeby nikt tego nie pomylił z waszymi "delikatnymi aluzjami" (czyt . upierdliwstwem w wersji max) "dziadkowie". Sam nie moge już czytać tego moralizatorstwa, które uprawiacie w różnych tematach, szczególnie Dziadek Gal i Dziadek Arno, dają się we znaki młodym :twisted:, ale i Wy "Pierniki" macie w tym swój niechlubny udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo użyłem mocnych sformułowań.

 

To się teraz "mocne" nazywa? Za moich pierniczych czasów słowo "pojebać" było klasyfikowane inaczej - najczęściej jako "zwykłe chamstwo".

 

Ale cóż... Wtedy Lepper nie był wicemarszałkiem Sejmu, Doda artystką, a ludzie używający publicznie rynsztokowych zwrotów - nie apelowali o dobry smak.

 

Pozdrawiam - i życzę jutro lepszego dnia.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...