Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja dobrze słyszę 'jakiś' polski hicior w tle arabiosaudyjskiego driftingu? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ja dobrze słyszę 'jakiś' polski hicior w tle arabiosaudyjskiego driftingu? :biglol:

 

Zacznijmy od tego, że dotrwałeś do tego momentu hehe ^^ Chyba coś tam o miłości śpiewa lol :-) Z drugiej strony my też słuchamy czasem w Tv/radiu/internecie piosenek w innych językach francuski/hiszpański/rumuński gdzie tekst pewnie o dupie Marynie, ale podkład dobry i jakoś to brzmi, a i tak 99% społeczeństwa nie ogarnia tekstu na polski.

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi Mohammed w kucki w Berlinie i pluje na ziemię przez dziurę w zębach. Nagle pojawia się wróżka i mówi:

- Jestem socjalistyczno-liberalną wróżką! Chcę spełnić twoje trzy życzenia!

- Spójrz, jaką mam dziurę w zębach! Chcę, żeby mnie wyleczyli i wstawili wszystkie nowe zęby!

Ledwie Muhammad wypowiedział życzenie, natychmiast wskoczył do gabinetu protetyki i bezpłatnego leczenia zębów dla uchodźców. Po chwili na ustach zabłyszczał mu śnieżnobiały uśmiech a la Hollywood.

 

- To teraz drugie życzenie. Brakuje mi czterech żon i piętnastu dzieci, rodziców, trzech braci i dwóch sióstr, rodziców, pięciu braci i siostry mojej żony! Chcę zamieszkać z nimi w luksusowej willi i mieć zawsze dużo pieniędzy!

Ledwie Muhammad skończył - już był w pięknej willi! Na stole ujrzał tekst ustawy o łączeniu rodzin dla obcokrajowców, wydruki z kont bankowych z informacjami o przelewach od państwa. Dom w pełni umeblowany i wyposażony w urządzenia elektryczne zgodnie z "Ustawą o pomocy w zakupie mebli i sprzętu AGD dla uchodźców".

 

Szczęśliwy Mohammed w końcu mówi:

- Chcę być prawdziwym Niemcem. Nie tylko mieć obywatelstwo. Chcę być niebieskookim blondynem i nazywać się Fritz Schulz!

Zanim zdążył dokończyć zdanie, wszystko zniknęło, a on patrzy, że znów siedzi na dupie i pluje na ziemię przez dziurę w zębach.

- Co się stało?! - pyta do wróżki.

- Nie wstyd ci, Schulz, błagać o pomoc?! Musisz zadbać o siebie sam! Idź i szukaj pracy!

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czegoś bardzo chce, a nie wolno - to można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...