Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, ketivv napisał(a):

 

 

 

 

cytuje ten wpis do przemyślenia nam wszystkim na The Forum 

 

czym innym jest żartowanie z każdej odmienności jaką ciężko nam wewnętrznie w sobie tolerować, co już jest ciekawe z psychologicznego punktu widzenia a czym innym nawoływane do eksterminacji

 

bo na szanownym The Forum pojawił się bardzo poważny wpis na który nie zareagowaliśmy !!!

 

a reagujemy na słowo "k u ... w a" 

 

w społeczności w jakiej żyjemy są różni ludzi:

- wspomniane osoby szeroko rozumiane trans - kwestia tożsamości płciowej

- osoby o różnych orientacjach seksualnych

- osoby o ograniczonej sprawności fizycznej

- osoby o ograniczonej sprawności intelektualnej

- osoby wierzące w byty nadprzyrodzone - co też prowadzi do podziałów i wzajemnej nienawiści

- osoby o różnych kolorach skóry

- osoby pochodzące z różnych kręgów kulturowych - dzieci pochodzące od rodziców z różnych kultur 

 

 

przypomnę, że ustrój III Rzeszy bo autor wątku powołuje przywódcę tejże jako wzór do naśladowania dokładnie to zrobił, robił to także wobec nas Polaków bo "ta inność" była powodem wystarczającym  

 

 

 

 

Stary, więcej luzu - jak Ty koegzystujesz w tym życiu na co dzień? Pęknie Ci coś w końcu i będą dalej zwalać na covida albo szczepionki. 

To temat z przymrużeniem oka i tak też trzeba do tego podchodzić, ŻART jest mianownikiem wiodącym tutaj, i tak samo postawiłem buźkę na końcu żeby nikt nie pomyślał że to na serio!

 

Poza tym czy mógłbym tak myśleć i mieć takie podejście? Mógłbym :P

 

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywało różnie, ale ostatnie pół roku na wątku który miał służyć rozluźnieniu tylko denerwuje. Sam temat tytuł czy zwał jak zwał powinien filtrować ludzi z kijem w upie.

No trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2024 o 16:02, Blixten napisał(a):

Brzydzę się hejtem, brakiem tolerancji, brakiem zrozumienia i empatii. 

 

Wołałeś mnie? :)

 

Specjalnie dla Ciebie, na poprawę nastroju:

 

image.jpeg.50a40f10d3bd36bb2fe72f1b9d5db620.jpeg

 

 

oraz tradycyjne:

 

image.jpeg.17f57db99f8c5fb3f9cdba67f7688135.jpeg

 

 

:D

Edytowane przez dako
  • Super! 1
  • Haha 5
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parararafrazując naszą wybitną literatkę... wątek 'Żeby rozluźnić atmosferę' nie jest dla idiotów. Żeby go ogarnąć, trzeba mieć jakąś kompetencję, pewną wrażliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blixten napisał(a):

 

Kolega @dako , wierny fan i kibic Lechii Gdańsk, zapewne będzie w stanie precyzyjnie wytłumaczyć :biglol: 

Ja nie wiem o co Wam biega z tymi klubami, ja niejedną wódkę wypiłem z @Pan Dziedzic i nigdy nie pobiliśmy się o to że kibicujemy innym Łódzkim drużynom :biglol:

  • Haha 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Henryk82 napisał(a):

Ja nie wiem o co Wam biega z tymi klubami,

 

Bo Wy tam w tej Łodzi to życia nie znacie ... ;) 

W okresie szkole średniej dojeżdżałem SKMką z Gdyni do Gdańska.

W Gdańsku czekali na mnie na peronie kibice Lechii, a wracając, w Gdyni na peronie czekali na mnie kibice Arki :facepalm:

Gdy grali jedni z drugimi, można było dostać po ryju nawet dwa razy dziennie :biglol:

 

  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blixten napisał(a):

 

Bo Wy tam w tej Łodzi to życia nie znacie ... ;) 

W okresie szkole średniej dojeżdżałem SKMką z Gdyni do Gdańska.

W Gdańsku czekali na mnie na peronie kibice Lechii, a wracając, w Gdyni na peronie czekali na mnie kibice Arki :facepalm:

Gdy grali jedni z drugimi, można było dostać po ryju nawet dwa razy dziennie :biglol:

 

Trzeba było w drodze do Gdańska ubierać się na biało-zielono, a wracając na żółto-niebiesko :P

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Aga napisał(a):

Trzeba było w drodze do Gdańska ubierać się na biało-zielono, a wracając na żółto-niebiesko :P

 

Miałem swoje sposoby, w końcu 5-letnie technikum w Gdańsku udało się przeżyć :biglol:

Za to raz w Gdyni źle trafiłem na Skinów nawciąganych butaprenu, którym się mój t-shirt z "Sisters of Mercy" nie spodobał ... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blixten napisał(a):

 

Miałem swoje sposoby, w końcu 5-letnie technikum w Gdańsku udało się przeżyć :biglol:

Za to raz w Gdyni źle trafiłem na Skinów nawciąganych butaprenu, którym się mój t-shirt z "Sisters of Mercy" nie spodobał ... ;) 

I wszystko jasne , prowokator z Ciebie i masz to do dnia dzisiejszego :biglol:

  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blixten napisał(a):

 

Miałem swoje sposoby, w końcu 5-letnie technikum w Gdańsku udało się przeżyć :biglol:

Za to raz w Gdyni źle trafiłem na Skinów nawciąganych butaprenu, którym się mój t-shirt z "Sisters of Mercy" nie spodobał ... ;) 

Dlatego teraz mieszkasz w Gdańsku :mrgreen:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie to samo, ale w przeciwnym kierunku.  Dojeżdżałem na uczelnię z Gdańska do  Gdyni (wydział UG).

Standardem był gaz rozpylany przez zomo, na wysokości Sopotu, bezpośrednio przez okno SKM.

Z dodatkowych atrakcji to pamiętam na wysokości Orłowa, obrzucanie pociągów kamieniami.

Człowiek leżał na podłodze z plecakiem na głowie.

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...