Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Neutrino33 napisał(a):

:facepalm: no tragedia...trzeba będzie czytać książki w wakacje. Co za bzdury ludzie wypisują. Piętnowanie szkoły za to, że próbuje skłonić młodzież do czytania

"skłonić" - zmuszanie mnie do czytania tego całego "programowego dobra", skutecznie zniechęciło mnie do czytania czegokolwiek za łebka, dopiero długo po skończeniu technikum pomyślałem "hm, zobaczę, może te książki nie są tak durne jak to co mi wciskali w szkole"

 

Książki są spoko, tak. Ale wciskanie krzyżaków, potopów i innych nad niemnem dzieciom działa tak, że się zniechęcają do czytania, takie moje zdanie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Luku napisał(a):

"skłonić" - zmuszanie mnie do czytania tego całego "programowego dobra", skutecznie zniechęciło mnie do czytania czegokolwiek za łebka, dopiero długo po skończeniu technikum pomyślałem "hm, zobaczę, może te książki nie są tak durne jak to co mi wciskali w szkole"

 

Książki są spoko, tak. Ale wciskanie krzyżaków, potopów i innych nad niemnem dzieciom działa tak, że się zniechęcają do czytania, takie moje zdanie ;)

 

Potop i Krzyżacy są OK :wacko:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Luku napisał(a):

wciskanie krzyżaków, potopów i innych nad niemnem dzieciom działa tak, że się zniechęcają do czytania, takie moje zdanie

Mój 10latek ma już potopy i krzyżaki zaliczone. Innych parę też. W ogóle czyta jak opetany:evil2:

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Luku napisał(a):

Ale wciskanie krzyżaków, potopów i innych nad niemnem dzieciom działa tak, że się zniechęcają do czytania, takie moje zdanie ;)

 

Matematykę też bym ograniczył. Wciskanie tych wszystkich rzeczy ponad dodawanie i mnożenie, a jeszcze ponad 1000, to tylko zniechęca do liczb. Geografia do piachu bo jest google maps, z biologią też się nie ma co rozpędzać, przecież nie każdy chce być weterynarzem. Dobrze że fizyka i chemia już i tak praktycznie nie istnieją. Bo to wszystko tylko zniechęca do nauki.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zaprzyjaźnione małżeństwa postanowiły spotkać się na bara-bara. W celu lepszych doznań miały wymienić się partnerami. Rankiem w kuchni spotykają się mężowie:

– I jak ci było, Franiu? – pyta jeden.

– Heniu! Zajebiście! Cudowny seks! A u ciebie?

– Też super!

– Ciekawe, czy nasze żony też sobie przypadły do gustu...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Luku napisał(a):

"skłonić" - zmuszanie mnie do czytania tego całego "programowego dobra", skutecznie zniechęciło mnie do czytania czegokolwiek za łebka, dopiero długo po skończeniu technikum pomyślałem "hm, zobaczę, może te książki nie są tak durne jak to co mi wciskali w szkole"

 

Książki są spoko, tak. Ale wciskanie krzyżaków, potopów i innych nad niemnem dzieciom działa tak, że się zniechęcają do czytania, takie moje zdanie ;)

 

Akurat Krzyżacy i Potop były moim zdaniem spoko ale taka Lalka, Chłopi czy inne wizje i rozważania naćpanych lunatyków jak Mickiewicz i inny Słowacki (no nie wszystko) dobijały mnie niemożebnie.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Luku napisał(a):

"skłonić" - zmuszanie mnie do czytania tego całego "programowego dobra", skutecznie zniechęciło mnie do czytania czegokolwiek za łebka, dopiero długo po skończeniu technikum pomyślałem "hm, zobaczę, może te książki nie są tak durne jak to co mi wciskali w szkole"

 

Książki są spoko, tak. Ale wciskanie krzyżaków, potopów i innych nad niemnem dzieciom działa tak, że się zniechęcają do czytania, takie moje zdanie ;)

 

Czy ja wiem...

Z lektur przeczytałem tylko "Dywizjon 303". Nie trawiłem czytania nakazowego. Nie przeszkadzało mi to w pisaniu wypracowań z nieprzeczytanych lektur na minimum 3.

Za to inne książki pochłaniałem w ogromnych ilościach. Takie, które sam sobie wybierałem. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, suberet napisał(a):

To chyba tylko ci, co już zapomnieli, bo sex trafia im się bardzo rzadko.  Świadomi ludzie mają takie wyposażenie porozkładane wszędzie. Nawet w garażu. :coffee:

 

Ograniczasz się...tylko do miejsc, gdzie masz wyposażenie :biglol:

 

18 minut temu, Rozrabiara napisał(a):

7F833C97-B6E0-4606-BAFA-FE4203A8F317.jpeg

 

Był taki film - "Idiokracja".

To się dzieje naprawdę :krecka_dostal:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

 

Ograniczasz się...tylko do miejsc, gdzie masz wyposażenie :biglol:

 

 

Był taki film - "Idiokracja".

To się dzieje naprawdę :krecka_dostal:

Generalnie mniej więcej do tego zmierzamy:

621426_ze-co.thumb.jpg.74d5ad2d088e64211356acab2c786085.jpg

  • Smutny 1
  • Zdrówko! 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...