Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Audi z ciekawymi znaczkami dziś spotkałem

 

Ha, ha! Typowe dla Audi. Tak jak pisałem parę postów wcześniej: gumofilce :lol::lol::lol:

Miałem i Subaraki i różne Vagi, i kilka innych aut i w żadnych nie jeździłem w gumofilcach. Powieleanie steretypów i wyśmiewanie się z ludzi ze względu na auto jakim jeżdżą (co czynisz w co drugim poście jaki napisałeś od pojawienia sie na forum) świadczy tylko o tym że Tobie jest najbliżej do tych gumofilców mimo że masz Subaru :?

 

 

lukass, wiadomo,ze nie znaczek na masce czy też zasobność portfela świadczy o tym co kto ma w głowie,lub co mu wystaje z butów :mrgreen:

hemi

święte słowa, choć nieco złośliwie zapytam: nakleiłbyś sobie z tyłu na klapie swojej imprezki H6 lub Sti? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie kobiety idą na parking, jednej z nich nie odpala auto, więc koleżanka zaproponowała że weźmie ją na hol i odpalą.

Po czym na parking została wezwana policja, "samochód uderzył w latarnie".

Na miejscu okazuje się że w latarnie uderzyło auto holowane, bo obie Panie siedziały w aucie holującym. :mrgreen:

 

Ponoć wydarzyło się to przed jakimś basenem w Polsce, policja nadawało sobie tą historię cały dzień na CB :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden facet w urzędzie pośrednictwa pracy w Mielcu zobaczył anons dotyczący pracy jako "Asystent Ginekologa". Żywo zainteresowany zapytuje urzędnika o szczegóły. Urzędnik odpowiada że praca polega na przygotowaniu kobiet do badania, a wiec:

- pomoc kobietom rozebrać się, położyć je na łóżku

- następnie ostrożnie umyć ich "intymne miejsca"

- następnie zaaplikować krem do golenia i ostrożnie ogolić włosy tam na dole

- i na koniec wmasować olejek w te miejsca które będą badane tak, żeby kobieta była gotowa do badania.

- pensja jest 5.300 złotych + dodatki, ale jak chcesz tę pracę, to musisz pojechać do Bielska-Białej.

Facet pyta urzędnika :

- A wiec praca jest w Bielsku?

- Nie - odpowiada urzędnik - praca jest w Mielcu, natomiast w Bielsku-Białej jest koniec kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef somalijskiej ekipy olimpijskiej przeprosił wczoraj publicznie za zachowanie swojej ekipy, po tym jak wytłumaczono mu, że żeglarstwo i strzelectwo to dwie oddzielne konkurencje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...