Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszenie - Wczoraj w Parku Skaryszewskim znaleziono psa. Reaguje na imię Kajtek,

rasa - pudel, sierść - biała, w smaku przypomina kurczaka.

 

*****************

Jerzy chciał te święta spędzić wyjątkowo uroczyście, w przytulnym ciepłym

pomieszczeniu, przy świecach. Zszedł więc do garażu i otworzył maskę samochodu.

 

*****************

Postępuj z innymi tak, by oni bali się tak postąpić z tobą.

 

*****************

Administrator systemu uważał się za boga sieci. Potem przyszedł do pracy elektryk.

 

 

*****************

W ubiegłym roku miałem rozdwojenie jaźni, ale w tym roku już jesteśmy zdrowi.

 

*****************

I uwaga - COŚ EXTRA - szczególnie dla lanserów motoryzacyjnych...

 

- Stary, jaką sobie furę kupiłem, ma wszystkie najnowsze wypasy, dwa telewizory,

pozłacana...

- Taa, a ja sobie kupiłem Wołgę...

- A po cholerę ci Wołga??

- Jak to po cholerę? Będę sobie po niej jachtem pływał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierzcie mnie za obronce bo nie znam na bierzaco sytuacji w kraju ale jakos tak nie pamietam az tylu kawalow anegdod i humoru na temat SLD kilka lat temu po wyborach

 

czyzby oddzialywala na was popaganda zydosko-masonsko-cykliczno- balcerowiczowomusioodejsciowo-lewicowo jakas?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bierzcie mnie za obronce bo nie znam na bierzaco sytuacji w kraju ale jakos tak nie pamietam az tylu kawalow anegdod i humoru na temat SLD kilka lat temu po wyborach

 

czyzby oddzialywala na was popaganda zydosko-masonsko-cykliczno- balcerowiczowomusioodejsciowo-lewicowo jakas?????

 

Propaganda to jakaś dziewczynka mała jest???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan otwierając drzwi powozu mówi do hrabiego:

- I co, wróciłeś stary pierdzielu. Pewnie znów szlajałeś się po

najtańszych paryskich burdelach i rżnąłeś zasyfiałe dziwki?

- Ależ nie, Janie. Właśnie wracam z Zurichu, gdzie nabyłem sobie

wyśmienity aparat słuchowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnie no tamta tradycja zasadniczo pobieżnie Marysią zwana urodziła się w związkach zakładowych. Jej tato nie jeździł on powoził :) . Ale to wzystko nieważne, najwazniejsze że wypić zawsze można bo dziecko jest dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze specjalną dedykacją dla Owoca:

 

(UWAGA - tekst nie dla wrażliwych i obdarzonych wysublimowanym poczuciem smaku... powiększamy i czytamy na własną odpowiedzialność!)

 

Na akademii medycznej studenci mają zajęcia z anatomii i pierwszy raz mają być świadkami sekcji zwłok.Stoją wokół łóżka z ciałem. Prowadzący zajęcia nagłym ruchem ściąga prześcieradło i oczom wszystkich ukazuje się topielec

w drugim tygodniu rozkładu. Dłonie studenciaków wędrują w kierunku ust,

a profesor ze stoickim spokojem zaczyna wykład:

- Podczas tych zajęć dowiecie się jakie są dwie najważniejsze rzeczy cechujące lekarza. Po pierwsze: brak jakiegokolwiek obrzydzenia.

Po tych słowach lekarz wpycha palec w d*pę topielca, po czym go wyjmuje i, ku obrzydzeniu studentów, oblizuje.

- Teraz - mówi - wszyscy, którym zależy na zaliczeniu mają to powtórzyć!

Studenci medycyny to sami twardziele. Podchodzą i robią co im profesor kazał: palec w d*pę, palec w buzię. Co drugi nie daje rady i po wszystkim wymiotuje. Gdy wszyscy skończyli profesor mówi:

- I tak dochodzimy, do drugiej istotnej cechy dobrego lekarza: umiejętność obserwacji. Ja wsadziłem środkowy palec, a oblizałem wskazujący. Na przyszłość proszę o więcej uwagi !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...