Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Jej pamiętnik:

 

Dziś mój mąż zachowywał się bardzo dziwnie. Zaplanowaliśmy wieczorem wyjście do restauracji na kolację. Poszłam z koleżankami połazić po sklepach i trochę się spóźniłam.

 

Przypuszczam, że zauważył moje spóźnienie, ale nic nie powiedział. Rozmowa nie kleiła się. Zaproponowałam, byśmy poszli do jakiejś zacisznej knajpki, w której moglibyśmy spokojnie porozmawiać. Zgodził się, ale nie był przy tym zbyt rozmowny. Pytałam, co się stało, a on w odpowiedzi mówił, że nic. Próbowałam to wyjaśnić, obawiając się, że może jest na mnie zły, ale on nie przyznawał się i twierdził, że nie ma się czym martwić.

W drodze do domu powiedziałam mu, że go kocham, ale w odpowiedzi tylko się uśmiechnął i nadal w skupieniu patrzył na drogę. Dlaczego nie odpowiedział, że też mnie kocha?

W domu oglądaliśmy telewizję i też nie porozmawialiśmy normalnie. Czułam, że on myśli o czymś i to coś go zdenerwowało. Poszłam spać. Po 15 minutach przyłączył się do mnie, ale ciągle nie był dla mnie czuły, nawet mnie nie objął. Gdy zasnął, rozpłakałam się. Nie mogę zrozumieć, co zrobiłam nie tak. Za co się na mnie obraził?

 

 

 

Jego pamiętnik:

Motocykl nie chce odpalić... nie mogę dojść dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej pamiętnik:

 

Dziś mój mąż zachowywał się bardzo dziwnie. Zaplanowaliśmy wieczorem wyjście do restauracji na kolację. Poszłam z koleżankami połazić po sklepach i trochę się spóźniłam.

 

Przypuszczam, że zauważył moje spóźnienie, ale nic nie powiedział. Rozmowa nie kleiła się. Zaproponowałam, byśmy poszli do jakiejś zacisznej knajpki, w której moglibyśmy spokojnie porozmawiać. Zgodził się, ale nie był przy tym zbyt rozmowny. Pytałam, co się stało, a on w odpowiedzi mówił, że nic. Próbowałam to wyjaśnić, obawiając się, że może jest na mnie zły, ale on nie przyznawał się i twierdził, że nie ma się czym martwić.

W drodze do domu powiedziałam mu, że go kocham, ale w odpowiedzi tylko się uśmiechnął i nadal w skupieniu patrzył na drogę. Dlaczego nie odpowiedział, że też mnie kocha?

W domu oglądaliśmy telewizję i też nie porozmawialiśmy normalnie. Czułam, że on myśli o czymś i to coś go zdenerwowało. Poszłam spać. Po 15 minutach przyłączył się do mnie, ale ciągle nie był dla mnie czuły, nawet mnie nie objął. Gdy zasnął, rozpłakałam się. Nie mogę zrozumieć, co zrobiłam nie tak. Za co się na mnie obraził?

 

 

 

Jego pamiętnik:

Motocykl nie chce odpalić... nie mogę dojść dlaczego.

 

 

 

Jedno zdanie, a ile treści, ile emocji :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi turysta do greckiego hotelu, kładzie 100 Euro kaucji i prosi o klucze do paru pokoi, żeby mógł stwierdzić czy któryś z tych pokoi mu odpowiada.

 

Właściciel hotelu daje mu wszystkie klucze, ponieważ i tak nie ma żadnego gościa.

Kiedy turysta idzie oglądać pokoje, hotelarz zabiera te 100 Euro i biegnie do rzeźnika, daje mu te 100 Euro mówiąc, że te pieniądze to za zaległości, które jest mu winien.

Rzeźnik biegnie do rolnika, z tymi 100 Euro i też spłaca swój dług, za świnie którą w zeszłym tygodniu kupił.

Rolnik zapieprza do jedynej panienki we wsi i daje jej te 100 Euro, bo ma jeszcze ostatnie dwie wizyty do zapłacenia.

Prostytutka biegnie do hotelu również z tymi 100 Euro bo wisi hotelarzowi czynsz za wynajęcie pokoju, w którym była z ostatnim klientem.

 

W tym momencie turysta schodzi po schodach i mówi, że żaden z pokoi mu nie odpowiada.

Oddaje hotelarzowi klucze bierze swoje 100 Euro i opuszcza hotel.

 

Wszystkie długi są spłacone, a i tak nikt nie ma pieniędzy... tak właśnie funkcjonuje pakiet ratunkowy EU dla Grecji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, o co TUTAJ: http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=31134 chodzi? Albo to kompilacja samych nawalonych, przecież to jak wolna amerykanka...

 

No i jeszcze ten powalający komentarz w 8:31... :shock:

Nie umieją jeździć, nie patrzą gdzie jadą, no i muszą być nawaleni bo nic innego z sensem tego nie tłumaczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, o co TUTAJ: http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=31134 chodzi? Albo to kompilacja samych nawalonych, przecież to jak wolna amerykanka...

 

No i jeszcze ten powalający komentarz w 8:31... :shock:

Nie umieją jeździć, nie patrzą gdzie jadą, no i muszą być nawaleni bo nic innego z sensem tego nie tłumaczy :roll:

Brak sygnalizowania skrętu, cwaniactwo, łyse opony (zobaczcie ile z tych wypadków jest na deszczu i jakie numery przez to wyprawiają), głupota, pijaństwo, kijowe drogi,kupowane prawka ale przedewszystkim: ABM (Absolutny Brak Mózgu), itp

 

Ale oczywiście dla Polskich policmajstrów i cwierćmózgich urzędasów od budowy dróg i tak winna jest prędkość. (bo pirat to ten co jedzie +20 dozwolona a nie ten co ma w d... kierunki, pierwszeństwo, jeździ nawalony jak szpadel, zdezelowanym sprzętem od krawężnika do krawężnika....)

Ale cóż "Całe życie z debilami...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...