Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

SMS od Owoca - chcial wam pokazac czego uczy sie polska mlodziez :twisted:

 

Bocznie od jąder ruchowych i parasympatycznych leżą jądra czuciowe: jądra samotne, inaczej jądro pasma samotnego (nucleus solitarius seu nucleus tractus solitarii), położone bocznie od jądra grzbietowego nerwu błędnego, a przyśrodkowo od jąder przedsionkowo-ślimakowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zacząłem szukać to tylu jąder nie znalazłem... :roll: zaczynam się martwić... :evil: Chyba, że to od jakiegoś zwierzaka jezZd... Czuciowe?? No dobra, jak ktoś przywali to boli, samotne...?? No też da się wytłumaczyć :twisted: Ale jakieś jądro grzbietowe...?? I do tego położone bocznie...?? DO JĄDRA Przedsionkowo-Ślimakowego...??!! NO FEEE... Na to jakis inny dział powinien być... :wink: i odpowiednie paragrafy w regulaminie forum... :mrgreen: 8)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// Pytanie zadane na grupie dyskusyjnej pl.misc.samochody

 

Pilne pytane. Proszę o pomoc. Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi.

Z góry dziękuję.

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem.

No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji.

Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę.

Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę.

Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka",odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam.

Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim.

Kiedyś wziąłem jaj komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina.

Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu.

Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim.

Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek.

Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła.

Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.

Wyszedłem na zewnątrz.

Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie.

Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy.

Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć?

Jeżeli natomiast trzeba ja wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phi ! Nie takie rzeczy sie w biol-chemie robiło :mrgreen:

 

To popowiadaj o transkrybcji i translacji DNA ;)

 

Błachostki. A ten sms - wyobraźcie sobie kilkadziesiąt różnych, podobnych pierdół i każdego trzeba znać położenie, funkcję i co zawiera. Ziooom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turysta w Zakopanem wchodzi do baru, siada przy barze i pyta:

- Barman, co polecisz do picia?

Barman na to:

- Ano, panocku drink "Góra cy"!

Turysta:

- Jak to "Góra cy"?!

Barman:

- Widzicie, bierzemy sklanecke wina... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Poźniej bierzemy sklanecke piwa... no dwie... góra cy i wlewamy do tego samego garnka. Następnie sklanecke wódecki... dwie... no góra cy i wlewamy to do tego samego garnecka. Na koniec bierzemy sklanecke koniacku... no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Garnek stawiamy na ogniu i miesając gzejemy cas jakiś. Poźniej nalewamy i pijemy sklanecke... dwie... no góra cy. Po wypiciu wstajemy... robimy krocek... dwa... no góra cy!

 

 

Kochanie, znalazłem pod łóżkiem naszego syna takie pisemko sado-maso,

wiesz: związani ludzie, maski, pejcze..- mówi żona do męża

No i co zrobimy?

Nie wiem, ale klaps nie jest chyba najlepszym pomysłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanie, znalazłem pod łóżkiem naszego syna takie pisemko sado-maso,

wiesz: związani ludzie, maski, pejcze..- mówi żona do męża

No i co zrobimy?

Nie wiem, ale klaps nie jest chyba najlepszym pomysłem...

 

To dobre jest :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...