Skocz do zawartości

wypadek....


ania i tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zamierzam rzecz jasna oceniać niczego, bo nie znamy szczegółów...

 

Ale przeraża mnie kiedy widzę, gdy goście w dość mocnym ruchu w obydwu kierunkach wyprzedzają na trzeciego zmuszając jadących z przeciwka do zjechania na pobocze. To jeszcze pół biedy kiedy zdążą zjechać. A jeśli z przeciwka będzie jechał emeryt, który nie dysponuje już dobrym refleksem? Boję się, że to właśnie tak mogło się odbyć... Kiedy widzę takich wyprzedzających to po prostu ogarnia mnie przerażenie w związku z brakiem przewidywania, brakiem wyobraźni i brakiem chyba czegokolwiek pod czaszką.

 

Strasznie to smutne czytać takie relacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba miec duzo na budziku, aby przywitac sie ze sw. Piotrem.

Niestety bardziej swojej brawury boje sie innych kierowcow, ktorzy moga np.usnac za kierownica, albo niezauwazyc mojego samochodu.

Patrzac na zachowanie sie kierowcow na drogach, widze, ze bedzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTD - radykalna opinia. Ja się z nią nie zgadzam.

Cytat: Z relacji świadków wynika, że kierowca niebieskiego "subaru" 54 letni mieszkaniec Gdyni (...) itd

 

No nie mam nic do ludzi po 50-tce, ale może właścicielem Subaru był ów młody pasażer, który nie przeżył ?? Po prostu za kierownicę wsiadł niedoświadczony kierowca i nie dał sobie rady??

 

Inna sprawa - jak piszą Renault przełamał się niemal na pół. Jak to mogło by sie stać ? Czy zderzenie czołowe mogło byc tak silne ? Na zdjęciu nie widać Renault i dlatego pytam

 

Pozdrawiam

 

Zmieniłem trochę treść, żeby po polsku było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to by bylo na tyle jezeli chodzi o "dobry profil klienta" z ktorego tak jest dumna Dyrekcja :evil: Niedlugo zacznie sie tak jak bylo z drechami w BMW teraz beda przedluzajacy sobie pojebancy w swoich Subaru :evil::evil::evil:

 

Nie przeginaj. To że czasem trafi się ktoś kto negatywnie zabłyśnie, nie znaczy jeszcze że wszyscy właściciele Subaru to potencjalni zabójcy na drodze. Zanim jeszcze miałem Subaru zwróciłem uwagę na to, że jest bardzo wielu kierowców mocnych Imprez którzy bardzo spokojnie jeżdżą. Nie można generalizować - tak samo nie uważam, że wszyscy kierowcy beemek to buraki, chociaż zdarzają się tacy częściej niż w innych autach (ci z BOR-u biją rekordy). ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam nic do ludzi po 50-tce, ale może właścicielem Subaru był ów młody pasażer, który nie przeżył ?? Po prostu za kierownicę wsiadł niedoświadczony kierowca i nie dał sobie rady??

 

To jest zupełnie bezpodstawna hipoteza i tak naprawdę nie ma to znaczenia kto jest właścicielem samochodu i kto ma jakie doświadczenie -> jeśli wyprzedza na czołowe, przywali tak samo doświadczony, jak i początkujący. Potencjalny zabójca :evil:

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipoteza jak hipoteza - moze byc słuszna, bądź nie. Chodziło mi o to, że mało ( w ogóle ??) nie widziałem za kierownicą Imprezy człowieka po 50-tce. Byc może zamienili się na chwilę miejscami i faceta poniosło.

A to, że początkujący i doświadczony mają taką samą morderczą siłę przy wyprzedzaniu na czołowe to jasne - to jesteśmy zgodni

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bardziej swojej brawury boje sie innych kierowcow, ktorzy moga np.usnac za kierownica, albo niezauwazyc mojego samochodu.Patrzac na zachowanie sie kierowcow na drogach, widze, ze bedzie jeszcze gorzej.

 

No to chyba chodzi o tych staruszków bez refleksu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :( [']

 

A co do powodu: moze istotnie ten 54letni kierowca Imprezy lubial szalec, a ze nie jest to samochod jego mlodosci, czyli duzy Fiat S, tylko STi , to i szybciej jechac mozna. Moze to po prostu zwykly wypadek, nieprzyjemny zbieg okolicznosci i wogole. Moze ci w reno wyjechali z podporzadkowanej, skoro ich przelamalo na pol (wpoprzek jak mniemam, bo wzdluz sobie nie wyobrazam). moze samo zderzenie nie bylo znowu jakies ogromne, moze po prostu ci, co umarli nie byli przypieci - jakby nie bylo kierowca Imprezy byl w stanie wysiasc z auta.

 

A ogolnie to prosze wszystkich wlascicieli Subarakow na tym forum, aby sie zglosili teraz, jesli nigdy nie przekraczaja ograniczenia predkosci. no, ciekawe, kto powie z reka na sercu, ze jezdzi powoli i zgodnie z przepisami ZAWSZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawura byla jest i bedzie a to dlatego ze znowu !!!!prawo jest do dupy!!!

w szwajcari jak przekroszysz predkosc i bedzie ona w grabnicach 20Km na godzine to policja zalatwia to na drodze ,mandaty straszne.a jezeli juz przekroczysz o 30km /h to tylko sąd i podobno na 80%pudlo a na jak dlugo tego niewiem

jezdza tam najlepsze auta swiata ferari maseratti porsche jest tyle co u nas VW albo i wiecej ale jeszcze nigdy zaden mi nie musial migac swatlami ani nigdy nie zatrabil na drodze i nigdy nikt nie prze;lecial obok mnie jak rakieta w przeciowienstwie do Niemiec.

 

dobre drogi ,wysokie mandaty ,stacje przegladow kontorlowane to jest chyba sposob ,czy widzial ktos na zachodzie zeby TIR musial wyprzedadz jakies osobowe auto??????????? u nas to normalka bo taki głab jedzie 50 a znak ma 70 ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Staruszek bez refleksu" to ulubione zdanie kazdego lysego cwierc mozga ktory sadzi ze jest dobrym kierowca za kazdym razem kiedy uda mu sie dojechac do celu. Fakt jest taki ze ludzie kupuja te auta, bo sie robia znane, bo sie mozna pokazac, bo coraz wiecej ludzi wie co to jest. A potem przelatuja z gazem w podlodze po miescie, startuja spod swiatel i udowadniaja sobie i calemu swiatu jakie sobie super fury wlasnie sprawili.

A co do powodu: moze istotnie ten 54letni kierowca Imprezy lubial szalec, a ze nie jest to samochod jego mlodosci, czyli duzy Fiat S, tylko STi , to i szybciej jechac mozna. Moze to po prostu zwykly wypadek, nieprzyjemny zbieg okolicznosci i wogole. Moze ci w reno wyjechali z podporzadkowanej, skoro ich przelamalo na pol (wpoprzek jak mniemam, bo wzdluz sobie nie wyobrazam). moze samo zderzenie nie bylo znowu jakies ogromne, moze po prostu ci, co umarli nie byli przypieci - jakby nie bylo kierowca Imprezy byl w stanie wysiasc z auta.

Thaniu zanim zaczniesz sobie gdybac poswiec troche prosze czasu, bo jezeli umiesz pisac to rowniez, jak sadze, posiadles umiejetnosc czytania, i spojz na artykol i na zdjecie przy nim zamieszczone. Z tylu widac Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kto kupuje subaru i to w tej wersji musi miec troche pojecia o samochodach inaczej kupilby se mocnego merolka albo inna niemiecka maszynke.nie wydaje mi sie tez,ze wczesniej jezdzil jakims badziewiem,(w totka wygral?),ludzie najczesciej przesiadaja sie z szybkich aut do troche szybszych.ot,zwykly wypadek.a co do tych szwajcarow,to tam tirow nie ma bo jest zakaz jazdy tirow po calej szwajcarii.a co do kierowcow,to mi sie smiac chce jak widzi sie audi rs4 albo porshe jadace setke po prostej rowniutkiej autostradzie,nie mozna popadac w skrajnosci!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdego lysego cwierc mozga ktory sadzi ze jest dobrym kierowca za kazdym razem kiedy uda mu sie dojechac do celu. ludzie kupuja te auta, bo sie robia znane, bo sie mozna pokazac, bo coraz wiecej ludzi wie co to jest.

 

To tera chentnie posucham wnioskow, podsumowania oraz Twoich konstruktywnych propozycji rozwiazania tego paloncego problemu.

Pokrzyczec se kazdy moze. Tera slucham:

- komu nie wolno opylac Subaryn i ....... dlaczego wlasnie starym lysolom.

- do ktorego kibla wywalamy statystyki ktore pokazujo, ze to mlodziez powoduje najwiency wypadkow.

- jak to zrobic zeby dealer sprzedawal w Polsce jak najwiency Subaryn i dzienki temu obnizal ceny, a jednoczesnie zeby auto bylo coraz mni popularne.

Jak mondze odpowisz na te czy pytania, to .........ci zadam czterdziesci nastepnych, tyle ze ..........trudniejszych.

 

Pozdrawiam

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...