Skocz do zawartości

Wrażenia z jazdy Legacy diesel.


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Co chcesz kupic ....

 

AK

Jakaś oferta na PW? :mrgreen:

Czarny OBK mile widziany z czarnym środkiem. Na wrzesień.

 

Akurat , przypadkiem , mam taką jedną sztukę z Navi... :mrgreen:

 

Poniewaz , jak " matka jest tylko jedna " to sprawa ceny jest bardzo prosta.... :mrgreen:

 

Dzwonisz do Raja , reszta mailem i przelewem.....proste :?: ...proste :!: :mrgreen:

 

To pozdrawiam AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem!!

zrobiłem dziś 180km i na razie bomba

jak obroty nie spadają poniżej 1800 to odjazd bezproblemowy w każdym momencie (trzeba wyczuć temat - to mój pierwszy diesel - nie mam porównania)

prowadzenie myślę nie wymaga komentarza :grin: - zawieszenie fajne - dobrze tłumi - z pracy mam 35km do domu po dziurawym asfalcie i byłem pod dużym wrażeniem (może poprzednie legacy też tak miało - nie wiem - nie jeździłem)

myślałem, że nie ma kontroli trakcji a tu niespodzianka w podstawowej wersji!!

i najważniejsze - komputer wyświetlił na koniec dnia 6,6!! - nie wiem może liczył tylko ostatni przejazd (35km 70-90km/h bez ostrych przyspieszeń) - wcześniej z wawy gierkówką było 7,6 - do janek korek, potem średnio 120km/h - jakieś 125km drogi (ze dwa razy trochę mocniej :mrgreen::mrgreen: )

nigdy wcześniej nie jeździłem subaru - jedzie jak po torach - dla mnie szok

pozdrawiam

napiszę jak zrobię chociaż 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem!!

zrobiłem dziś 180km i na razie bomba

jak obroty nie spadają poniżej 1800 to odjazd bezproblemowy w każdym momencie (trzeba wyczuć temat - to mój pierwszy diesel - nie mam porównania)

prowadzenie myślę nie wymaga komentarza :grin: - zawieszenie fajne - dobrze tłumi - z pracy mam 35km do domu po dziurawym asfalcie i byłem pod dużym wrażeniem (może poprzednie legacy też tak miało - nie wiem - nie jeździłem)

myślałem, że nie ma kontroli trakcji a tu niespodzianka w podstawowej wersji!!

i najważniejsze - komputer wyświetlił na koniec dnia 6,6!! - nie wiem może liczył tylko ostatni przejazd (35km 70-90km/h bez ostrych przyspieszeń) - wcześniej z wawy gierkówką było 7,6 - do janek korek, potem średnio 120km/h - jakieś 125km drogi (ze dwa razy trochę mocniej :mrgreen::mrgreen: )

nigdy wcześniej nie jeździłem subaru - jedzie jak po torach - dla mnie szok

pozdrawiam

napiszę jak zrobię chociaż 1000

 

aktywacja ISR chwilę zajmuje, ale na szczęście kawę mamy dobrą :cool:

 

Pozdrowienia :wink:

 

[ Dodano: Sro Kwi 09, 2008 11:49 pm ]

myślałem, że nie ma kontroli trakcji a tu niespodzianka w podstawowej wersji!!

 

:cry:

 

owoc, da się wyłączyć. A i w podstawowej RA elektryka w fotelu kierowcy też jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem i powiem REWELACJA ! Zbiera sie płynnie bez dziury turbo, 140 km/h zaskakuje na liczniku i tylko dzięki niemu wiemy że tyle jedziemy. między 120 a 160 km/h słychać tam jakiś bulgocik. Wspomaganie elektryczne pierwsze które działa jak powinno ! Niesamowite auto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździłem i powiem REWELACJA ! Zbiera sie płynnie bez dziury turbo, 140 km/h zaskakuje na liczniku i tylko dzięki niemu wiemy że tyle jedziemy. między 120 a 160 km/h słychać tam jakiś bulgocik. Wspomaganie elektryczne pierwsze które działa jak powinno ! Niesamowite auto !

 

jeżeli są jeszcze jakieś osoby na forum, które nie miały okazji spróbować nowgo Diesla, zapraszamy serdecznie.

Intakwrx, cieszę się, że potwierdzasz, iż diesel boxer jest udaną konstrukcją. Też takie wrażenia odniosłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana w tym wątku moja Druga Połowa ostatnio jeździ nowym paskiem TDi (teraz mam kopanie już pod samym domem! :mrgreen:) i stwierdziła, że dzielą go od legaca diesla lata świetlne - pomijając to, że w ogóle nie jedzie, jest miękki, jak kaczuszka; dziś na łuku na Wisłostradzie przytarła... chlapaczem o asfalt :shock: :mrgreen:.

 

Teraz kombinujemy co by tu zrobić, by pasek za sprawą jakiejś cudownej przemiany zmienił się w legaca diesla :twisted::D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana w tym wątku moja Druga Połowa ostatnio jeździ nowym paskiem TDi (teraz mam kopanie już pod samym domem! :mrgreen:) i stwierdziła, że dzielą go od legaca diesla lata świetlne - pomijając to, że w ogóle nie jedzie, jest miękki, jak kaczuszka; dziś na łuku na Wisłostradzie przytarła... chlapaczem o asfalt :shock: :mrgreen:.

 

Teraz kombinujemy co by tu zrobić, by pasek za sprawą jakiejś cudownej przemiany zmienił się w legaca diesla :twisted::D.

 

Tu kupi , tam sprzeda ...nie wezmie jej bida ! :mrgreen:

 

Mam w domu paśca 2.0tddicc - to fakt ze jest troszku mientki .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbować nowgo Diesla

Dobrze napisane... :cool: :twisted:

 

na ogół próbuję rzeczy dobrych...nie lubię się zrażać :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Kwi 10, 2008 11:21 pm ]

jeżeli są jeszcze jakieś osoby na forum, które nie miały okazji spróbować nowgo Diesla, zapraszamy serdecznie.

 

Są. W Wawie nie bywam.

 

to może wyrwij się z tej codzienności...zapraszamy :cool:

 

[ Dodano: Czw Kwi 10, 2008 11:22 pm ]

aktywacja ISR chwilę zajmuje, ale na szczęście kawę mamy dobrą :cool:

 

Pozdrowienia :wink:

piłem sok z grejpfurtsów :razz:

pozdro

 

trzeba było zjeść kotleta subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...