Skocz do zawartości

Sterowanie radiem w kierownicy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie glównie po to, żeby ściszać i podglośniać oraz wyciszać źródlo dźwięku bez odrywania ręki od kierownicy na ten przyklad w zakręcie.

 

To urządzenie jest akurat bardzo przydatne, zwiększające tzw. bezpieczeństwo bierne.

 

Niestety przycisk "góra, dól" przy radio zamiast sterowac ustawionymi kanalami powoduje wlączanie wyszukiwania stacji - duży bląd. Ale już przy CD przesuwa piosenki odpowiednio przód, tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o tel 22-8460049 (9-17) spr. dostepność bo dosc dawno nie zakładali ale moze jest na miejscu... :?: :wink:
Dziękuję! Będę dzwonił.

 

Ludzie! Po co Wam sterowanie w kierownicy?!!! Kto tego używa? Sam mam i przyciski są dziewicami ;) Takiego lenistwa lub....lansu :roll: jeszcze nie widziałem.
Widzisz, każdy ma inne potrzeby :)

 

Mam system audio oparty na Focal'u, zawsze za kierownicą słucham, a sterowanie w kierownicy jest wygodne. Nie piszę tutaj o sterowaniu głośnością (pokrętło jest łatwo dostępne), ale o przechodzeniu do kolejnego/poprzedniego utworu (to już bez odrywania wzorku od drogi nie jest możliwe).

 

Czy zwiększanie funkcjonalności jest lansem? Hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie glównie po to, żeby ściszać i podglośniać oraz wyciszać źródlo dźwięku bez odrywania ręki od kierownicy na ten przyklad w zakręcie.

 

ale o przechodzeniu do kolejnego/poprzedniego utworu (to już bez odrywania wzorku od drogi nie jest możliwe).

 

No i akurat trzeba ściszyć muzę wchodząc w zakręt :mrgreen:, a oderwanie ręki od kierownicy na ułamek sekundy rzeczywiście pogarsza bezpieczeństwo bierne :mrgreen:

 

Czy zwiększanie funkcjonalności jest lansem? Hmm...

Jak zwał tak zwał. Według mnie to gadżet i tyle. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przycisk "góra, dól" przy radio zamiast sterowac ustawionymi kanalami powoduje wlączanie wyszukiwania stacji - duży bląd.
U mnie (MY09) działa tak, jak powinien - czyli przerzuca kanały. Może trzeba coś ustawić? Część instrukcji dotycząca radia i jego ustawień jest - przynajmniej dla mojego modelu - szczątkowa i do tego chyba źle przetłumaczona, tak więc do wielu rzeczy dochodziłem metodą prób i błędów.

 

Kiedyś mi się wydawało, że sterowanie radiem w kierownicy to bajer. Teraz trudno by mi było się bez tego obejść. Na pewno np. przełączanie kanałów palcem bez odrywania rąk od kierownicy - a przede wszystkim bez oglądania się w stronę radia! - zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy do legacy MY 05 można/da się zamontować taką kierownicę, radio standard bez zmieniarki ta która jest w oryginale jakoś mi nie leży mogę mieć taką, przykład z alledrogo

http://moto.allegro.pl/subaru-legacy-07 ... 27577.html

 

-- Śr kwi 06, 2011 7:54 pm --

 

może ktoś wie czy będzie to pasować i działać pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witajcie

Odgrzebię wątek. Mam pytanie czy ktoś wymieniał w Forku my03 kierownicę na tą poliftową momo ze sterowaniem? Pytanie co trzeba zrobić i czy jest to wykonalne aby sterowanie przy kierownicy działało z fabrycznym radiem 2 din?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja ostatnio wymieniłem kierownicę ze zwykłej na momo (ze sterowaniem radiem) w OBK my07 i wszystko p&p, działa, wystarczyło podpiąć kostkę. W Foresterze niestety nie pomogę, ale może komuś się ta wiedza przyda odnośnie legacy/obk...

Teraz chcę trafić łopatki do zmiany biegów, słyszałem, że też można dołożyć.

Edytowane przez MikeZorro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...