Skocz do zawartości

Sterowanie radiem w kierownicy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ja równiez jestem zainteresowany doposazeniem mojego Legacy 2.0 MY08 w sterownik radia w kierownicy. Czekamy na odpowiedz.

Według mnie nie ma takiej opcji.....( w miarę tanim kosztem )

AK

 

Panie Andrzeju, czy przypadkiem nie udało się Panu zweryfikować wiedzy na ten temat? Przyznam, że to kuszące rozwiązanie, zwłaszcza w świetle tego, co napisał sim_one. Będę niedługo wstawiał do Was Legacy MY07 i chętnie skorzystam z takiego montażu.

 

Pozdrawiam,

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Będę niedługo wstawiał do Was Legacy MY07 i chętnie skorzystam z takiego montażu.

Za pare dni bede miał częsci i zrobie to w moim OBK 08 Jak tylko " zagra " to podam cene . Chyba , że częsci nie bedzie chwilowo bo wszyscy montuja sterowanie z kierownicy :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do it yourself tylko ze podobno kable od audio nie sa podlaczone jak trzeba do wtyczki i trzeba zrywac cale audio.

 

Poczekamy na kosztorys experta :-D Ja narazie nie grzebie. Zreszta, w moim kaszlaku akurat sterowanie dostalem. "Dla mnie kwinesencja kobiecosci a dla kolegi niewazne...." Bhuahuhuahuaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na efekt instalacji.

Działa :idea: koszt to 500zł brutto z montażem..( w moim aso ) trzeba zdjąć kierownicę...więc samemu lepiej tego nie robić...

AK

ps.koszt części to 350 zł netto

 

To ja z wielką chęcią się piszę - dzwonię w poniedziałek i się umawiam (razem z wymianą koła dwumasowego) :)

Fantastyczny feedback z Pana strony, naprawdę serdeczne podziękowania...

 

Pzdr, A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na efekt instalacji.

Działa :idea: koszt to 500zł brutto z montażem..( w moim aso ) trzeba zdjąć kierownicę...więc samemu lepiej tego nie robić...

AK

ps.koszt części to 350 zł netto

 

No i, niestety, zonk :sad: Pomimo szczerych chęci sterowanie z kierownicy w moim Legacy MY07 (VIN: JF1BP5...) nie działa. Niby dało się zamontować, ale panel nie funkcjonuje. Sugestia serwisu jest taka, że jeśli nie ma tego sterowania w dostępnych akcesoriach dla danego modelu, to nie zadziała.

 

Szkoda, ale bardzo dziękuję za zainteresowanie i chęci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim Legacu MY07 działa jak ta lala :grin: . Wolałbym jednak, aby w trybie "radio" strzałkami wybierało się zaprogramowane stacje a nie przeszukiwało częstotliwości.

Ale Ty dorabiałeś, czy miałeś w standardzie ???

Jakie masz z grubsza wyposażenie w swoim aucie, żebym mógł się odnieść do czegoś, bo moje auto ma ciut inną specyfikacje niż europejskie modele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian32, a jaką masz wersję? Moja to RA 000.

 

2.0R HID.

 

Ale Ty dorabiałeś, czy miałeś w standardzie ???

Jakie masz z grubsza wyposażenie w swoim aucie, żebym mógł się odnieść do czegoś, bo moje auto ma ciut inną specyfikacje niż europejskie modele ?

 

Zamontowałem przed kilkoma dniami.Auto zakupione w 08, ale MY07. Może z drugiej połowy roku, nie wiem. Nie było żadnego kłopotu. Jakbym wiedział wczesniej, że to 350 zeta kosztuje, wytargowałbym przy kupnie.

Wyposażenie: ksenony, grzane fotele, klimatronik, zmieniarka z mp3, tempomat,tapicerka ze szmaty.

 

Sebastian32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian32, To masz tylko xenony i granie więcej.... odemnie..... :/

Kurde, mój Outback był wyprodukownay jeszcze na długo przed 2007 :/

 

Masz tą część gdzieś, potrzebujesz jej ??? Chętnie bym najpierw sprawdził czy działa, zanim kupię.... Dało by rade :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tą część gdzieś, potrzebujesz jej ??? Chętnie bym najpierw sprawdził czy działa, zanim kupię.... Dało by rade

 

Panel sterowania zamontowałem w ASO, wcześniej byłem tylko zapytać czy da się i czy jest od reki. Odpowiedź: da się i jest. Trwa to pół "roboczogodziny". Proponuje więc żebyś podjechał do ASO i spróbował. Nie zadziała to stracisz 75 zeta i tyle, trudno.

 

Sebastian32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Bardzo denerwuje mnie brak sterowania radiem z kierownicy w moim OBK MY04, z racji iz kierownica jest juz troche zniszczona chcialbym ja wymienic na nowa, przy okazji kupujac kierownice od wersji 3.0 czyli ze sterowaniem radiem.

 

 

Z tego co sie dowiedzialem na wlasna reke wynika, iz wymaga to podpiecia do body Pozdrawiam

Marcin

Z tego co sie mamusia orjentuje, BODY to jes biustchalter rozpinany w kroku. Czy podłonczenie do ty bielizny kierownicy cóś pomoże, nie wiem. Jakby pomogło, dej znać. Mam tego pełono szafe.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
czekam na efekt instalacji.

Działa :idea: koszt to 500zł brutto z montażem..( w moim aso ) trzeba zdjąć kierownicę...więc samemu lepiej tego nie robić...

AK

ps.koszt części to 350 zł netto

Panie Andrzeju, czy nadal moduł sterowania audio w kierownicy jest dostępny i czy można zamówić? Zbliża się przegląd więc, można przy okazji uaktualnienie wyposażenia auta zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, czy nadal moduł sterowania audio w kierownicy jest dostępny i czy można zamówić? Zbliża się przegląd więc, można przy okazji uaktualnienie wyposażenia auta zrobić.

 

Prosze o tel 22-8460049 (9-17) spr. dostepność bo dosc dawno nie zakładali ale moze jest na miejscu... :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...