Skocz do zawartości

Helpdesk komputerowy


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

korzystam z teams w pracy, najgorzej napisany program do czatu / konferencji itd z jakiego korzystałem, jego wydajność i optymalizacja chyba opiera się na aktualnym ułożeniu gwiazd, bo potrafi działać w miarę sprawnie (jak na produkt od M$) a momentami nie można napisać jednego krótkiego zdania bo się zawiesza, zamula i nie rejestruje że się coś pisze.

 

Tam jest taka opcja "Turn on new meeting experience" Która mi trochę pomogła, może spróbuj, co do przeglądarkowych teamsów osobiście nie polecam, bo miałem problemy z konferencjami na edge, chrome i firefox, ale może sam coś pogrzebałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ipsx82 napisał:

Szukam dysku dodatkowego do laptopa ale nigdzie nie mogę znaleźć o takich parametrach:

M.2 o wymiarach 22x42 o pojemności 500 Gb i w technologii QLC 

Czyżbym chciał złotego Grala ?

Nie wiem po co Ci QLC, ale pojemność i wymiary spełnia SN530.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prostuje , miałem na myśli SLC nie wiem czemu wpisałem QLC. A dysk tego typu potrzebny mi do obróbki filmów i zdjęć . Fajnie by było gdyby w tym średnim rozmiarze znaleźć 1 Tb ale 512 Gb to już minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ipsx82 napisał:

Już prostuje , miałem na myśli SLC nie wiem czemu wpisałem QLC. A dysk tego typu potrzebny mi do obróbki filmów i zdjęć . Fajnie by było gdyby w tym średnim rozmiarze znaleźć 1 Tb ale 512 Gb to już minimum.

SLC w zasadzie się już nie produkuje. SN530 jest do 2TB.

https://www.westerndigital.com/products/commercial-internal-drives/pc-sn530-ssd

Ma też wersję przemysłową o podwyższonej wytrzymałości IX SN530.

https://www.westerndigital.com/products/commercial-internal-drives/industrial-ix-sn530-nvme-ssd

Bardziej zwróć uwagę na to ile można podczas życia zapisać na dysku (TBW) i oferowane parametry niż to w jakiej technologii jest zrobiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma do czynienia z softem w routerach TP-linka i Asusa? Mam ostatnie lata doświadczenie jedynie z D-Linkiem i tam soft to porażka, praktycznie nie ma nad niczym kontroli.

Asus i TPLink ma emulatory online zeby sie pobawic jak to wyglada, w tych najtanszych nie ma fajerwerkow ale dosyc duzondansie zrobic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radekk napisał:

ktoś ma do czynienia z softem w routerach TP-linka i Asusa? Mam ostatnie lata doświadczenie jedynie z D-Linkiem i tam soft to porażka, praktycznie nie ma nad niczym kontroli.

 

Tak wygląda menu Archer C2:

 

IMG_20201221_191403.thumb.jpg.2fe1ee33bcdd83a8b62e1766507c688b.jpg

 

Z tego co wiem to w niektórych TP-Link można instalować oprogramowania alternatywne. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, radekk napisał:

ktoś ma do czynienia z softem w routerach TP-linka i Asusa? Mam ostatnie lata doświadczenie jedynie z D-Linkiem i tam soft to porażka, praktycznie nie ma nad niczym kontroli.

A najlepiej szukać urządzenia kompatybilnego np. z DD-WRT, wtedy sobie będziesz ustawiał co chcesz :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ! potrzebuje sformatować dwa Pendrive które były używane jako dyski zewnętrzne w dekoderze Canal+. Wsadzając nówkę pendrive czy inny dysk zewnętrzny od razu zmienia format w dysku zew. Niestety podłaczając go do komp. nie widzi ich ( nie chce kopiować żadnych danych ) chce mieć zwyczajnie czystego pendrive, ale z pozycji WIN 10, nie formatuje go, ani nie widzi, w sensie jak się podłączy to widać dysk D USB , ale nic nie można zrobić. 

Jakiś program specjalny czy co trzeba zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, carfit napisał:

Pomocy ! potrzebuje sformatować dwa Pendrive które były używane jako dyski zewnętrzne w dekoderze Canal+. Wsadzając nówkę pendrive czy inny dysk zewnętrzny od razu zmienia format w dysku zew. Niestety podłaczając go do komp. nie widzi ich ( nie chce kopiować żadnych danych ) chce mieć zwyczajnie czystego pendrive, ale z pozycji WIN 10, nie formatuje go, ani nie widzi, w sensie jak się podłączy to widać dysk D USB , ale nic nie można zrobić. 

Jakiś program specjalny czy co trzeba zrobić ?

A w menedżerze dysków je widać? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, skwaro napisał:

To w menedżerze wywal całe partycje na tych dyskach i zrób od nowa, a potem sformatuj. Powinno pomóc. 

On nie widzi nic 

image.thumb.png.e6976013fde92bd675c6bc05a533f125.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...