Skocz do zawartości

Helpdesk komputerowy


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę o zakupie lapka, do domowej pracy czyli MS Office, Statistica i tysiące otwartych kart w FF :mrgreen:
Oczywiście też do moderowania The Forum i oglądania netflixa. Ma być nie za duży, 17" odpada (15,6 mam służbowego i jest w sam raz) i nie za ciężki żebym go mogła zabierać do torebki
 
Drogie Forum, co kupić?
@LosioDriver, podpowiesz coś?  

Jaki budżet ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, _akir_ napisał:

Jaki budżet ?

Jak najmniej, bo forek pali za dużo :facepalm::mrgreen:

 

14 minut temu, ipsx82 napisał:

Jeśli finanse pozwalają to 14" yoga z ekranem odwracanym 360 i dotykowym dzięki czemu mamy laptopa stacjonarnie i tableta w samolocie i zmieści się do torebki

A po co mi laptop do samolotu jak zaraz nas znowu zamkną ;)

Tableta mam, ten mi wystarcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o zakupie lapka, do domowej pracy czyli MS Office, Statistica i tysiące otwartych kart w FF :mrgreen:
Oczywiście też do moderowania The Forum i oglądania netflixa. Ma być nie za duży, 17" odpada (15,6 mam służbowego i jest w sam raz) i nie za ciężki żebym go mogła zabierać do torebki
 
Drogie Forum, co kupić?
@LosioDriver, podpowiesz coś?  
Muszę sprawdzić wagi, ale chyba najlżejszym profesjonalnym do 1500zł był HP Envy 15 :) Nie jest to najnowsza maszyna ale działa dużo lepiej niż nowe w wyższej cenie :)
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od laika: chce zamienić obecnego swojego Huawei P20Pro na mocny tablet na androidzie i prostą komórkę bez systemu za to z LTE i udostępnianiem internetu.

Ma to sens?

Np. --->

https://dexblog.net/comparison/huawei-matepad-pro-vs-huawei-p20/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, _akir_ napisał:

laptop nowy czy moze byc uzywka ?

Nie musi być nowy ;) mój domowy jest stary i muszę go wymienić na nowszy model, wożenie lapka w te i wewtę mnie już męczy :rolleyes:

 

4 minuty temu, LosioDriver napisał:

Muszę sprawdzić wagi, ale chyba najlżejszym profesjonalnym do 1500zł był HP Envy 15 :) Nie jest to najnowsza maszyna ale działa dużo lepiej niż nowe w wyższej cenie

Wiedziałam, że Ty mnie zrozumiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Aga napisał:

Ile Ci pali? :D

ile wleje tyle spali :D a tak poważnie to w mieszanym ostatnio 10, w trasie na tempomacie przy 140 to nawet poniżej 9 mi się udało, miasto nawet 18 :biglol:

 

a wracając do meritum, to ja takie coś bym polecił - waga 1.63kg

https://allegro.pl/oferta/dell-e7440-14-fhd-ips-i7-8gb-256gb-ssd-w10-dotyk-9366829002?fromVariant=9367285256

używałem wersji bez ekranu dotykowego i byłem zadowolony

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _akir_ napisał:

ile wleje tyle spali :D a tak poważnie to w mieszanym ostatnio 10, w trasie na tempomacie przy 140 to nawet poniżej 9 mi się udało, miasto nawet 18 :biglol:

Mój podobnie, ale średnia na wyświetlaczu rośnie. Przejechałam nim niecałe 5 tys. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
53 minuty temu, Aga napisał:

Czy ktoś używał albo ma jakieś wyrobione zdanie na temat skanera w długopisie? 

Opinie w internecie są dość skrajne ;)

 

 

Zależy do czego. Jeżeli chodzi o skanowanie zdjęć to raczej nie da super efektów.

Jeżeli chodzi o skan dokumentów to każdy telefon zrobi wystarczające dobre przy użyciu aplikacji takich jak Office Lens albo Adobe Scan.

Załatwiam wszystkie dokumenty mailowo i powyższe aplikacje zupełnie spełniały funkcję skanera.

 

Chyba, że chodzi Ci o skaner pisma. To inna bajka, nie nazwałbym tego urządzenia skanerem :)

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LosioDriver napisał:

Chyba, że chodzi Ci o skaner pisma. To inna bajka, nie nazwałbym tego urządzenia skanerem :)

O to mi chodziło, tak się to nazywa ;)

Dokładniej, czy taki "skaner" ktoś używał do skanowania tekstu. Pismo ręczne to wiadomo, że będzie problem. Raczej chodzi o zeskanowanie tekstu z np. książki tak, żeby był edytowalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Aga napisał:

O to mi chodziło, tak się to nazywa ;)

Dokładniej, czy taki "skaner" ktoś używał do skanowania tekstu. Pismo ręczne to wiadomo, że będzie problem. Raczej chodzi o zeskanowanie tekstu z np. książki tak, żeby był edytowalny. 

 

To od tego masz właśnie Office Lens i Adobe Scan, tam jest wbudowany OCR :) Możesz normalnie edytować i kopiować tekst na zdjęciu :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ciągle się chwali że na uczelni jest, ja obstawiam że Ona cały czas studiuje i po raz kolejny powtarza rok. Obecnie wzięła się za siebie i postanowiła że musi skończyć tą uczelnię zanim córka skończy swoją. Teraz szuka kolejnych sposobów na ściąganie, to niby macha długopisem a od kolegi koleżanki skanuje jej/jego egzamin:mrgreen:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...