Skocz do zawartości

43. Rajd Monte Calvaria


kebabudaniela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem..widziałem.. :smile:

Takie krótkie podsumowanie z boku.

Przed rajdem na pudle lub "obok" (w generalce) widziałem Krzyśka Szymańskiego, Wiktora, Jurka, braci T ,Łosia, ale po pierwszej próbie jak zobaczyłem w akcji Bronchera wiedziałem że tego gościa trzeba brać pod uwagę w klasyfikacji końcowej. Widzieliśmy jak jechał pierwszą próbe, którą wygrał - straszna bomba - jakby to powiedział Lucek - "jechał wszystko" :grin: Zwycięstwo w rajdzie zaslużone .

Oczywiście z Kovalem kibicowaliśmy wszystkim Forumowiczom którzy startowali i tylko żal dupę ściskał że nie też pojechaliśmy jako zawodnicy-kibice mieliby się z czego pośmiać :wink:

Gratulacje dla Naszych startujących, a w szczególności dla Maćka który potrafił pozdrowić publiczność jadąc w zakręcie :grin:

Mała dygresja co do Szafrańca - nie znałem faceta wcześniej ale według mnie możliwości są trzy:

1. Nie ogarnia tematu

2. Ten samochód było za dobry dla niego na taki KJS.

3. Lubi sie pobawić fajnym autem :smile:

Wyglądało to naprawdę mizernie jak Gościu jechał próby, chociaż moim zdaniem 10 miejsce przy takiej obsadzie to całkiem nieźle

Wszystkich spotkanych na Rajdzie Forumowiczów serdecznie pozdrawiam i do zobaczenie za rok :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz nie wiem co dla ciebie znaczy "ogarnia"

 

Dla mnie to Szymon ogarnia SC. Szymański ogarnia Legacy, a od wczoraj do tej listy jeszcze dodam Bronchera. :)

 

a Konrados Justy :razz:

 

Co do Bronchera. Widziałem jak latał Audi 80 w Tomaszowie, po tym jak zobaczyłem w jaki sposób przejechał jeden szybki zakręt w lesie, nazwałem go Gronholm. Jakoś tak mi się przypomniały ujęcia Bosse z Finlandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich widzianych na Monte. W szczególności dla leszczyków z Galicji (Aleks, gratulacje, że ukończyłeś mimo chwilowego załamania, Danielku - pamiętaj, że wisisz mi flaszkę, Buffy - za lekcję francuskiego :wink: ), Jurka, braci T, Maćka, załogi Kawiorów - Shodana i Przemka (warto było zobaczyc moda w dresie :twisted: ), Berlina (piękny wynik).

 

Do zobaczenia za rok :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do naszej jazdy (tzn Pawla) to tak jak mowie, szkoda sprzetu i jestem swiecie przekonany, ze gdyby jechal legacy to znalzl by sie na troche wyzszym miejscu.

 

Jak ja zobaczyłem te próby i wyobraziłem sobie swojego wypieszczonego STI na tych dziurach, to aż w duch zapłakałem :mrgreen:.

 

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów (niunka, Blue, Gracowy, Adam., Konrados), znajomych Nieforumowiczów i wszystkich tych z którymi miałem okazje pogadać.

 

Próba przy torach kolejowych mnie totalnie rozwaliła nawigacyjnie (taryfa :twisted:), ale na paru próbach w klasie byliśmy najszybsi, pokonując nawet Konradosa, tak że na następny KJS ja dopracowuję opis, shodan naprawia nasz kawiorowóz :mrgreen: i jedziemy walczyć! :)

 

PS

warto było zobaczyc moda w dresie :twisted:

 

Hi hi - dresik power. Odkryłem niedawno zalety tego stroju i się zakochałem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna impreza, widzę, że oesy takie jak rok temu :mrgreen:

 

Drzewo na rynku nikomu nie wyrosło ?? :mrgreen:

 

Trochę żałuję, że nie pojechałem :roll:

 

Gratki dla startujących :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar czy może przypadkiem nagrałeś przejazd ciemnego Legasia nr 72 po Słomce ?
przykro mi ale nie, ktos na pewno filmowal bo widzialem tam kolesia co caly czas biegal po torze i filmowal, co chwila zmieniajac kasety. Tyle ze nie mam pojecia kto to ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar czy może przypadkiem nagrałeś przejazd ciemnego Legasia nr 72 po Słomce ?
przykro mi ale nie, ktos na pewno filmowal bo widzialem tam kolesia co caly czas biegal po torze i filmowal, co chwila zmieniajac kasety. Tyle ze nie mam pojecia kto to ...

 

to ja ale kasete zmieniałem tylko raz :mrgreen:

 

chłopaki musicie wykazać trochę cierpliwości a dostaniecie swoje przejazdy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...