Skocz do zawartości

43. Rajd Monte Calvaria


kebabudaniela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to mozesz byc prawie pewny odrzucenia na BK

może jutro kupię jakiś wieśtuning neon podświetlający rejestrację. Narazie leżę z gorączką i raczej nie znajdę jutro czasu, żeby bawić się z autem. P.S Przednie "dorabiane" rejestracje też dyskwalifikują auto na BT?

 

[ Dodano: Sro Sty 23, 2008 9:25 pm ]

niestety nine wystarczy musi byc na stale umocowana do samochodu

co to znaczy "na stałę"? Czy jeżeli będą spięte gumami do fotela też nie teges?

kup sobie takie diody na baterie

Neon będzie bardziej git :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wogóle nie mam lampek oświetlających tablicę

 

to mozesz byc prawie pewny odrzucenia na BK i powtornego w sobote o 6 rano no chyba ze nie zauwaza to masz farta

(na szczescie to nie ja robie BK)

 

 

żeby nie było jak np przed "Krzysztofem" że kilka załóg nie pojechało w KJS-ie bo przyjechali na sobotnie BK a nie mieli podswietlenia tablicy albo zostali odrzuceni za głośny wydech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex, dorabiane tablice nie dyskwalifikuja, pod warunkiem że w pojeżdzie masz oryginały - to jest moja wiedza, potwierdzona w praktyce.

A o podświetlenie się przy....???? Pomijam, że 90 % rajdu przebiega w ciągu dnia (nawet dla ostatnich załóg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze nowym samochodem to raczej nie bedzie trudne, skoro 18 letnie i starsze maluchy i inne takie przechodza.

 

Wiesz, chodzi o takie pierdoły jak np. mocowanie trójkąta czy gaśnicy. Ostatnio np. musiałem powtarzać badanie za brak podświetlenia tablicy rejestracyjnej :roll:

 

Z tym podświetleniem to słyszałem, że były cyrki, ale po tamtej akcji chyba troche wyluzowali. Z tego co wiem to sytuacja z BK jest mocno skomplikowana i organizatorom tez na ręke nie było takie czepialstwo, ale za dużego wpływu nie mieli. Z tego co widze, to BK teraz bedzie prowadzil "Wierzba" a z moich dotychczasowych doświadczeń to muszę stwierdzić, że jest to gość który podchodzi do zawodników jak do ludzi, i pierdołek się nie czepia.

 

Odnośnie tego trójkąta to mnie to mocno zdziwiło, bo mój leży razem z apteczką pod fotelem pasażera i zawsze jak mnie sprawdzają to go wyjmuje z tamtąd i nikt nigdy nie miał z tym problemu. Gaśnica za to jest przymocowana, bo sam bym nie chciał dostać nią w głowe jakby się coś działo.

 

Tak więc jakoś specjalnie się nie ma co przejmować. Sprawdźcie tylko czy gaśnica wam się nie wala, czy jest aktualna, czy wszystkie światła działają, jeżeli fotele macie "nie seryjne" czy są dobrze przymocowane. Odma musi być albo seryjnie w dolot, albo do puszki. I to chyba tyle. A jakby coś to zawsze wam ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i niebieski diody na spryskiwacze

Chyba jednak nie będzie potrzeby....miałem "podświetlenie", ale poprzedni właściciel zamalował lampki...Aż się boję myśleć do czego wykorzystywał mojego GTka :mrgreen: Teraz trzeba tylko wyzdrowieć i jutro lecimy do Wawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie próby nie wyglądaja zbyt okazale, ale i tak wam zazdroszcze :mrgreen:

 

Jest oczywiście moja ulubiona próba wśród palet z kostką brukową :twisted: , jak będzie mokro to bedzie to troche na odwagę, bo pomyłka może boleć, choc generalnie predkości tam nie ma.

 

Powodzenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w dodatku na niekorzysc tego roku
proby bardzo podobne do MotoOrkiestry

 

Jest oczywiście moja ulubiona próba wśród palet z kostką brukową , jak będzie mokro to bedzie to troche na odwagę, bo pomyłka może boleć, choc generalnie predkości tam nie ma.
tam lubi byc slisko :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrazenia po BK? Az tak strasznie bylo?

Ja mam jak najbardziej pozytywne. Sprawdzal mnie gosc ktory jest chyba najbardziej czepliwy, a tym razem byl wyjatkowo mily, wypunktowal co nalezy poprawic i puscil mnie... i tak to powinno wygladac wlasnie. Inna sprawa, ze u mnie byly jakies pierdolki, w stylu poluzowana sruba itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrazenia po BK? Az tak strasznie bylo?

Ja mam jak najbardziej pozytywne. Sprawdzal mnie gosc ktory jest chyba najbardziej czepliwy, a tym razem byl wyjatkowo mily, wypunktowal co nalezy poprawic i puscil mnie... i tak to powinno wygladac wlasnie. Inna sprawa, ze u mnie byly jakies pierdolki, w stylu poluzowana sruba itp.

 

Dzisiaj było całkiem miło i sprawnie poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem chlopakow w Piasecznie na placu targowym.

Niektorzy naprawdę ogarniali auta , z przyjemnoscia kibicowalem :wink:

Troche sie zdziwilem jak N-grupę zobaczylem na starcie :shock:

Niezly wyscig zbrojen ! W szoku bylem ogladajac ziomow zmieniajacych koła :roll: :mrgreen:

Pozdrowionka dla Wszystkich spotkanych ziomow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...