Skocz do zawartości

43. Rajd Monte Calvaria


kebabudaniela

Rekomendowane odpowiedzi

kup patrola to na tej probie ze zdjec z nim wygrasz :)

 

po rajdzie subaru jechalo na lawecie ciagniete Grand Vitara, trzeba bylo od razu rano nią wystartowac...

 

Janusz Szafraniec już ogarnia Miska więc myślę ze trzeba sie troche spiąć by dorównać mu . :wink: Chłopaki jak poszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda, że ze Słomczyna zrobił się tor przeprawowy, większość walczyła żeby nie stanąć w miejscu.

 

aż tak lało :?: :shock:

nie, kiedy moja załoga jechała to CC ledwo przejechali przez to błoto (prosta pod trybubami po skończeniu się betonu)

 

Ogólnie KJS fajny, ale z amatorszczyzną mało ma już wspólnego.

W kl 2 miejsce 4 a w generalce 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem do Kraka. Tylko dzięku miłemu towarzystwu Forumowiczów nie wycofałem się z rajdu. Dzięki!! :wink: :mrgreen: Nigdy mi sie tak beznadziejnie nie jechało...4 taryfy + 2 cofania, spóźnienie, potrącone słupki. Ci z którymi rozmawiałem widzieli moje zniechęcenie i totalną wściekłość na siebie. Cieszy mnie również, że GTk dojechał cały i nie robił żadnych fochów.

Atmosfera między zawodnikami (przynajmniej tymi z którymi razem podróżowaliśmy i rozmawialiśmy była super.

Gratulacje dla najlepszych!!! Niektórzy fruwają, a nie jeżdżą :shock:

Załogi z Forum też wysoko się uplasowały. Brawo :mrgreen:

Jak zauważył Gracowy...totalny wyścig zbrojeń (serwisy, zmiany opon przed odcinkami). Za rok, jak Bóg da startuję znowu.

P.S.Jutro wkleję filmiki z piątkowego wieczoru u A. Koper, gdzie Buffy odkrył przed nami swoje talenty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymałem za Was kciuki, ale chyba za słabo :cry: nie łam sie , wyscig zbrojeń sie teraz wszedzie zrobił, i ja sie też z tym pogodziłem, teraz seryjny STI - jaj , to już żadna rewelacja i leją cie goście , w teoretycznie słabszych autach , ale z zapleczem serwisowym, opony na kazda pogode i nawierzchnie, itd, nie ma mientkej gry :evil:

Ale spoko damy rade, jestem na etapie przygotowania wozu serwisowego full opcja + laweta, jeszcze sie odkujemy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Leszczyków z Galicji, fajnie się razem jeździło i rozmawiało. Miło, że przyjechaliście, mam nadzieję że będziecie częściej. Poza tym pozdrowienia dla Berlna, Jurka, Jabara, Maćka i Graca. Co do samego rajdu, to wolę się nie przyznawać do miejsca. Dwie taryfy i kilka słupków wypchnęły nas trochę daleko :roll: chociaż sam też zrobiłem dużo błędów i jeszcze padł mi ręczny :( Kilka prób było naprawdę ciekawych (Jednostka, Sajny, Palety, Giełda 2), tor Słomczyn prawie nieprzejezdny, trzy próby (PKP, Targowisko, Giełda 1) dla mnie kompletna porażka. Wyścig zbrojeń faktycznie ostry, N-grupa od Dytki, busy serwisowe i zmiana opon przed każdą próbą :roll:

Do zobaczenia na kolejnej imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka prób było naprawdę ciekawych (Jednostka, Sajny, Palety, Giełda 2), tor Słomczyn prawie nieprzejezdny, trzy próby (PKP, Targowisko, Giełda 1) dla mnie kompletna porażka.

 

CIezko sie nie zgodzic. Targowisko... to skandal!! Nie wiem czego taka proba uczy, nawracania wokol latarni.

 

Za to moja ulubiona proba byla fabryka kostki w Gąskach...

Miejsce tez takie sobie bo dopiero 5, ale to przez Taryfe :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co obserwowalem go na probach to raczej nie ogarnia niz cos poszlo nie tak.

 

co do zmian opon przed kazdym odcinkiem to ja tego nie zaobserwowalem. zmiany opon widzialem jedynie u kilku osob w klasie 5 i wszystkie zmienialy z zimowych na letnie bo zimowe okazaly sie slabym wyborem. ale to byla jedna zmiana. busy serwisowe - to raczej tylko transport dla kol, zeby ich na okraglo nie wkladac i nie wyjmowac przeda kazda proba.

 

kolejny raz przekonalismy sie z bratem ze nie warto jezdzic sti ze wzgledu na ryzyko zniszczenia (przy legacy ten czynnik jest pominiety wiec jedzie sie odwazniej :-) ), dlatego tez sti zostaje na jakies zerowki :razz: a legacy wraca do kjs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrał kumpel z Łodzi

 

BROLO GRATULACJE :twisted: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 1:04 pm ]

z tego co obserwowalem go na probach to raczej nie ogarnia niz cos poszlo nie tak.

 

co do zmian opon przed kazdym odcinkiem to ja tego nie zaobserwowalem. zmiany opon widzialem jedynie u kilku osob w klasie 5 i wszystkie zmienialy z zimowych na letnie bo zimowe okazaly sie slabym wyborem. ale to byla jedna zmiana. busy serwisowe - to raczej tylko transport dla kol, zeby ich na okraglo nie wkladac i nie wyjmowac przeda kazda proba.

 

kolejny raz przekonalismy sie z bratem ze nie warto jezdzic sti ze wzgledu na ryzyko zniszczenia (przy legacy ten czynnik jest pominiety wiec jedzie sie odwazniej :-) ), dlatego tez sti zostaje na jakies zerowki :razz: a legacy wraca do kjs.

 

jest duuuze przegiecie mowiac ze szafraniec nie ogarnia auta :!: chociaz nie wiem co dla ciebie znaczy "ogarnia"

ja uwazam ze juz w zeszlym roku ogarnial a w tym roku po wielu kilometrach z Pawlem D. w Norwegii na prawde ogarnia

 

ale to moje prywatne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz przekonalismy sie z bratem ze nie warto jezdzic sti ze wzgledu na ryzyko zniszczenia

 

Dobrze Wam szło, strach się bać jak wrócicie do Legasia. Przy okazji pozdrawiam, zapomniałem we wcześniejszym poście :oops:

 

Samochodzik, Adamowi chyba chodziło o to, że ludzie gorszymi autami robili lepsze czasy. Dla mnie trochę dziwny pomysł startować n-ką w KJS-ach, ale to tylko moje prywatne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz przekonalismy sie z bratem ze nie warto jezdzic sti ze wzgledu na ryzyko zniszczenia

 

Dobrze Wam szło, strach się bać jak wrócicie do Legasia. Przy okazji pozdrawiam, zapomniałem we wcześniejszym poście :oops:

 

Samochodzik, Adamowi chyba chodziło o to, że ludzie gorszymi autami robili lepsze czasy. Dla mnie trochę dziwny pomysł startować n-ką w KJS-ach, ale to tylko moje prywatne zdanie.

 

dzieki za pozdrowienia, odpozdrawiamy.

co do naszej jazdy (tzn Pawla) to tak jak mowie, szkoda sprzetu i jestem swiecie przekonany, ze gdyby jechal legacy to znalzl by sie na troche wyzszym miejscu.

 

moze ogarnia ale na oesach. w kjs wydaje mi sie ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wróciłem. Zostałem na noc jeszcze w Warszawie więc teraz dopiero analizuje wyniki :mrgreen: . Pozdrawiam i dziekuje wszystkim bez których ten KJS byłby poprostu zwykłym KJS-em (ALEX, Blue76+AGA ,Buffi ,Kubek ,JurekP ,MaciekSubaru, i wielu innych napotkanych Forumowiczów) . Jak obiecałem specjalne podziekowania dla Blue76 AGI za pobudkę oraz za wskazanie miejskiej toalety (pozornie błache powody ale w danym czasie i miejscu na wagę złota :mrgreen: ).

 

Jeśli chodzi o same zawody to z wielkim rozmachem jak na amatorską impreze. Wyjeżdziłem się bardzo. Wynik zapewniliśmy sobie juz na PKC-2 wjechanym zawcześnie o dwie minuty co oznaczało 120 pk więc mimo nawet niezłej jazdy miejsce 47. Jednak cieszą mnie czasy poszczególnych prób. Poziom uczestników naprawde bardzo wysoki.W następnym roku już z większym doświedczeniem napewno się pojawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jeździłem w prawie calym cyklu w PPAIK swoją BMW i powiem wam że ilekroć przed kjsem padało pytanie czy aby nie za mocny jest samochód do kjs to Janusz odpowiadał ze robi to tylko dla zabawy i że jest już w takim wieku ze zasłużył na to by smigać czymś mocnym . W tym roku leci w PZM ale nie miskiem chyba Type R em . Powiem wam że trzeba też mieć wprawe by zapinać na próbach kjsowych Nkowym miskiem . Bywało tak że Janusza lało SC na ciasnych próbach no ale jak przyszło kawałek prostej to misiek łapał wiatr w żagle i pokazywał jaki może byc niebezpieczny . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywało tak że Janusza lało SC

 

Nie SC, a Szymon go lał. SC samo z siebie jeszcze nikogo nie zlało ;)

 

chociaz nie wiem co dla ciebie znaczy "ogarnia"

 

Dla mnie to Szymon ogarnia SC. Szymański ogarnia Legacy, a od wczoraj do tej listy jeszcze dodam Bronchera. :)

 

mówie o papiku a szymon w tym roku nie jechał calego cyklu tylko wystartiował w Tomaszowie . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka zdjęć z rajdu:

 

http://www.gorakalwaria.net/galeria-43- ... 9c4adf7aa8

 

http://www.rallyonline.net/g.php?1&pg_[desc]=&pg_[order]=data+galerii&pg_[go]=200&pg_[ex_path]=1&modex=pokaz&T[id]=2794

 

Przy okazji pozdrowienia dla Kudłatego, Shodana, Wojczka i Kovala. Pamięć wróciła do normy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...