Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, polak900 napisał:


Rynek USA :), czyli w Polsce będzie dalej na kabel , normy emisji spalin zablokowały ten rewelacyjny ficzer

Na nasz rynek na razie nie ma jeszcze zapowiedzianej wersji po liftingu, zapewne nastąpi to ze stosownym opóźnieniem względem USA (czyli wtedy gdy japońskie fabryki też się przestawią z produkcją). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Świat porównuje Forestera i Mazdę CX5. Nie wiem czy warto czytać bo nie mam abonamentu. ;)

https://www.auto-swiat.pl/testy/mazda-cx-5-kontra-subaru-forester-te-dwa-typy-ignoruja-trendy-i-dobrze-im-to-wychodzi/39t6644

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2022 o 18:09, Michał W. napisał:

Auto Świat porównuje Forestera i Mazdę CX5. Nie wiem czy warto czytać bo nie mam abonamentu. ;)

https://www.auto-swiat.pl/testy/mazda-cx-5-kontra-subaru-forester-te-dwa-typy-ignoruja-trendy-i-dobrze-im-to-wychodzi/39t6644

To zależy, które auto wygrało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2022 o 10:57, Michał W. napisał:

JNCAP przetestowało ostatnio BRZ i Outbacka.

 

 

 

można wiedzieć na ile gwiazdek to się przekłada bo w filmiku nie ma :D

 

Obydwa w mojej ocenie wyglądają na auta dość bezpieczne i solidne, chociaż mamy już 2022 rok i coraz bardziej restrykcyjne normy są, ale to dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Paweł Wojtkiewicz napisał:

 

 

można wiedzieć na ile gwiazdek to się przekłada bo w filmiku nie ma :D

 

Obydwa w mojej ocenie wyglądają na auta dość bezpieczne i solidne, chociaż mamy już 2022 rok i coraz bardziej restrykcyjne normy są, ale to dobrze

BRZ surowo ocenili. 

To z innego filmu.

 

C790CC80-730E-474F-8F7E-7DA871945BB7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, aflinta napisał:

Ciekawe, że w Japonii stosowana jest poduszka powietrzna chroniąca pieszego (mają to od wielu lat, pierwsza była chyba Impreza), a u nas o tym wynalazku cisza. Nie sprawdza się w europejskich warunkach, czy są jakieś inne problemy?

 

 

 

 

 

Niby volvo 9 lat temu miało, i w opisie że to pierwsza poduszka chroniąca pieszych :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał W. napisał:

Słaby merytorycznie tekst, Forester nie ma ani skrzyni planetarnej ani akumulatora od Toyoty, podobnie jak napędu hybrydowego też z stamtąd zapożyczonego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru zamiast STI przeszedł na SEI - czyli jak ślą mnie porażka - Subaru Technica International na Subaru Electrika International:)
Elektryki wezmę pod uwagę jak zasięg będzie miał 1000 km i poprawią infrastrukturę i tempo ładowania spadnie przynajmniej o polowe
Przy moim sposobie życia zasięgi nie do przyjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, polak900 napisał:

Subaru zamiast STI przeszedł na SEI - czyli jak ślą mnie porażka - Subaru Technica International na Subaru Electrika International:)
Elektryki wezmę pod uwagę jak zasięg będzie miał 1000 km i poprawią infrastrukturę i tempo ładowania spadnie przynajmniej o polowe
Przy moim sposobie życia zasięgi nie do przyjęcia

1000 km zasięgu wg mnie nie jest potrzebne. Obecne 500-600 jest całkiem spoko.W czasie postoju po kilku h jazdy można spokojnie się dodawać o trochę % żeby dojechać do celu.

Zwróć uwagę ze STI ma realny zasięg na poziomie Renault Zoe (jak nie mniejszy ) tj ok 330 km. 

Realny zasięg elektryków jest w większości przypadków do zaakceptowania.

W codziennej miejskiej eksploatacji wg elektryk ma więcej plusów dodatnich niż auto spalinowe. 

Czekam właśnie na odbiór Zoe i dla mnie będzie to wybór idealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...