Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, chojny napisał:

Fajny motyw ;) 

 

Subaru branded honey from my local dealership. harvested from their rooftop

 

 

91CE12FB-3E5D-49CF-9AF4-B26033752A88.jpeg

 

Wygląda jak ta próbka co się ze sobą zabiera na badania lekarskie jak się chce pracować w spożywce:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszą czy świniaka miał ;)

 

Cytat
Przerobiony numer ewidencyjny pojazdu, cofnięty licznik i fatalny stan techniczny subaru

11 października br. około godz. 14, policjanci wydziału prewencji sądeckiej Policji, patrolując ulice miasta na ul. Prażmowskiego zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Subaru Impreza wraz z przyczepką, który był w bardzo złym stanie technicznym. Pojazd nie posiadał świateł stopu, miał rozbite klosze lamp, przednie kierunkowskazy nie były również sprawne, a tylna szyba prawa była rozbita. Ponadto w przyczepce nie działały żadne światła. Dodatkowo w trakcie kontroli funkcjonariusze ujawnili, że numer nadwozia (vin), znajdujący się na pojeździe jest niezgodny z numerem nadwozia figurującym w centralnej ewidencji pojazdów i kierujących. Następnie, w toku wstępnych oględzin wykonanych na miejscu stwierdzono, że numer nadwozia, na tabliczkach znamionowych jest mało czytelny i nosi widoczne ślady ingerencji w niego. Podczas dalszych czynności wyszło również na jaw, że samochód nie ma aktualnych badań technicznych. Ostatni przegląd w stacji diagnostycznej był wykonany w 2015 roku. Mundurowi ujawnili także niezgodność stanu faktycznego licznika z zapisem w centralnej ewidencji pojazdów i kierujących. W chwili kontroli drogomierz subaru wskazywał 165 000 km, natomiast w 2015 roku podczas ostatniego wykonanego przeglądu diagnosta odnotował 268 250 km, czyli 103 250 km więcej niż obecnie. Kierujący, 56-letni mieszkaniec Sądecczyzny tłumaczył, że samochód w obecnym stanie zakupił około 6 lat temu i od tego czasu nie wykonywał przeglądu technicznego, a także nie przerejestrował pojazdu. Mężczyzna za jazdę po drodze niesprawnym samochodem został ukarany mandatem karnym. Z uwagi na zły stan techniczny pojazdu, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny subaru. Pojazd także odholowano na parking policyjny i zabezpieczono do dalszych czynności. Teraz policjanci wyjaśniają, jak doszło do rozbieżności wskazań licznika, przerobienia cech identyfikacyjnych pojazdu i kto jest za to odpowiedzialny. Za przestępstwo zmiany wskazań drogomierza lub ingerencji w prawidłowość jego pomiaru grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Natomiast za przerabianie numerów identyfikacyjnych pojazdu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym samochód i na świeżym powietrzu

 

https://www.facebook.com/112malopolska/photos/a.567893993561219/1542904842726791/

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni szukałem, co mi stuka z prawej strony w tylnej części auta. Zawieszenie zrobione, jakieś stukanie plastikowe. Wywaliłem wszystko z bagażnika i nic to nie dało. Pomyślałem o ostatniej rzeczy bo już mi ręce opadały - niedokręcony korek. Okazało się że korek dokręcony, ale cały lata i się plastiki telepią... wkręcony znacznie większy rezonans tworzył.

 

 

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kotolot napisał:

swoją drogą jeden z lepszych polskich kanałów 

Masz rację. Początkowo jego nazwa mnie zniechęcała. Myślałem, że to kanał skupiony wokół wielbienia samochodów VW. Myliłem się. Szczególnie lubię ich filmy, gdzie tłumaczą sposób działania ciekawostek silnikowych. Równie dobrze robi to już chyba tylko Chris i kilka zagranicznych kanałów (z tych które ją widziałem). Dla porównania wczoraj nagranie o silniku Koeinsegga wrzucili na M4K. Powagowani znacznie lepiej to wyjaśnili pewien czas temu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, halvaekiu napisał:

Masz rację. Początkowo jego nazwa mnie zniechęcała. Myślałem, że to kanał skupiony wokół wielbienia samochodów VW. Myliłem się. Szczególnie lubię ich filmy, gdzie tłumaczą sposób działania ciekawostek silnikowych. Równie dobrze robi to już chyba tylko Chris i kilka zagranicznych kanałów (z tych które ją widziałem). Dla porównania wczoraj nagranie o silniku Koeinsegga wrzucili na M4K. Powagowani znacznie lepiej to wyjaśnili pewien czas temu.

Zgadzam się! Filmy długie i rzeczowe. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich wiadomości to nie lubimy czytać. A tym bardziej "już prawie właściciele" Foczysławów... :( 

https://tvn24.pl/wroclaw/aow-ciezarowka-zderzyla-sie-z-laweta-przewozaca-samochody-auta-spadly-na-jezdnie-i-do-rowu-5470713

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska IIHS zmieniła zasady bocznych prób zderzeniowych poprzez podwyższenie masy, prędkości i struktury pojazdu uderzającego w testowane auto.

Forester wyszedł z tej próby z oceną akceptowalną. :)

Na ocenę dobrą załapała się jedynie Mazda CX-5 (wśród 20 testowanych SUV nową metodą). :puchar:

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/iihs-surowsze-boczne-testy-zderzeniowe-wyniki-20-modeli-suv/vkdjbbc

 

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...