Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim AŚ nie ma co prawda nic o Subaru ale podali rapot TUV 2011 dla aut 2 i 3-letnich. Jedynym sklasifikowanym Subaru jest Forester na miejscu ....................... 69. :shock: z wynikiem 5.5% aut, które zostały skierowane na powtórne badanie. Może nic wielkiego bo raptem 5 aut na 100 nie przeszło badania, ale byłem przyzwyczjony do trochę lepszych lokat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie leżał na dach srebrny forek chyba MY05, mam nadzieję, że się nikomu nic nie stało...

Ludzie to gupie są, zamiast współczuć to pieprzą głupoty

 

Skopiowane z autopilota Radia Gdańsk:

 

2011-02-25 08:59 2011-02-25 08:59 Radio Gdańsk: Samochód dachował na Słowackiego w Gdańsku. (godz. 8:59) (3)

 

Wypadek na ulicy Słowackiego w Gdańsku. Tuż za rondem De La Salle w stronę obwodnicy dachował samochód. Utrudnienia potrwają około 40. minut. Jeden pas jest drożny. W przeciwną stronę - jak podpowiadają kierowcy - ruch idzie płynnie. Bez dłuższych przestojów na Grunwaldzkiej i Zwycięstwa z Oliwy do centrum. Więcej aut na Jana z Kolna do Zieleniaka oraz na Podwalu Grodzkim i Okopowej. Czysto na Niepodległości w Sopocie w obie strony, podobnie w dolnej części kurortu. Dziś w Trójmieście zanotowaliśmy dużo kolizji i wypadków. Prosimy się o ostrożną jazdę.

 

Kamil Wicik

 

Radio Gdańsk

odpowiedz 4 / 0

 

2011-02-25 11:35 2011-02-25 11:35 dachował

 

Widziałem to auto z kołami do góry.

Pięknie się wyłożył, wyjeżdżam zza zakrętu a na prawym pasie pełno śniegu, myślę sobie co za kretyn odśnieża chodnik i rzuca śnieg na droge, a to była sprawka tego Subaru Forestera....ah ta świetna trakcja dzięki stałemu napędowi na 4 koła ;)

 

ja

odpowiedz 0 / 0

 

2011-02-25 11:06 2011-02-25 11:06

 

ojeju jak nam przykro jakby tak szybko nie jechal to by sie szybko nie wylozyl

 

Krzys

odpowiedz 0 / 0

 

2011-02-25 10:41 2011-02-25 10:41 Re: Radio Gdańsk: Samochód dachował na Słowackiego w Gdańsku. (godz. 8:59)

 

Pewnie znowu jakiś jełop odwoził dzieci do szkoły i chciał się włączyć do ruchu przez linię ciągła zamiast jechać do przepisowego wjazdu. Zajechał komuś drogę i tamten dachował próbując uniknąć kolizji. Tak było? Bo takie akcje tam odchodzą codziennie rano i po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport TUV został wymyślony przez... TUV :P:mrgreen: :wink:

 

Było na Forum wielokrotnie, raporty tak na prawdę okazują się mało miarodajne, usterką powodującą skierowanie na inne badania może być np. zjarana żarówka, itp. itd. ...

Poza tym, nawet gdyby się na nich oprzeć, to życie bardzo szybko weryfikuje jakość aut i nagle okazuje się, że to co było czołówką wśród nowych, zaczyna zjeżdżać w dół w latach następnych...

Niestety, ale z czasem przestałem wierzyć w te wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale z czasem przestałem wierzyć w te wyniki.

Kup francuza lub włocha to szybko uwierzysz :mrgreen:

Moja żona jeździ espasem IV 2.0 N/A, przez ostatnie 58 kkm nic się z nim nie działo, dopiero 2 dni temu padł alternator (się rozsypał :P )... :wink:

Znam również co najmniej kilka osób, które jeżdżą fiaciorami i alfami i bez problemów... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łada lepsza. :lol:

 

ale w dalszym ciagu ma tylko 0,2% udzialu w rynku, a Subaru - 0,4% ;)

 

Than_Junior, gdzie jest Saab? W USA Saab odnotowal wzrost sprzedazy o prawie 463% w lutym 2011 w porownaniu do lurego 2010.

 

dobre pytanie :idea: nie moge go nigdzie znalezc... w calym zeszlym roku sprzedali raptem niecale 800 sztuk, ale spodziewalbym sie, ze po kryzysie i z nowymi modelami sprzedaz wzrosla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...