Skocz do zawartości

Zmiany moderatorskie


Subaryta

Rekomendowane odpowiedzi

I w tym miejscu uwagi na temat znakomiej działalności i tolerancyjności Forum Gazety niestety do mnie nie przemawiają. Niezależnie od tego, że porównanie forum największego bodajże medium w Polsce z forum małej firmy motoryzacyjnej z definicji nie ma specjalnego sensu, charakter i jakość większości wypowiedzi na forum Gazety napawa mnie conajmniej niesmakiem.

Pozostaje mi mieć nadzieję, że tutaj tak daleki upadek kultury wypowiedzi i prostej "kinderstuby" nigdy nie nastąpi.

Szanowna Dyrekcjo,

Moje porównanie do Gazety wynika wyłącznie z tego, że jedno i drugie to Forum internetowe. Nie nawiązywałam do różnic między właścicielami tych Forów, ani jakości zamieszczanych wypowiedzi, ich ilości ani też systemu kodowania. Chodzi o politykę właściciela dotyczącą dopuszczania treści w jakimś stopniu dla niego niekorzystnych.

Zaś pod wypowiedzią Gala pozostaje tylko dodać "AMEN" i zamknąć tę jałową dyskusję. Większość tu obecnych ma swoje zdanie, Dyrekcja SIP ma swoje. Stało się i koniec. Każdemu pozostaje najwyżej zastanowić się we własnym zakresie, co myśli o polityce tej firmy.

Samochodów przez przecież i tak nie zmienimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 532
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A Przewielebnej Dyrekcji Steinwaya przy okazji życzę, żeby instrumencik nie fałszował :twisted:

 

WiS myślę, że dyrekcja Steinway'a nie zagląda tu na forum. Natomiast dyrekcji "Świata Dźwieku" jak najbardziej życzenia się należą. Przy okazji też noworoczne pozdrowienia dla właścicieli "Klawisze To Nasza Rodzinna Obsesja" i ichniejszego moderatora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak dopiero powoli wczytuję się w ten wątek..... WRC - bardzo mi przykro.....

 

Mam jednak pytanie....

Droga Dyrekcjo..... sam pracuję w firmie handlowej a taka jak mniemam jest SIP....

I zastanawia mnie jedno...dlaczego... dlaczego takim problemem jest afiszowanie się firm Tuningowych czy innych na tym forum. ?

Jeżeli tuning i rasowanie samochodów będących czyjąś własnością sprawia komuś przyjemność to z jakiego powodu jest to problemem dla SIP...

 

Będę miał 200 tys pln w kieszenie, przyjdę i kupię STI wychodzę, rejestruję i od tego momentu samochód jest MÓJ nie SIP i to czy go rozwalę na pierwszej latarni czy zrobię z niego STI - zylion koni to tylko i wyłącznie moja sprawa...

Jeżeli zepsuję silnik z własnej chęci to obierzecie mi gwarancję i przynajmniej macie mniej problemów...

 

Dlaczego solą w oku SIP jest robienie przez WŁAŚCICIELI ze swoimi samochodami tego co im się podoba....

 

Kto będzie chciał kupić legacy i nim spokojnie jeździć by nie stracić gwarancji... będzie tak robił

kto nie chce i zamierz w nieskończoność rasować swoje auto będzie tak robił....

 

Przepisy Unijne.... jakoś widzę że SIP ma słabość do zasłaniania się albo przepisami unijnymi albo sprawami logistyczno celnymi ( filtr za 600 pln , gdzie w sąsiednich krajach cena było 10 x mniejsza )...

Na wszystko można powiedzieć przepisy unijne...

 

Ale przepisy unijne nie pozwalają chyba na odbieranie właścicielom prawa do robienia ze swoją własnością czego im się podoba...

 

Dla was każda odebrana gwarancja to tylko mniejsze koszty......

 

Promowanie nie-ASO było promowaniem firmy sprzedającej to czego wy NIE sprzedajecie.... więc gdzie tu konkurowanie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal - moze bys sprecyzowal, co twoim zdaniem powinien robic SIP jako m.in.wlasciciel forum, abys mial do niego "pozytywne nastawienie". Oprocz niecenzurowanego forum, Zlotow Plejad, spotkan forumowiczow, braku reakcji na bardzo czesto obelzywa krytyke? Z Twoich wypowiedzi wynika, ze dajesz sie ponosic emocjom (kryzys wieku sredniego :smile: ), tracac obiektywizm, ktory lata cale pozytywnie Cie w tym gronie wyroznial. Skad te ciagoty do anarchii? W ostatnim poscie probowales podsumowac swoje oczekiwania - niestety pelen jest on sprzecznosci i braku logiki. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie i sam dojdziesz do tego , co mam na mysli :lol:

A teraz proponuje zabawe- usiadz spokojnie w fotelu, zamknij oczy i sprobuj sobie wyobrazic, ze jestes importerem cygari akcesoriow do nich( placacym podatki, cla, pensje pracownikom w pelnej wysokosci a nie pod stolem, zawsze wystawiajacym faktury).Zapraszasz do swojego domu milosnikow tychze, aby mogli sie podzielic wrazeniami. Jest fajnie. A po jakims czasie goscie zaczynaja wybrzydzac - ale ma pan brzydka chalupe, kanapa jest niewygodna i kolor nie taki, poza tym sluzaca szpetna. Nastepny etap - wsrod 4000 gosci 20 zaczyna rozdawac swoje wizytowki z ktorych wynika, ze moga dostarczyc ten sam towar co Ty taniej( z wiadomych przyczyn), inni zaczynaja w niezbyt kulturalnej formie wyrazac swoje opinie o tym jak prowadzisz interes , twoj marketing jest do d... itp, itd. To jeszcze tolerujesz, bo jestes czlowiekiem spokojnym. Ale w pewnym momencie nie konczy sie na rozdawaniu wizytowek i reklamie wlasnej firmy w propagandzie szeptanej na ucho tylko gosc zaczyna glosno oferowac w Twoim domu, na twoim przyjeciu te same cygara, ktore Ty masz w ofercie i akcesoria do nich takze. Malo tego, kaptuje do swojej firmy jednego z twoich najlepszych doradcow, ktory nie ma odwagi lub nie uwaza za sluszne poinformowania Cie o tym fakcie i pozostaje nadal Twoim doradca, bo ma dostep do Twoich 4000 gosci i umozliwia mu to proponowanie im uslug swojej drugiej firmy, ktora w powiedzmy 60% prowadzi dzialalnosc pokrywajaca sie z dzialalnoscia Twojej firmy. Prosisz go zatem, zeby sie zdecydowal, gdzie chce pozostac, bo nie mozna tanczyc na 2 weselach jednoczesnie. Facet wybiera a wsrod Twoich gosci podnosi sie wrzask, jak smiales postawic go przed takim wyborem, przeciez gosciu jest sympatyczny i posiada duza wiedze. A poza tym, jakim prawem Ty osmielasz sie decydowac, kto ma bywac w Twoim domu. To przeciez jedynie Twoi goscie maja prawo o tym decydowac, a nie Ty "wlodarzu". Ty masz tylko zadbac, aby byla dobra wyzerka, trunki i sluzba i oczywiscie udostepnic swoj salon, bo gdzies sie spotykac musza. Bo Twoj salon tak naprawde nie jest Twoj, tylko gosci. Jeden Kuba osmielil sie zwrocic uwage, ze takie zachowanie nie jest przyjete wsrod kulturalnych ludzi i zostal natychmiast zakrzyczany. I tak wyglada to forum ostatnimy czasy. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostarczyc ten sam towar co Ty taniej( z wiadomych przyczyn),

 

sugeruejsz, ze firmy poza SIP dzialaja niecalkiem zgodnie z przepisami? :shock:

 

kaptuje do swojej firmy jednego z twoich najlepszych doradcow, ktory nie ma odwagi lub nie uwaza za sluszne poinformowania Cie o tym fakcie i pozostaje nadal Twoim doradca

 

Michal nie jest/byl pracownikiem SIP, a 'jedynie' spolecznym moderatorem - czujesz te subtelna roznice?

 

Co do reszty, to chyba niezbyt dokladnie wczytales sie w ten watek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...