Skocz do zawartości

Tajemnicza diagnostyka ECU.


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Ten "trick" to zna każdy kto się interesuje Subaru, a diagostyka owszem jest możliwa i obejmuje "ciut" więcej niż tylko wybłyskanie kodów błędów.

 

noo...

 

jesli idzie o bardziej zaawansowana diagnostyke to nie spodziewalbym sie cudow w autach z konca lat 90tych. (przerabialem juz to w grupie VAG) owszem diagnostyka jest mozliwa, mozna kilka testow wykonac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja używam kabla Tactrix. Kosztował niewiele, a w połączeniu z EcuExplorer to fajne narzędzie nawet dla laika. Odczyt wielu danych w czasie rzeczywistym. Odczytywanie i kasownie błedów. Super sprawa

 

Pierwsze konretne info w temacie poza "zwieraniem kabelkow" i innym druciarstwem... :roll:

 

P.S. Gdzie taki kabel jest dostepny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Gdzie taki kabel jest dostepny?

 

Czytaj dokładnie w wątku.

 

 

erixon napisał/a:

jesli idzie o bardziej zaawansowana diagnostyke to nie spodziewalbym sie cudow w autach z konca lat 90tych. (przerabialem juz to w grupie VAG) owszem diagnostyka jest mozliwa, mozna kilka testow wykonac

 

No i nie jest to prawda. GT MY99 potrafi w zsadzie to samo co WRXy i wyświetla bardoz dużo parametrów, które możńa logowac w czasie rzeczywistym odtwarzać logi itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a gtki z 97 i 98 to tez koncowka lat 90tych :mrgreen: chodzilo mi generalnie o to, ze auta z tamtych lat nie sa tak naszpikowane elektronika jak np jakis forester legacy czy impreza MY07, z tym chyba sie zgodzisz ;) co do samych testow to napisalem, ze podejrzewam jak jest (po przygodach z grupa VAG), sam takich testow nie robilem w subarakach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.tactrix.com - tutaj kupisz kabelek
Który z nich to ma być dokładnie do GT99?

 

[ Dodano: Pią Gru 28, 2007 3:15 pm ]

Ja używam kabla Tactrix. Kosztował niewiele, a w połączeniu z EcuExplorer to fajne narzędzie nawet dla laika. Odczyt wielu danych w czasie rzeczywistym. Odczytywanie i kasownie błedów. Super sprawa
Który masz dokładnie EcuExplorer i który kabelek do tego bo z tego co widzę to wszystko jest do WRX 2001-2005 a ja chcę do GT99.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Hej.Jestem laikiem w tym temacie,wiec nie krzyczcie na mnie:)

Jesli kupie ten ( http://www.tactrix.com/product_info.php?products_id=36) kabel,to jakiego oprogramowania bede potrzebowal i skad go wytrzasnac? :oops:

Auto-Forester S-turbo MY01

Dziekuje i pozdrawiam :mrgreen:

 

siagniesz program za free, ecu exploler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki carfit :lol:

Wlasnie cos znalazlem w wszystkowiedzacych google"ach :razz:

Rozumie,ze ten kabelek powinien obslugiwac moje autko? :roll:

Pozdrowionka :twisted:

 

tak bedzie obsługiwał, w dodatku o wiele lepiej niż standartowy OBDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...