Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.03.2017 o 10:17, MM555 napisał:

Tak z innej beczki czy ktoś z was wybiera się w tym roku na plejady bo czas chyba zrobić jakąś listę chętnych oraz pomyśleć o jakiś noclegach i konwoju .

Czy ktoś coś ?Czas ucieka więc proszę się określić bo na ostatnią chwilę będzie ciężko coś sensownego załatwić:thumbup:

 

1.MIREK MAGDA-szosowa -jeżeli się załapię w trzeciej turze :D:drunk::krecka_dostal:

2. Paulus, Ola i Chłopaki - szosowa i turystyczno-terenowa :D

Dnia 10.03.2017 o 10:17, MM555 napisał:

 

Edytowane przez Paulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Paulus napisał:

1.MIREK MAGDA-szosowa -jeżeli się załapię w trzeciej turze :D:drunk::krecka_dostal:

2. Paulus, Ola i Chłopaki - szosowa i turystyczno-terenowa :D

3.Semperit +3 - turystyczno-szosowa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze , ze szykują sie treningi, beczki, hamowanka i nawroty, jak cos ja tez sie pisze , co do miejsca , może damy radę przedrzeć sie na autodrom Chorzów od strony pól tak jak kolega marvip wyczaił kiedyś ? Może nie wyręczają nas tam tak szybko , śniegów juz nie ma ,deszczy jakis wielkich nie było powinnismy przejechać, a tam w środku tych alejek asfaltowych chyba takie mini rądko jest idealne na beczkę :) 

ps. Ostatnio na Kielcach jak bylismy , wyobraźcie sobie rozwaliłem oponę z tylu , w poniedziałek znalazłem auto na feldze , stoję juz na letnich :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2017 o 18:40, wily napisał:

1.MIREK MAGDA-szosowa -jeżeli się załapię w trzeciej turze :D:drunk::krecka_dostal:

2. Paulus, Ola i Chłopaki - szosowa i turystyczno-terenowa :D

3.Semperit +3 - turystyczno-szosowa

4. Wily + rodzinka :yahoo:

5. Jarek , Babeta -tur-ter

6.Krzysztof ,Klaudia -tur-ter

7.Adrian + pilot(ka) -szosowa

8.Dezyderiusz +pilot(ka) -szosowa

9.Andrzej , Aga -turystyczna

10.Paweł+Filip:) szosowa

11.Mariusz + Dagmara + dzieci -turystyczna szosowa

aktualizacja :D

Edytowane przez MM555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem powiedzieć, że będzie prawdopodobnie jeszcze Marian i Paulina na szosowo-turystyczną ale narazie czekam na official od Dyrekcji...

 

swoją drogą to planujecie jakiś wspólny wyjazd do miejsca Plejad? jak to wygląda? Świeżak jestem więc z przyjemnością się obędę w temacie..

 

 

a tak w ogóle to: uprzejmie donoszę, że od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem komputera, ładnie czyta Subaru, parametry live, itd itp. 

Zapraszam jeśli ktoś coś ;)

@Cherusek1 co do autodromu to może ja też bym się przejechał poprobowac.. A jak nie to przynajmniej poobserwowac :)
@szociu czy Ty może kojarzysz jakie wartości w jakich momentach powinien wskazywać ten czujnik ciśnienia atmosfer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marivip napisał:

ja chciałem powiedzieć, że będzie prawdopodobnie jeszcze Marian i Paulina na szosowo-turystyczną ale narazie czekam na official od Dyrekcji...

 

swoją drogą to planujecie jakiś wspólny wyjazd do miejsca Plejad? jak to wygląda? Świeżak jestem więc z przyjemnością się obędę w temacie..

 

 

a tak w ogóle to: uprzejmie donoszę, że od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem komputera, ładnie czyta Subaru, parametry live, itd itp. 

Zapraszam jeśli ktoś coś ;)

@Cherusek1 co do autodromu to może ja też bym się przejechał poprobowac.. A jak nie to przynajmniej poobserwowac :)
@szociu czy Ty może kojarzysz jakie wartości w jakich momentach powinien wskazywać ten czujnik ciśnienia atmosfer.

Powinien pokazywać Ci wartość ciśnienia atmosferycznego, czyli okolice  990 hPa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marivip napisał:

 

ja chciałem powiedzieć, że będzie prawdopodobnie jeszcze Marian i Paulina na szosowo-turystyczną ale narazie czekam na official od Dyrekcji...

 

swoją drogą to planujecie jakiś wspólny wyjazd do miejsca Plejad? jak to wygląda? Świeżak jestem więc z przyjemnością się obędę w temacie..

 

Tak lista chętnych przygotowywana jest w celu załatwienia noclegów w jednym miejscu dla całej grupy więc trzeba się wcześniej określić jeżeli ktoś jest zainteresowany wspólnym wyjazdem na plejady i nie tylko :drunk::drinks::icon_205::krecka_dostal::thumbup:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 14:32, Tomasz_555 napisał:

Jedziesz z nami w kolumnie ? :) Mam nadzieję, że jednak wszyscy wrócimy na kołach. :)

 

Dlatego właśnie chcę potrenować nawrót, żeby znaleźć dobry punkt odhamowania, moment skrętu i ogólnie skoordynować wszystkie ruchy w czasie. :)

 

Co do Plejad to ja bym chciał w tym roku pojechać, ale z deklaracją czekam do momentu ujawnienia miejsca. Kwestia kosztów.

 

Rozglądam się ! :) A nie chcesz się z nami wybrać w sobotę na Track Day ? Wyjmiesz se pudło i dzbanek przywieziesz kolejny. :D


Takie 2 miejscówki można by sprawdzić czy się nadają:
na ligocie 50.209934, 18.952848

I koło galeri wilsona 50.254699, 19.083071
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Premo napisał:

Takie 2 miejscówki można by sprawdzić czy się nadają:
na ligocie 50.209934, 18.952848

I koło galeri wilsona 50.254699, 19.083071

Ligota jest nam znana. Jak już wspominałem, kiepska okolica i spotykałem tam różne ekipy.

To drugie z kolei wygląda na idealne miejsce na taki trening. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2017 o 16:16, MM555 napisał:

aktualizacja :D

 

Dnia 13.03.2017 o 16:16, MM555 napisał:

 

Dnia 12.03.2017 o 18:40, wily napisał:

1.MIREK MAGDA-szosowa -jeżeli się załapię w trzeciej turze :D:drunk::krecka_dostal:

2. Paulus, Ola i Chłopaki - szosowa i turystyczno-terenowa :D

3.Semperit +3 - turystyczno-szosowa

4. Wily + rodzinka :yahoo:

5. Jarek , Babeta -tur-ter

6.Krzysztof ,Klaudia -tur-ter

7.Adrian + pilot(ka) -szosowa

8.Dezyderiusz +pilot(ka) -szosowa

9.Andrzej , Aga -turystyczna

10.Paweł+Filip:) szosowa

11.Mariusz + Dagmara + dzieci -turystyczna szosowa

aktualizacja :D

 

12 dni do zapisów a my już mamy 12 załóg :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , kiedy zapisujemy sie na Tychy :) możesz podesłać w chwili wolnego tą stronę na której sie zapisujemy? Ewentualnie od kiedy ruszają te zapisy zbyt nie przegapił Marcin tez by pewnie jechał :) 

No i oczywiście podstawowe pytanie kiedy trening ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Tomek , kiedy zapisujemy sie na Tychy :) możesz podesłać w chwili wolnego tą stronę na której sie zapisujemy? Ewentualnie od kiedy ruszają te zapisy zbyt nie przegapił Marcin tez by pewnie jechał :) 

No i oczywiście podstawowe pytanie kiedy trening ? :) 

ja poki co czasu zero ale jakbyscie gdzies trening blisko zorganizowali to ja chetny. musze wisko ogarnac i trzeba bedzie potestowac boki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Tomek , kiedy zapisujemy sie na Tychy :) możesz podesłać w chwili wolnego tą stronę na której sie zapisujemy? Ewentualnie od kiedy ruszają te zapisy zbyt nie przegapił Marcin tez by pewnie jechał :) 

No i oczywiście podstawowe pytanie kiedy trening ? :)

Tutaj masz stronkę Automobilklubu Ziemi Tyskiej, który to organizuje od wielu lat -> http://azt.tychy.pl/

9 kwietnia jest najbliższa runda, ale mnie chyba wypada wyjazd rodzinny. :( Nawet myślałem, żeby najpierw wybrać się na oglądarę i zobaczyć jak to fizycznie wygląda bo całe wieki tam nie byłem. Jak nie to 21 maja jest kolejna i można pomyśleć o starcie.

Co do treningu to jutro jak nic nie dupnie i mi zrobią szybę w Subaraku to może po pracy podjadę obczaić ten placyk. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...