Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Mam do Was króciutkie pytanie. Czy któryś z uczestników tegorocznego zlotu mógłby napisać mi na PM wiadomość z treścią: gdzie i jaką noclegownie polecacie/wybraliście na tegoroczne Plejady? :) Poszukuje czegoś przytulnego ;) w dobrym towarzystwie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marvip co byś powiedział na małego mini mini spocika zrobionego w celu przebicia sie za Twoim przewodem do autodromu Chorzów? Moglibyśmy we dwójkę spróbować tam wtargać od strony Chorzowa III, tam gdzie sie przebijałeś. Zrobilibyśmy rozpoznanie bojem co Ty na to? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, malprz napisał:

Witajcie :)

Mam do Was króciutkie pytanie. Czy któryś z uczestników tegorocznego zlotu mógłby napisać mi na PM wiadomość z treścią: gdzie i jaką noclegownie polecacie/wybraliście na tegoroczne Plejady? :) Poszukuje czegoś przytulnego ;) w dobrym towarzystwie :D 

Ile osób na nocleg ?

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany koszulkami przed plejadowymi to proszę o kontakt w celu złożenia zamówienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, malprz napisał:

Witajcie :)

Mam do Was króciutkie pytanie. Czy któryś z uczestników tegorocznego zlotu mógłby napisać mi na PM wiadomość z treścią: gdzie i jaką noclegownie polecacie/wybraliście na tegoroczne Plejady? :) Poszukuje czegoś przytulnego ;) w dobrym towarzystwie :D 

ja narazie podrezerwowałem Chatę za Wsią... po konsultacji z @MM555 w Krasnoludkach dali mi troszkę za wysoką cenę.. jeszcze rozważam.. ale chyba tak zostanie..

 

3 godziny temu, Cherusek1 napisał:

marvip co byś powiedział na małego mini mini spocika zrobionego w celu przebicia sie za Twoim przewodem do autodromu Chorzów? Moglibyśmy we dwójkę spróbować tam wtargać od strony Chorzowa III, tam gdzie sie przebijałeś. Zrobilibyśmy rozpoznanie bojem co Ty na to? :) 

 

@Cherusek1 jestem za.. nie wiem tylko czy teraz moje Legacy sobie poradzi tam... Jak byłem w pszoku to widzialem tam dosyć mocną kałuże.. musze zbadać jaka jest głeboka, masz jakieś propozycje co do terminu? jak coś to PW, a ja może jutro całkiem przypadkiem spróbuje przetoczyć się tamtędy "dużym autem" :)

 

30 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Mnie się na spot nie pali bo ni ma auta. Chyba żeby Mustanga wytargać, ale pogoda nie sprzyja :(

 

Zawsze możemy Cię zabrać po drodze.. Kierowcy są minimum tak samo ważni jak ich wozy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MM555 napisał:

Ile osób na nocleg ?

 

Mirku, potrzebny jest nocleg dla 3 dorosłych osób, ale nie mogę dać Ci dziś ostatecznej odpowiedzi. Czekam na sms lub mail od osoby, która przebywa obecnie za granicami naszego Państwa i jest chwilowo poza zasięgiem. Po tym kontakcie będę mogła powiedzieć coś więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, malprz napisał:

 

Mirku, potrzebny jest nocleg dla 3 dorosłych osób, ale nie mogę dać Ci dziś ostatecznej odpowiedzi. Czekam na sms lub mail od osoby, która przebywa obecnie za granicami naszego Państwa i jest chwilowo poza zasięgiem. Po tym kontakcie będę mogła powiedzieć coś więcej :)

Ok jeżeli będziesz pewna i zdecydowana to dla trzech osób postaram się załatwić nocleg w naszej bazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2017 o 16:12, MM555 napisał:

Jeżeli ktoś jest zainteresowany koszulkami przed plejadowymi to proszę o kontakt w celu złożenia zamówienia :)

 

Miro, ja się pisze na nasze team-owe koszulki, rozmiar L sztuk 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BelegUS napisał:

Pany, dyfer tylny mi wyje... macie jakiegoś speca, który to rozbierze i zlokalizuje... i naprawi... i nie zedrze ostatnich pieniędzy ze mnie?

 

 

Jesteś pewny że dyfer ?

 

Jak łożysko w tylnym kole jest całkiem na wykończeniu wyje podobnie jak zużyty dyfer. Miałem tak w imprezie wyło nie miłosiernie,  siedząc z tyłu dźwięk był centralnie z dyfra po podniesieniu auta i sprawdzeniu stetoskopem okazało się że padło prawe tylne łożysko

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy jadący na Plejady!!!

 

Rzucam pomysł, żebyśmy sie w tym roku zgłosili również jako  "Silesia Team", a nie tylko indywidualnie. 
Nie wiem czy ktoś pamięta, ale w ub. roku okazało się, że gdybyśmy byli klasyfikowani w kategorii Team - bylibyśmy na pudle.

Padły wtedy miedzy nami słowa, że następnym razem zgłaszamy swoją ekipę.

 

No i nadszedł ten następny raz... B)

Kto by się ewentualnie pisał to teamu?

Edytowane przez adi.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, adi.m napisał:

Koleżanki i koledzy jadący na Plejady!!!

 

Rzucam pomysł, żebyśmy sie w tym roku zgłosili również jako  "Silesia Team", a nie tylko indywidualnie. 
Nie wiem czy ktoś pamięta, ale w ub. roku okazało się, że gdybyśmy byli klasyfikowani w kategorii Team - bylibyśmy na pudle.

Padły wtedy miedzy nami słowa, że następnym razem zgłaszamy swoją ekipę.

 

No i nadszedł ten następny raz... B)

Kto by się ewentualnie pisał to teamu?

Myślę że wszystkie załogi startujące mogą tworzyć team choć powinno być to zadeklarowane osobiście przez uczestników plejad :thumbup:

Przydał by się również patron teamu w postaci tutejszego aso subaru (Mikołów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MM555 przyznam że muszę doczytać w regulaminie plejad, o co dokładnie chodzi z tym tzw.patronem i trzeba będzie temat ruszyć ;)

 

8 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Pan Maciek z serwisu w Mikołowie w zeszłym roku brał udział w Plejadach więc myślę, że możecie do niego zagadać. :)

@Tomasz_555, własnie a Ty nadal tam serwisujesz auto? Masz tam kontakt z kimś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, adi.m napisał:

@Tomasz_555, własnie a Ty nadal tam serwisujesz auto? Masz tam kontakt z kimś?

Niezmiennie od 12 lat :) Maciej Wojciun, doradca serwisowy, zawsze opiekuje się moimi samochodami. Z szefem też jakiś kontakt mam. Tyle, że ja ostatecznie nie jadę na Plejady ze względu na wypadek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...