Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Posted Images

ricardo, no niby tak ,ale liczyłem na jakoś dojeźdzajacych /zagubionych.. chyba już doiliście albo rajdowaliscie w tym czasie :P

Hipek, wyjezdzam niestety dopiero po pracy, czyli o 14:00. Jak pasi Ci taka godzina to podjedz pod sklep rowerowy przy rondzie kolo piekarni misztela. Do konca, dlugim parkingiem wzdloz wiezowcow za kauflandem. Chetnie pojade w mini konwoju :P

Krzysztof, mozesz nie kojarzyc, bo jechalem cifem. Ja Ciebie w pierwszej chwili tez nie widzialem. Dopiero kumpel mi powiedzial "patrz - gosc w tym maluchu ma antene 2 razy wyzsza od auta" Jeszcze zanim spojrzalem w lusterko, wiedzialem, ze to Ty :D

w tym maluchu ma antene 2 razy wyzsza od auta
 to bym musiał mieć antenę 2.65 m ;) a miejsce i godzina możesz zapodać? Może coś mi się przypomni.

Oj nie wiem. Gdzieś między Wisłą a Pszczyną :)

Chyba na jakimś zwężeniu ok. 16:00, ale myślę, że to już bez znaczenia. Czasu nie cofniesz :D

No nie mam pojęcia gdzie to mogło być.  :( Podobny Civiców do Twoich jeździ dość trochę a Imprezę to z daleka wypatrzę, tak samo skutecznie jak malucha  :D  

Hipek, wyjezdzam niestety dopiero po pracy, czyli o 14:00. Jak pasi Ci taka godzina to podjedz pod sklep rowerowy przy rondzie kolo piekarni misztela. Do konca, dlugim parkingiem wzdloz wiezowcow za kauflandem. Chetnie pojade w mini konwoju :P

Pogoda jakoś mało zachęcająca - ze względu na synka, którego bym ze sobą musiał zabrać, niestety odpadam.

Zawsze są parasole :P

Jakbyś się zdecydował, to wpadaj. Ja i tak jadę :)

Edited by pajac_am

Dobrze było Was wszystkich znowu u widzieć :) Dzięki wszystkim za wczorajszy miły wieczór :) i przepraszam jeszcze raz za to zamieszanie związane z naszym pojawieniem się. 

Tym czasem, życzę Wam udanych chwil na Plejadach :D

Chlopaki i dziewczyny.

Z naszej strony, za malo, za krotko i w ogole, ale i tak bylo zajebiscie ;)

Dziekujemy za spotkanko :)

Zapraszamy na poplejadowego grilla. Odbędzie się po naszym powrocie z Plejad czyli dziś tj. 22.06 około 14:00 tam gdzie zawsze (parking na 3 stawach)

Kurde teraz wchodzę na net, a tu już posprzątane...  :(

Czy ktoś ma namiar na manuala do MY99 z momentami dokręcania śrub silnika? 

Dzieki Ricardo również za grilla jak i towarzystwo na Plejadach...Dla Ciebie i Edyty...Było super :D

Dzięki wszystkim za świetnie spędzony czas... Udane PLEJADY 2014 i dzisiejszego grilla. Oby w następnym roku startowało nas więcej... :D

semperit mam od luczy, kiedys mi podsyłał, ale spr. czy to nie jest do US 2.5

podaj maila pw

@Ricardo, @WueM, @dave89 Wielkie podziękowania dla Was za spędzenie razem tego czasu na Plejadach. Wasza gościnność mnie przerosła i jestem wdzięczny  :bowdown:  Przygód nie zabrakło i było wesoło i tak jak lubię ;) I oby coraz częściej  :thumbup:

I pozdrowienia dla reszty spotkanych forumowiczów znajomych jak i nowo poznanych ;)

Kilka fotek ode mnie:

https://picasaweb.google.com/115966049184064406779/XIZlotPlejad2014

Edited by ADK90

My rowniez dziekujemy wam Wuem,dave89,ADK90 za wspaniale spedzony czas na Plejadach i oby zawsze tak bylo moze jeszcze w szerszym gronie a co do gospodarzy to sie wytnie :P

a oczywiscie i buncol  ktory nam zwjal troche wczesniej :biglol:

Ja również, pozdrawiam całą ekipę z Silesia. Fajnie było się spotkać na Plejadach.

P.S. Ricardo ile skasowały Cie Miśki...????