Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pablito79 wyjazd do Wisly w piatek 20tego o godz 7.00 spotkanie na parkingu 3 stawy tam gdzie spoty

No witam, strasznie żałuje że nie udało mi się dojechać.

Szacunek dla Was, za grilla w bagażniku subaryny  :o  :biglol: .

Ja z rodzinką jadę już w czwartek, musimy być na badaniu technicznym i psełdo szkoleniu pilotów :D .

Mam nadzieję, że wieczorkiem w piątek zobaczę całą ekipę.... na małym bezalkoholowym ;) .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatna sprawa z tymi serwisami, Po prostu nacielismy sie i nie korzystajmy Przemo. Sami dobrze jak wiecie ,bo to nie jest tylko w motoryzacji. "daj mu 20 groszy taniej bo czesto kupuje". Ot lojalnosć w stosunku do stałych klientów. ciezko powiedzieć czemu mają taki rozsztrzał pod wzgledem opinii, bo faktycznie czytałem że niektórzy sie ostro nacięli w mikołowie. Może praktykantów mają albo co...

 

Ja moją szpilke w pełni rozumiem ,ale ja bym to widział bardziej profi zrobione. w Końcu autoryzowany do czegoś zobowiązuje.

 

dodatkowo ,co kiedyś wspominałem na spocie apropo regulacji zaworów ( ze w cenie jest komplet uszczelek, bo taka jest ponoć "procedura serwisowa")

 

tak samo teoretycznie powinienem mieć w cenie (nie mówie że gratis ,ale uwzglednione) uszczelki kolektora. teraz nie wiem czy dali mi nowe czy dostałem stare. Ta nacinana po szpilke była osmolona czyli przpuszczała. niby pierdoły ,ale niegrzecznie troche traktować każdego jak "dwie lewe rece do roboty,dał auto na serwis wiec pewnie tam nie zajrzy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko chodzi o to, że zwyczajnie skłamali, mówiąc, że wszystko jest wyczyszczone. Mało brakowało a bym auto zhajcował. Jadąc do serwisu zajmującego się konkretną marką można domniemywać, że jakość usługi będzie wyższa niż w zwykłych warsztatach zajmujących się wszystkim i niczym. Ja zawiodłem się na podstawowej niedbałości i zwykłej kpinie z klienta przy takiej błachostce. Błędy popełnia każdy, ale nikt nie będzie robił mnie w wała i to jeszcze za moje pieniądze. Tak jak pisał Matiz - tytuł autoryzowanego serwisu do czegoś zobowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak jak pisał Matiz - tytuł autoryzowanego serwisu do czegoś zobowiązuje.

 

No właśnie tak powinno być, ale jak widzimy, w większości przypadków jest zupełnie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem lezy w tym ,ze kazdy servis ma to w du............zero dbania o klienta bo on i tak przyjdzie a szczegolnie jak ma nowy samochod,niektorzy mechanicy zero jakiejkolwiek wiadomosci i umiejetnosci ,Przemo ma zupelnie racje  sklamali -oszukali zero tolerancji dla takich i oby z daleka odemnie :P mialem 3 kumpli co pracowali w serwisach autoryzowanych i wiem co opowiadali glowa peka ;) ,a jeszcze pozostaje 1 problem servisu czyli cena bo jesli zyje w kraju w ktorym zarabia sie kilkakrotnie mniej niz w innych to oczekuje tez innych cen niz w tamtych krajach ,a tu jest tak przyklad Volvo taniej mnie wychodzilo servisowanie w Niemczech niz w kraju,servis Mini taniej w Paryzu niz w Katowicach totalnie ich porabalo z jakoscia i cenowo jest to bardzo przykre :(:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym wiem, akurat we Francji nic jeszcze nie robiłem ale w Niemczech już tak i mogę potwierdzić, że ceny nawet po przeliczeniu są podobne, a chyba śmiało można powiedzieć, że nadal jakość nieporównywalna ASO PL do ASO DE (uogólniając) i to chyba większości marek. Zwróćmy uwagę, że ze względu na dobry niemiecki serwis ASO, jest dużo mniej nieautoryzowanych warsztatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie i panowie,

obiecuję, że w tym tygodniu siądę i opiszę wam w końcu to co w skrócie mówiłem na spocie, wczoraj wróciłem ze ścigania w bydgoszczy i muszę najpierw zamknąć parę spraw.

tymczasem, napiszcie mi proszę jakie terminy w lipcu/sierpniu macie zajęte przez zloty, śluby klubowe czy inne takie atrakcje  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricardo- Elias sie urlopuje...Na plejadach będzie już chyba w czwartek bo w końcu startuje...Jak się bałwan zrobi :P

WueM, bąbelku Ty moj, to nie jest nic a nic smieszne. Ty sie lepiej chopie modl coby byl. Jo Cie piknie prosza....

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...robimy w środę z Buncolem wycieczkę tam....Musimy ich deczko postraszyć :P

A tak poważnie to bądź spokojny...Pojedziemy by upewnić się, ze wszystko jest realizowane tak jak trzeba...Wierze, że do końca tego tygodnia bałwan będzie zrobiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobimy lite kto bedzie na plejadach  z silesia :P pisze tych co pamietam reszta sie dopisywac i cza sie tam spiknac :yahoo:

1.Premo

2.buncol

3WueM

4.Pablito79

5Elias

6.Ricardo+Edyta

7.Mirek+Magda

8.Adrian


To moze zrobimy lite kto bedzie na plejadach  z silesia :P pisze tych co pamietam reszta sie dopisywac i cza sie tam spiknac :yahoo:

1.Premo

2.buncol

3WueM

4.Pablito79

5Elias

6.Ricardo+Edyta

7.Mirek+Magda

8.Adrian

9.Dave89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...