Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy doradźcie mi, jakie ja mam kupić klocki hamulcowe, :-( klocek będzie używany głównie 99% ulica. 

 

kolega z forum zaproponował mi za RC5+ za komplet 1000 zł, waham się... 

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/26252-jaki-klocek-sti-2008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buncol_S04 Ja jakiś czas temu wymieniłem zużyte oryginalne klocki i tarcze w GieTku na RC5 i gładkie brembo. Wtedy zaczął się koszmar. Moim zdaniem do jazdy na co dzień się nie nadają, pokrzywiły mi nowe tarcze gładkie brembo, a później na następnych nowych tarczach pojawiły się jakieś dziwne plamki, teraz mam normalne klocki, tarcze EBA i wszystko gra.

 

Nie polecam. Ale to może tylko mój przypadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim kup klocki o zastosowaniu drogowym, ale większej wydajności. Wszelkie najniższe modele klocków "sportowych" niestety z reguły wymagają wstępnego grzania i doboru do tego odpowiedniej tarczy.

 

Przemyśl klocki OMP. Założyłem najniższy model do Imprezy N/A i super się spisują. Teraz mam je również w Forku. W 4T je mocno polecają do zastosowań drogowych i częstej dynamicznej jazdy.

 

Ferodo to dla mnie osobiście straszna kupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobimy lite kto bedzie na plejadach z silesia pisze tych co pamietam reszta sie dopisywac i cza sie tam spiknac

1.Premo

2.buncol

3WueM

4.Pablito79

5Elias

6.Ricardo+Edyta

7.Mirek+Magda

8.Adrian

O... w końcu od dawna jestem na jakieś liście w Silesianach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polifty mają jedno tłoczka na tarczy wentylowanej...a przedlifty jedno tłoczka bez wentylacji....

U Mnie siedziały jedno tłoki z przedlifta ale z wersji type ra...więc były takie jak w poliftowych heblach gt'ków w późniejszych rocznikach :)

 

 

Jeśli masz tarcze z tyłu to w zasadzie robota p&p..jeśli bębny- to trochę roboty będzie :)

 

Aha...Bo nie odp na pyt....tak- każdy hebelek będzie pasował...jeśli kupisz Go w komplecie...z jarzmami itp itd...:)

Edytowane przez WueM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, Akcja dla dzieci. organizuje to bloSilesia czyli śląskie stowarzyszenie blogerów i ja, jako Podwójna Ciągła, tudzież Maciek  ;)

 

część rzeczy które wam opowiadałem na spocie powtórzę, ale nie chce nic pominąć.

sprawa wygląda tak, że mamy na razie 2 opcje:

1. klasyka, czyli przyjeżdżacie do domu dziecka, pozwalacie dzieciakom obejrzeć samochody z każdej strony, a potem je wozicie, w dwóch lub trzech turach, zależy od ilości samochodów i liczby dzieci, czasu i tak dalej. my zwykle przywoziliśmy ze sobą jakieś podarki i miło mi było usłyszeć na spocie, że chcielibyście zrobić podobnie.

ta opcja jest dla minimum 5 samochodów, choć to zależy od domu dziecka, bo jeśli znajdziemy większy, to potrzebujemy więcej subarynek... 

2. akcja lotnisko - mamy zaproszenie dla dzieci od Portu Lotniczego Pyrzowice, tylko nie mamy dzieci i nie mamy transportu  :biglol:

w każdym razie wygląda to tak, że przyjeżdżamy pod dom dziecka, dzieci oglądają, dotykają i hasają jak w opcji 1, a potem transportujemy maluchy na lotnisko. nie wiem jak wygląda sprawa później, czy możecie razem z dziećmi przejść się po Porcie, w każdym razie na koniec odwozicie dzieciaki i kuniec. oczywiście tu również możemy zorganizować jakieś gifty.

to opcja dla jak największej ilości samochodów, choć to ponownie zależy od wielkości domu dziecka.

 

dotychczas, akcje organizowaliśmy dla domu dziecka w Rudzie Śląskiej, ale uznaliśmy, że czas na zmianę, dlatego szukamy nowej porcji dzieci od uszczęśliwienia  :)

 

ważne info jest takie, że powyższe opcje się nie wykluczają i akcje lotnicho możemy zrobić w lipcu/sierpniu, a do klasyka powrócić w zimie i w porozumieniu z Tesco wpaść na jakiś zaśnieżony parking lepić bałwana  ;)

 

więcej detali nt akcji jak znajdziemy dom dziecka, dam wam znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...